Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офф-роуд състезание в Девин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    Първоначално публикуван от chichaka Преглед на мнение
    Моля да ме запишете за участие:
    Валентин Николов
    Евгени Владимиров
    гр.Своге
    Сузуки Самурай
    Записани сте!
    Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

    Коментар


    • #92
      От: До: Офф-роуд състезание в Девин

      Първоначално публикуван от gorski691 Преглед на мнение
      Браво. Пишете Троянско участие след Лазарово.Успех в организациата,а ние щте направим купона. Ама да има кал.
      Троян... Идвате ли ?
      Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

      Коментар


      • #93
        От: Офф-роуд състезание в Девин

        За застраховката ниама проблем . Ама ако ниакоѝ може да ми го мине на преглед ще го призная. Как да обясна на господина в пункта че ми няма калниците и гумите са по стандарта . Или ,че от пред е NISSAN а отзад шаси.

        Коментар


        • #94
          От: Офф-роуд състезание в Девин

          Първоначално публикуван от gorski691 Преглед на мнение
          За застраховката ниама проблем . Ама ако ниакоѝ може да ми го мине на преглед ще го призная. Как да обясна на господина в пункта че ми няма калниците и гумите са по стандарта . Или ,че от пред е NISSAN а отзад шаси.
          Ха,спора на седмицата... и Аз имам запитване за други такива автомобили . Колеги какво ще кажете, ако компромисният вариант е автомобилите без преглед или застраховка, задължително да бъдат транспортирани до трасето и обратно на платформа или по черен път?Мисля, че по този начин риска от произшествия ще бъде сведен до минимум?Предлагам да гласуваме само със: за и против(без аргументация за да не изпадаме в излишни спорове) до 00:00 часа утре и така да го решим.
          Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

          Коментар


          • #95
            От: До: Офф-роуд състезание в Девин

            Благодаря за ..............снимките. А г-н Попов да е по малко сърдит.
            Родопите..... Широка лъка.....Солища

            Коментар


            • #96
              От: До: Офф-роуд състезание в Девин

              От Пловдив ще дойдем
              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

              Коментар


              • #97
                От: До: Офф-роуд състезание в Девин

                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                От Пловдив ще дойдем
                Добре дошли сте!
                Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

                Коментар


                • #98
                  От: Офф-роуд състезание в Девин

                  С директора на горското е уговорено
                  Родопите..... Широка лъка.....Солища

                  Коментар


                  • #99
                    От: Офф-роуд състезание в Девин

                    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                    има застрахователни компании ,които правят застраховки и за състезатели за съответните регламентирани състезания ! !
                    Да, но това не е "Гражданска отговорност" и струва други пари. Ако в едно любителско състезание се заложи изискване за такава застраховка не знам кой ще кара....
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • От: Офф-роуд състезание в Девин

                      Пичове! Спрете да се карате и да си мерите "шнорхелите"! На базата на опита си до момента, ако можете да дадете някакви конструктивни идеи и предложения на организаторите - дайте ги... Всеки сам преценява дали и къде да си навре джипа в крайна сметка!
                      Поздравявам организаторите за идеята и положения труд! Ще дойда поне да гледам, а живот и здраве до-година, ще съм си спретнал и аз едно возило за такива мероприятия, та да сме повечко в "джаза"...

                      Коментар


                      • От: Офф-роуд състезание в Девин

                        Досега аз не съм чувал или участвал в състезание к което да не се изискват:
                        1,Регистрация на автомобила
                        2,Валидна гражданска отговорност
                        3,Колани, автоаптечка,пожарогасител(с мин 2 литра обем).

                        Мое мнение е , че ако някой иска да кара и не отговаря на горните условия е по-добре да си стои в къщи!!!

                        Дори мисля , че е задължително участниците да имат допълнителна загтраховка която урежда точно участиоето в подобни състезания.
                        Това се прави в Българските състезания от години, но новите организатори са над тия неща.
                        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                        Коментар


                        • От: Офф-роуд състезание в Девин

                          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                          Досега аз не съм чувал или участвал в състезание к което да не се изискват:
                          1,Регистрация на автомобила
                          2,Валидна гражданска отговорност
                          Да защото не се интересуваш от и не участваш в траялни състезания.
                          В Испания голяма част от траялните машини ( прототипите) нямат право да карат по пътищата. Какви прегледи, какви граждански отговорности, какви регистрации?
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • От: Офф-роуд състезание в Девин

                            И се интересувам и съм участвал в такива състезания.Нищо, че сега паднах от Луната.
                            А вие като организатори ще имате най-много проблеми ако стане инцидент.Учудвам се на позицията ви!

                            Проверете как е в Испания и тогава говорете.А колите които нямат документи нямат не защото са триялни а защото са скраб.Как с тия коли ще идете в чужбина на състезание?Най-малкото как ще минете граница?Ако поканите испанците тук да карат дали ще дойдат като вас без документи, без системи за сигурност?

                            И изобщо като сте решили да се занимавате с триални състезания опитайте се да го правите като най-добрите в света.Равнявайте се по тях!
                            Това че състезанията ви се провеждат на село на значи , че трябва да са селски.
                            Последно редактирано от rusev; 08-06-10, 11:32.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: Офф-роуд състезание в Девин

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              И изобщо като сте решили да се занимавате с триални състезания опитайте се да го правите като най-добрите в света.Равнявайте се по тях!
                              Това звучи много добре, НО.... ти готов ли си да финансираш траялните състезания у нас, за да се равняват по най-добрите в света?!
                              Защото другото са само приказки....
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: Офф-роуд състезание в Девин

                                Готов съм за много неща, но не и да участвам в недообмислени начинания.
                                Aко вие направите нещо добро, спонсорите ще ви търсят сами...
                                Последно редактирано от rusev; 08-06-10, 15:53.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X