Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
    Всички ясно чуха: ''Аз съм изхарчил три хиляди лева и назад не давам!'' както и: ''Ако има някой да даде хиляда лева състезание ще има.''
    Явно много беше опрял до моите петдесет лева но нещо не те върза.
    След като си организирал много състезания не си ли забелязал че на повечето такива има полиция, пожарна, лекарски екип, асистираща машина...
    Кое от гореизброените имаше при теб?
    Борко имаме събрани 12лева от публиката .Да вземем да ги дарим на орга тима че нещо не можат да си избият трите хиляди лева.Мо то като се замисля те трябва да ни платят за шоуто което направихме вместо тях.Три джипа и 1во 2ро 3то място ха ха ха ха ха ....
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

      Мисля че не е нужно да се нахвърляте на ОРГАНИЗАТОРИТЕ,трябва да сте благодарни че има хора който организират състезания и събори.Замислете се малко хора!Участието не е задължително който пожелае участва !Реално погледнато тези 50 лева си заслужават за изживяването и адреналина !Това е моето лично мнение!

      ПС: Кога ще има следващо състезание ?

      Коментар


      • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

        Първоначално публикуван от Mimi Petkova Преглед на мнение
        Мисля че не е нужно да се нахвърляте на ОРГАНИЗАТОРИТЕ,трябва да сте благодарни че има хора който организират състезания и събори.Замислете се малко хора!Участието не е задължително който пожелае участва !Реално погледнато тези 50 лева си заслужават за изживяването и адреналина !Това е моето лично мнение!

        ПС: Кога ще има следващо състезание ?
        Напълно те подкрепям че кеф цена няма.Аз бих дал и повече.Но не е това начина по който трябва да се вземат.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

          Спора не се води за 50 лв, а защото Организатора е бил некоректен.
          Лопата - друг солдата!!!

          Коментар


          • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

            Няма смисъл да го дъвчим това Приморско вече.. Всичко стана ясно на всички..
            Оставете я тая тема.. Който има снимки да кача, всичко друго е спам..

            Коментар


            • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

              Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
              Спора не се води за 50 лв, а защото Организатора е бил некоректен.
              Ама,то и спор няма.Просто на тоя събор всичко беше-само организация.Единствено беше предоставена гората за да паркираме и разпънем палатките-(ама за това си платихме),WC-тата в началото и барчето-от там на татък всичко беше кой каквото си организира и направи,а накрая и да плащаш-защо?Защото КИБИЦИТЕ копаха,опъваха ленти,слагаха колчета,държаха маркуча на помпата в морето.Или за меренето на ходовете-кое бе подсигурено от организатора,Ицо на микрофона и Джанго да мери,а рулетката,пътеката,колани за укрепването и за подсигуряване на джиповете,човек да насочва по пътеката-всичко пак от КИБИЦИТЕ.Е какво направиха тогава организаторите.Вместо да искат от записалите се по 50 лева,да бяха минали с кутия "Дари 5 лева-спаси събора"-щяха да съберат сигурно повече.ДА-АМА НЕ.
              Погледнете реално на нещата-където има вътрешни разногласия и делене на стари и нови Организатори-там състезание и купон не се получава,визирам Тетевен и Приморско.Ако бъркам поправете ме!И предварително казвам,не съм тигър-лъв съм.
              Ай Наздраве!Пък нека да е спам!
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                Моето мнение да организацията малко куцаше но пък купона и адреналина бяха на мах.Събора мина колкото и да говорим да спорим вече няма смисъл време да мислим за следващите състезания и за малко помощ ако е нужна !

                Коментар


                • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                  Идва Нова Година и нов събор.
                  Всичко ще мине и ще се забрави има грешка има и прошка.
                  Ако има забележки по Кетеринга ще ви чакам догодина да се поправим.

                  Коментар


                  • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    Идва Нова Година и нов събор.
                    Всичко ще мине и ще се забрави има грешка има и прошка.
                    Ако има забележки по Кетеринга ще ви чакам догодина да се поправим.
                    Има,как да няма-бирата студена,кафето силно,кебапчетата големи и парят,то това кетъринг ли е.
                    Последно редактирано от Валентин Исаев; 12-09-12, 17:54.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                      Който е бил на събора познава повечето присъстващи нека пише на лично съобщение Моля за помощ

                      Коментар


                      • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                        Първоначално публикуван от angel52 Преглед на мнение
                        Хмм.. не се състезавам и много не разбирам, но и аз се зачудих защо именно калната яма не беше очертана с колчета и ленти така че състезателите да не можеха да преминават с всичката газ стъпвайки с десните колела между коловозите, а с левите извън нея. Може би защото поморийската раладжийка нямаше да има никакъв шанс с тоя клирънс отпред ако и се наложеше да влезе в коловозите. Всеки опит да излезе напред щеше да бъде челен удар на стърчащата и като на лека кола предница. Тази машина още първия път се тресна в брега хем премина вляво от коловозите. Ако беше влязла вътре излизане напред нямаше да има. Ако ще двойно по татуиран да и беше "водача".
                        И като не се състезаваш и много не разбираш защо не вземеш да организираш да покараш и после да пишеш а. А водача татуирания и с велосипед ще изпревари половината. Само му даите мотив.

                        Коментар


                        • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                          Идва Нова Година и нов събор.
                          Всичко ще мине и ще се забрави има грешка има и прошка.
                          Ако има забележки по Кетеринга ще ви чакам догодина да се поправим.
                          Мъжка приказка!
                          Ей, това са точните думи, които не трябва да се забравят, както и всички хубави неща на тазгодишния събор!

                          Виновен си, приятелю, че имаш голямо сърце и отворена душа, ама ти прощавам!
                          Ти ме посрещна в сряда вечерта и ти ме изпрати, а през цялото време ти и децата ти направихте така, че да се чувствам като у дома си. И не само за мене! Е, за това си виновен!
                          За човешката топлина, за усмивките, за вниманието и за... съзаклятничеството - БЛАГОДАРЯ, ПРИЯТЕЛЮ! Малко е едно благодаря, но е от сърце!

                          И аз съм виновна, че не успях да изям всичкия паламуд, чушките и странджанките, да изпия всичките кафета, сокове и бира на кетъринга, даже и с помощта на приятели, пак не успях! В голям грях съм пред тебе, дано ми простиш. Обещавам догодина да се поправя!
                          Бъди здрав, приятелю и винаги такъв, какъвто си! Поздрави на всички!
                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                            Скромен разказ по картинки за това какво беше и как се забавлявах на Събора, ще направя в съответната тема, ама поради технически проблеми със сапунерката,...не знам кога

                            Да знаете, аз много се забавлявах тези четири дни! И когато поснимах малко с джобната камерка, пак се забавлявах. Видеото с уловените моменти е в абсолютно суров вид, съзнателно без никаква редакция, защото си е за самите нас - такива, каквито си бяхме тази година на "Приморско 4х4".

                            Мерене на ходовете - първа част


                            Благодаря на Валентин Исаев за бързата техническа намеса, когато камерката взе да прекъсва! Вальо, знам, че си лъв, ама каква беше тази захапка със зъби, бре...! После трудно откачих кабелчето от батерията даже с клещите...! Пак благодаря!



                            Дамите - красиви, дръзки и яростни! Страхотни сте!
                            И аз получих наколко оферти и за пилотиране на джип, и за навигиране, ама твърдо реших, че ще ви се радвам като зрител



                            Що е то кеф от офроуда и има ли той почва за синхронно изживяване в семейството?
                            Отговор - Дима



                            Състезанието за мъже



                            Извън състезанието - волна програма


                            Видео от среднощното шоу няма, защото веднага след следобедната заигравка, някой случайно ме заля с бира(най-вече камерката-добре, че записа оцеля, ама на камерката и трябваше време да съхне...) Но пък изгледах и съпреживях цялото шоу като зрител! Малко е да се каже, че беше голям кеф! Благодаря ви, момчета!!!
                            Благодаря и на Веско за страхотните снимки! И на него му се радвах, че снима, та да се запази още по-ярък спомен за този незабравим момент!
                            Имаше и други, които снимаха тогава...хайде, давайте да гледаме!
                            Последно редактирано от Таня Кълева; 14-09-12, 18:15. Причина: изядена буквичка
                            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                            Коментар


                            • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                              Танче,Танче,ще ме умориш някой ден на някое състезание ти.Първо БРАВО за запечатаните хубави моменти от Събора!!!
                              Другото-зъбите са държавни,редовно ги използвам за клещи,а ноктите за отвертка-това е.Винаги съм готов да помогна на вашия Тетевенски екип и на Веско който все ми бягаше и така и не се запознахме на живо,но нищо някой друг път!
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                                Някалко снимчици и от мен:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100770.jpg
Прегледи:1
Размер:146.4 КБ
ID:5407765Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100820.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5407782Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100819.jpg
Прегледи:1
Размер:135.5 КБ
ID:5407781Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100818.jpg
Прегледи:1
Размер:141.3 КБ
ID:5407780Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100806.jpg
Прегледи:1
Размер:110.3 КБ
ID:5407779Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100805.jpg
Прегледи:1
Размер:118.0 КБ
ID:5407778Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100794.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5407777Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100793.jpg
Прегледи:1
Размер:190.4 КБ
ID:5407776Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100792.jpg
Прегледи:1
Размер:189.3 КБ
ID:5407775Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100787.jpg
Прегледи:1
Размер:264.5 КБ
ID:5407774Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100786.jpg
Прегледи:1
Размер:197.0 КБ
ID:5407773Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100785.jpg
Прегледи:1
Размер:258.5 КБ
ID:5407772Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100783.jpg
Прегледи:1
Размер:250.8 КБ
ID:5407771Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100781.jpg
Прегледи:1
Размер:250.0 КБ
ID:5407770Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100779.jpg
Прегледи:1
Размер:179.1 КБ
ID:5407769Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100778.jpg
Прегледи:1
Размер:92.7 КБ
ID:5407768Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100775.jpg
Прегледи:1
Размер:169.2 КБ
ID:5407767Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100774.jpg
Прегледи:1
Размер:272.1 КБ
ID:5407766Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1100823.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5407783

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X