Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4Х4 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПРИМОРСКО 4Х4 2011

    Здравейте, в тази тема, ще се подава информация относно състезанието, което ще се проведе по време на 4 Национален Оф Роуд Събор 2011 в Приморско. Поради критики, че трасето е много късо и не доставя необходимата доза адреналин, решихме да разширим формата на надпреварата а именно да добавим и малко каране по пътна книга + традиционното преминаване през траялните елементи. Веднага искам да успокоя тези, които се притесняват от това, че карането по пътна книга ще максимално опростено ( идеята е да може да се премине дори и без трип компютър)Целта ни не е да се губите из горите ( да ходите за тикви ) а да усетите тръпката от карането в непозната местност. Трасето ще е със средна трудност т.е. ще може да се премине от всеки автомобил 4х4 без особена трудност. Остава си преценката на екипажа за траялните елементи какво оборудване да предвидят.Освен познатия ви участък от предното издание , ще се постараем да включим и малко каране по пясъка ( по мокрия)
    Следва нещо важно !!!! всички заявки за участие моля да се подадат до 27.08 с оглед на подобряване на организацията. След тази дата няма да се допускат записвания!!!!!
    Горното е от значение за безопасното провеждане на надпреварата и има отношение към начина на провеждането и.
    Всички въпроси, моля да задавате тук а не в темата за събора.
    очаквам предложения относно това дали да пуснем АТВ-та и Мотори и други неща, които могат да разнообразят състезанието.
    Отсега заявявам, че ще ни трябват хора за 3 бр. СР-та и асистенти на старта, финала и времеизмерването.

  • #2
    От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

    Ако не е проблем за вас организаторите аз не виждам друг проблем в това да не участват Мотори и АТВ та.

    Коментар


    • #3
      От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

      Проблем за нас няма, въпроса е има ли желаещи и има и смисъл. Ако карат 4-5 участника няма интрига

      Коментар


      • #4
        От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

        Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
        Проблем за нас няма, въпроса е има ли желаещи и има и смисъл. Ако карат 4-5 участника няма интрига
        Смятам, че ще е добре ако има матори, те да са на траяла, че как ще ги оправим с роудбуците .

        Коментар


        • #5
          От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

          И според мен мотори и АТВ ще приповдигнат адреналина. Проблем е обаче със записването. За пример ще дам състезанието проведено в меден рудник на 05.12.2010. Там моторите се записаха на място и бяха най-многобройни като участници. Но каквото отредят организаторите. Смятам да дойда и да пия бирки . За кога е планирано мероприятието?

          Коментар


          • #6
            От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

            Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
            ......... За кога е планирано мероприятието?
            Това е хубав въпрос,мисля че отговора му се крие още в първия ред на темата.
            . LRE Bulgaria.
            RRC SE V8 91г.

            Коментар


            • #7
              От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

              Ооо. Там съм. Но за публика

              Коментар


              • #8
                От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
                Това е хубав въпрос,мисля че отговора му се крие още в първия ред на темата.

                Или аз сам много кьорав или наистина снощи много съм се напил . Ама в първия ред откривам, че в Приморско ще има 4Х4 събор през 2011 година и записванията за участие ще са до 27.08.2011 . Та все пак ....... кога ?

                Коментар


                • #9
                  От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                  Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
                  Или аз сам много кьорав или наистина снощи много съм се напил . Ама в първия ред откривам, че в Приморско ще има 4Х4 събор през 2011 година и записванията за участие ще са до 27.08.2011 . Та все пак ....... кога ?
                  Бачо и аз не мога да хвана датата, но се надявам да я кажат другата седмица .
                  Днес е неделя и всеки си има работа

                  Коментар


                  • #10
                    От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/fo...play.php?f=472

                    Тук я пише.

                    ЖОКЕР-76 мнение
                    . LRE Bulgaria.
                    RRC SE V8 91г.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                      Супер. на 3 и 4 съм там

                      Коментар


                      • #12
                        От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                        Дайте малко подробности за трасето,ако не е тайна ,дължина,брой екстреми...
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                          Относно записването на желаещи участници във всички класове имам предложение след горепосочената дата да се приемат заявки придружени от здрава такса.

                          Така всеки ще си направи точния разчет Овреме, а на тези които ще им се вдигне адреналина в последния момент ще си платят за кефа.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                            Ок, харесва ми. Предлагам на Стоян следното: да има ATV и мото клас, само при наличието на минимум 10 записани участника (общо). И да видим какво ще правят те в деня с навигацията. Имам идея за ендуро драг на 400 метра с елиминации

                            Коментар


                            • #15
                              От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                              А защо не, драг и с джипките.(като "баха Пирдоп")

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X