Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офф-роуд състезание в Девин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
    Какво сте се заяли за тези граждански отговорности и прегледи. Реално за траял те нямат абсолютно никакво значение, защото траялите са първо състезания, втори са извън пътната мрежа. За застраховки за състезания и за извън пътя ... много хубаво, но те са едни такива много пари, а повечето хора дори пари за лебетка нямат. Според мен простотиите по и около трасето стават винаги от пияни участници, за които едно такова състезание е повод да се напият и да почнат да показват "умения". Това че понякога е между публиката, че създават ненужно много рискови ситуации, само и само защото са на градус и са велики, грам не им пука. А както знаете закона много "обича" пияните шофъори и каквито и застраховки да имате, когато сте пиян те далеч не са актуални. Затова според мен е много по-важно преди да стартира всеки един екипаж да минава през дрегер. Ето товага обаче, доста имените оффроудъри няма да могат да карат и пак би настанало голяма приказка, като този път ще се твърди че са извън пътя и могат да си правят каквото си искат. И така в един омагъосан кръг с двойни стандарти. Поздрави
    Много си прав колега. На мен лично много лошо впечатление ми направи един вечно недоволен колега, който на състезанието в Лазарово караше с бира (бири) в ръка! И като прибавим "фиестите" извън зоните на изпитанията вече става неприятно, особенно ако аз съм в публиката със съпругата ми и 2,5 годишния ни син... А когато няма ред, а семейството ми е застрашено, взимам нещата в свои ръце, без да ми пука колко именити и велики са хората на среща... Ако всеки запален по този спорт демонстрира нетърпимост към подобни простотии, участниците (а и не само те) ще се замислят дали да пият преди и по време на състезание, защото като те награбят 20 - 30 човека "да те питат" що си пил, става дебела, колкото и голям бабит да си...

    П.П. - "Селски" състезания се получават, когато по време на протичането им има "селски" изпълнения... "селянин" не е определение за произход, а епитет за нивото на култура и възпитание (по-скоро липсата им)...
    Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 10-06-10, 09:04.

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от vladi-devin Преглед на мнение
    Уважаеми,граждани и гости на града!
    Заповядайте на
    ОФФ-РОУД състезание
    Хермес 4х4 –гр.Девин
    12.06.2010
    Организатори: Община Девин и Пещерен Клуб Кристал-гр.Девин
    Програма:
    8:30-10:00 Теглене на жребий и поставяне на номера на автомобилите.(площада пред Дома на Културата)
    10:30 Отпътуване към местността „Танкодрума”
    (пътя за м.Лесичево)
    11:00 Старт на състезанието-м. „Танкодрума”
    17:30-18:30 Награждаване на участниците от кмета на града инж.Здравко Василев!
    (площада пред Дома на Културата)
    18:30-22:30 Концерт на Рок-групи: „ Drills”, Avangard

    Мероприятието се осъществява с помоща и любезното съдействие на: Община Девин, Завод за Минерална вода Девин, хотели Исмена,ТПК Михалково,Алпине Бау ГмБХ
    За участие и повече информация : 0890112483
    ето програмата

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от gorski691 Преглед на мнение
    Сажалявам ако сам обидил някой само споделих. Пуснете жокер за публиката.Троянци ще доидем да гледаме.
    Кога идвате?

    Остави коментар:


  • gorski691
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Сажалявам ако сам обидил някой само споделих. Пуснете жокер за публиката.Троянци ще доидем да гледаме.

    Остави коментар:


  • Асен Василев
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Какво сте се заяли за тези граждански отговорности и прегледи. Реално за траял те нямат абсолютно никакво значение, защото траялите са първо състезания, втори са извън пътната мрежа. За застраховки за състезания и за извън пътя ... много хубаво, но те са едни такива много пари, а повечето хора дори пари за лебетка нямат. Според мен простотиите по и около трасето стават винаги от пияни участници, за които едно такова състезание е повод да се напият и да почнат да показват "умения". Това че понякога е между публиката, че създават ненужно много рискови ситуации, само и само защото са на градус и са велики, грам не им пука. А както знаете закона много "обича" пияните шофъори и каквито и застраховки да имате, когато сте пиян те далеч не са актуални. Затова според мен е много по-важно преди да стартира всеки един екипаж да минава през дрегер. Ето товага обаче, доста имените оффроудъри няма да могат да карат и пак би настанало голяма приказка, като този път ще се твърди че са извън пътя и могат да си правят каквото си искат. И така в един омагъосан кръг с двойни стандарти. Поздрави

    Остави коментар:


  • Георги Василев
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Добре де, нали организираш състезание по твой вкус( баха Пирдоп). Вкарай, като задължителни изисквания това, което смяташ за нужно( включително и специалната застраховка за състезания) и виж, колко участници ще имаш...

    Остави коментар:


  • gorski691
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Май някои го е страх от каруци. Споко отпред са магарета . Няма нищо по хубаво от горски джип . Не сам закасвал за документи а от кеф да се натопя в калта . Но щом е важно ще тарся варянт да доида с редовен джип а не с каруцата

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Уважаеми,граждани и гости на града!
    Заповядайте на
    ОФФ-РОУД състезание
    Хермес 4х4 –гр.Девин
    12.06.2010
    Организатори: Община Девин и Пещерен Клуб Кристал-гр.Девин
    Програма:
    8:30-10:00 Теглене на жребий и поставяне на номера на автомобилите.(площада пред Дома на Културата)
    10:30 Отпътуване към местността „Танкодрума”
    (пътя за м.Лесичево)
    11:00 Старт на състезанието-м. „Танкодрума”
    17:30-18:30 Награждаване на участниците от кмета на града инж.Здравко Василев!
    (площада пред Дома на Културата)
    18:30-22:30 Концерт на Рок-групи: „ Drills”, Avangard

    Мероприятието се осъществява с помоща и любезното съдействие на: Община Девин, Завод за Минерална вода Девин, хотели Исмена,ТПК Михалково,Алпине Бау ГмБХ
    За участие и повече информация : 0890112483

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от sasho_gazeto Преглед на мнение
    на 12 колко часа трябва да сме на линиа састезателите
    Ето обявлението !

    Остави коментар:


  • sasho_gazeto
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    на 12 колко часа трябва да сме на линиа састезателите

    Остави коментар:


  • ivan popov
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Да, но това не е "Гражданска отговорност" и струва други пари. Ако в едно любителско състезание се заложи изискване за такава застраховка не знам кой ще кара....
    Да не е гр.отгоорност ,но ако нямаш такава и нямаш регистрация на МПС-то кой и какво ще ти застрахова ? За каруци и " горски " джипки кой прави застраховки ?

    П.С. Виж дали вече иде влакооооо ...

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Колеги,според мен няма смисъл от препирни,защото всеки си има своето становище и го отстоява,а от спорове никой не е печелил.Вземете и се съберете,пък си направете едно състезание,дори и "селско",по ще е добре отколкото споровете тук
    Джиповете освен колани,каски и пожарогасители не виждам какво друго да им трябва.Сърцат пилот,нахъсан навигатор и това е.Предполагам,че никой няма да тръгне на състезание без спирачки или с повреда в окачването.Е,ако се строши ,ще се прави,това е.
    Не споря,че мнението ми е миродавно ,но така мисля.
    Поздрави и весело прекарване на състезанието!

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    В спора се ражда истината, но не се обиждайте, колеги!

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    хаха Шегувам се.

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
    чета темата ви и мого често срещам думата селски състезания .когато организирахме нашето съшто имаше това словосъчетание. ако някои може да покаже едно състезание което е проведено в градски условия сега е момента. чакам.
    ДЕВИН..

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X