Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офф-роуд състезание в Девин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • vladi-devin
    отговори
    От: До: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от gorski691 Преглед на мнение
    Браво. Пишете Троянско участие след Лазарово.Успех в организациата,а ние щте направим купона. Ама да има кал.
    Троян... Идвате ли ?

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от chichaka Преглед на мнение
    Моля да ме запишете за участие:
    Валентин Николов
    Евгени Владимиров
    гр.Своге
    Сузуки Самурай
    Записани сте!

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2207.jpg
Прегледи:1
Размер:235.9 КБ
ID:5184056Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2226.jpg
Прегледи:1
Размер:242.4 КБ
ID:5184063Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2235.jpg
Прегледи:1
Размер:235.9 КБ
ID:5184064Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2251.jpg
Прегледи:1
Размер:195.0 КБ
ID:5184065Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2270.jpg
Прегледи:1
Размер:292.4 КБ
ID:5184066Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2280.jpg
Прегледи:1
Размер:276.1 КБ
ID:5184067Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2328.jpg
Прегледи:1
Размер:224.9 КБ
ID:5184071Натиснете снимката за да я уголемите

Име:STA_2294.jpg
Прегледи:1
Размер:259.7 КБ
ID:5184072Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2219.jpg
Прегледи:1
Размер:149.3 КБ
ID:5184077

    Остави коментар:


  • Злой
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от vladi-devin Преглед на мнение
    Ако модератора прецени, да ги изчисти! Що се отнася до спора,Аз съм младши участник и не мога да взема страна,но ви съветвам да дойдете в добро настроение в Девин и да се забавляваме,което всъщност е същественото в този спорт!
    Ти си модератор в случая, доколкото аз разбирам нещата.......

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Още снимки

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
    Г-н Организатор да вземе да почисти излишните дрязги........
    Ако модератора прецени, да ги изчисти! Що се отнася до спора,Аз съм младши участник и не мога да взема страна,но ви съветвам да дойдете в добро настроение в Девин и да се забавляваме,което всъщност е същественото в този спорт!

    Остави коментар:


  • chichaka
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Моля да ме запишете за участие:
    Валентин Николов
    Евгени Владимиров
    гр.Своге
    Сузуки Самурай

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2037.jpg
Прегледи:1
Размер:266.8 КБ
ID:5183988Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2047.jpg
Прегледи:1
Размер:274.0 КБ
ID:5183991Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2049.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5183993Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2077.jpg
Прегледи:1
Размер:174.7 КБ
ID:5183995Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2100.jpg
Прегледи:1
Размер:222.7 КБ
ID:5183997Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2112.jpg
Прегледи:1
Размер:228.7 КБ
ID:5184000Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2119.jpg
Прегледи:1
Размер:221.8 КБ
ID:5184004Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2130.jpg
Прегледи:1
Размер:214.4 КБ
ID:5184008Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2141.jpg
Прегледи:1
Размер:222.2 КБ
ID:5184011Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2148.jpg
Прегледи:1
Размер:219.0 КБ
ID:5184014Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2164.jpg
Прегледи:1
Размер:211.4 КБ
ID:5184018Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2177.jpg
Прегледи:1
Размер:227.5 КБ
ID:5184021Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2186.jpg
Прегледи:1
Размер:258.1 КБ
ID:5184025Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2204.jpg
Прегледи:1
Размер:223.6 КБ
ID:5184028

    Остави коментар:


  • Злой
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Г-н Организатор да вземе да почисти излишните дрязги........

    Остави коментар:


  • vladi-devin
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Я, докато спорите Аз да кача някоя снимка

    Остави коментар:


  • rumenlibia
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    Много добре . Имам само няколко забележки : Мисля ,че е абсолютно задължително да се изисква Всички автомобили да имат застраховка / гражданска отговорност / и валиден годишен преглед . Това е добре както за състезатели и публика ,така и за самите организатори . С точковата система ще падне яко " смятане " от съдиите . Връщането на зад според мен не трябва да се наказва . С такива маневри се губи време ,а много често са необходими за да подведеш правилно машината към дадено препятствие . И не на последно място препятствие преминато с помощ от асистираща машина за мен не е преминато такова . От това следва и точките да са еднакви ,в противен случай рискувате да стане като някои други състезания тип " теглене с багер или трактор " . Успех в подготовката .
    Вечно имаш някякви забелешки към някои . Видяхме колко състезатели имаше на твойто състезание .

    Остави коментар:


  • ivan popov
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Логиката е там, че прегледът и гражданската не могат сами по себе си да решат проблемите на организатора с безопасността. Ако трасето не е обезопасено и не е създадена необходимата организация няма значение дали машината има преглед и гражданска, защото в трасето НЕ ВАЖИ ЗАКОНА ЗА ДВИЖЕНИЕ ПО ПЪТИЩАТА. Всичко, което се случва в трасето е отговорност на организатора.
    А ако някой се блъсне извън трасето( състезанието) си е негова отговорност. А на блъснатия( не дай си боже) ще му е все едно дали автомобилът има преглед или не.
    Относно прегледите- всички минаваме леко встрани, защото, всички трябва да ни спрат. Ако не знаеш нямаш право да караш с гуми с различен размер от заводския( да не говорим за промени в окачването, спирачната система, кормилнана система и т.н.)
    Къде ти е логиката господин организатор на някякви" селски състезания " - тип елате да си счупите джипките ,че ния нашите ги счупихме и копаеме с багера за да си счупите и вашите ?!? Ако толкова беше загрижен за състезатели и зрители щеше да знаеш ,че има застрахователни компании ,които правят застраховки и за състезатели за съответните регламентирани състезания ! Видяхме те ,че вместо да правиш оффроуд състезания ти рушиш такива в които взимаш "дейно " участие в копаенето и точкуването .

    Огледай се ,осъзнай се - ако можеш ,ако не кото видиш влака премини !!!

    П.С. Ако имаш здрав джип ела да ни покажеш как минаваш ,а не да спамиш състезанието на колегите от Девин !

    Остави коментар:


  • Марто (Мартин Христов)
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Логиката е там, че прегледът и гражданската не могат сами по себе си да решат проблемите на организатора с безопасността. Ако трасето не е обезопасено и не е създадена необходимата организация няма значение дали машината има преглед и гражданска, защото в трасето НЕ ВАЖИ ЗАКОНА ЗА ДВИЖЕНИЕ ПО ПЪТИЩАТА. Всичко, което се случва в трасето е отговорност на организатора.
    А ако някой се блъсне извън трасето( състезанието) си е негова отговорност. А на блъснатия( не дай си боже) ще му е все едно дали автомобилът има преглед или не.
    Относно прегледите- всички минаваме леко встрани, защото, всички трябва да ни спрат. Ако не знаеш нямаш право да караш с гуми с различен размер от заводския( да не говорим за промени в окачването, спирачната система, кормилнана система и т.н.)
    Колега, не е хубаво да се пишат такива неща на "всеослушание"! Този форум се чете и от хора извън хобито (крастата) ни...!

    Остави коментар:


  • Георги Василев
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    И къде е логиката ???

    1. Да застрахователите не изплащат щети по време на състезание ,но всеки един състезател и зрител отива до там със регистрирано и изправно МПС и никой не би искал да го отнесе някой с "горски " джип без регистрация ! Най-малко и този с " горския " джип ще го иска - защото ,ако нещо се случи има опастност някоя хубава утрин да се събуди голям длъжник към държавата !
    2. Не знам къде и как минавате на технически преглед ,ама от тази година нещата са малко по-различни ! И при евентуално настъпване на ПТП щом нямаш преглед познай кой е виновен !
    3. От тези изброени три-четири колеги половината ще са счупени ,а другата половина ще им е далече и няма да отидат .
    4. И не на последно място това ще е от голама полза и за самите организатори . При настъпване на инцидент и травми на зрители или състезатели и следващ съдебен иск срещу организаторите дали се сещате ,че с тази декларация която подписват състезателите може да се изпалзува само за задни нужди .
    Логиката е там, че прегледът и гражданската не могат сами по себе си да решат проблемите на организатора с безопасността. Ако трасето не е обезопасено и не е създадена необходимата организация няма значение дали машината има преглед и гражданска, защото в трасето НЕ ВАЖИ ЗАКОНА ЗА ДВИЖЕНИЕ ПО ПЪТИЩАТА. Всичко, което се случва в трасето е отговорност на организатора.
    А ако някой се блъсне извън трасето( състезанието) си е негова отговорност. А на блъснатия( не дай си боже) ще му е все едно дали автомобилът има преглед или не.
    Относно прегледите- всички минаваме леко встрани, защото, всички трябва да ни спрат. Ако не знаеш нямаш право да караш с гуми с различен размер от заводския( да не говорим за промени в окачването, спирачната система, кормилнана система и т.н.)

    Остави коментар:


  • venci67
    отговори
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
    аз моята кола си я карам на платформа по принцип ... и наи вече заради гумите ... до сега механични повреди по състезания не съм имал ... само ламарини
    А механичната повреда на предна лява р..а?

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X