Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офф-роуд състезание в Девин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Офф-роуд състезание в Девин

    И аз смятам да карам.
    http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

    Коментар


    • #47
      От: Офф-роуд състезание в Девин

      Добра зад кормилна уредба и гуми... ще са необходими!
      Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

      Коментар


      • #48
        От: Офф-роуд състезание в Девин

        Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
        И аз смятам да карам.
        Мисля да се вържа за тебе и да ме влачиш из трасето.

        Коментар


        • #49
          От: Офф-роуд състезание в Девин

          Я стига,да не вадя компромати как Голф влачи....
          и мушни по един фитил на всички от Смолян,че ще се забравим.
          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
          TOYOTA BJ40 3.5D
          Венци 0887551059

          Коментар


          • #50
            От: Офф-роуд състезание в Девин

            Венци, смени ли стъклото?
            Много добро представяне..Браво
            Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

            Коментар


            • #51
              От: Офф-роуд състезание в Девин

              Мисля да се вържа за тебе и да ме влачиш из трасето.

              Да не приказваме много от сега , да не стане обратното. Голф-а се е доказвал неведнъж на тежки терени.
              http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

              Коментар


              • #52
                От: Офф-роуд състезание в Девин

                Кога ще дадете повече информация за съзтезанието?
                Със себе си съм имал повече проблеми,
                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                Коментар


                • #53
                  От: Офф-роуд състезание в Девин

                  Мисля че е добре да се публикува правилник, награден фонд и т.н.
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Офф-роуд състезание в Девин

                    Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                    Мисля че е добре да се публикува правилник, награден фонд и т.н.
                    Дори е задължително, като дойде времето и стартов списък. Още снимчици няма да са излишни от трасето.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #55
                      От: Офф-роуд състезание в Девин

                      Ето го и правилника!
                      Наградния фонд ще публикуваме до няколко дни.
                      А,щом грейне слънчице ще качим и още снимки от трасето,че сега постоянно вали
                      Прикачени файлове
                      Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Офф-роуд състезание в Девин

                        Браво, момчета най-накрая и при нас нещо истинско. Пишете за организацията, какво сте я свършили до тук
                        Родопите..... Широка лъка.....Солища

                        Коментар


                        • #57
                          От: Офф-роуд състезание в Девин

                          Много добре . Имам само няколко забележки : Мисля ,че е абсолютно задължително да се изисква Всички автомобили да имат застраховка / гражданска отговорност / и валиден годишен преглед . Това е добре както за състезатели и публика ,така и за самите организатори . С точковата система ще падне яко " смятане " от съдиите . Връщането на зад според мен не трябва да се наказва . С такива маневри се губи време ,а много често са необходими за да подведеш правилно машината към дадено препятствие . И не на последно място препятствие преминато с помощ от асистираща машина за мен не е преминато такова . От това следва и точките да са еднакви ,в противен случай рискувате да стане като някои други състезания тип " теглене с багер или трактор " . Успех в подготовката .
                          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                          Коментар


                          • #58
                            От: Офф-роуд състезание в Девин

                            А записването кога трябва да се направи? Непосредствено преди състезанието или трябва да се идва в петък
                            http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                            Коментар


                            • #59
                              От: Офф-роуд състезание в Девин

                              Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                              Много добре . Имам само няколко забележки : Мисля ,че е абсолютно задължително да се изисква Всички автомобили да имат застраховка / гражданска отговорност / и валиден годишен преглед . Това е добре както за състезатели и публика ,така и за самите организатори . С точковата система ще падне яко " смятане " от съдиите . Връщането на зад според мен не трябва да се наказва . С такива маневри се губи време ,а много често са необходими за да подведеш правилно машината към дадено препятствие . И не на последно място препятствие преминато с помощ от асистираща машина за мен не е преминато такова . От това следва и точките да са еднакви ,в противен случай рискувате да стане като някои други състезания тип " теглене с багер или трактор " . Успех в подготовката .
                              Колега, Благодаря за забележките!Застраховката и прегледа са задължителни! Бяхме ги включили,като условия в брошурата и затова забравихме да ги пишем в правилника, сега ще го коригирам.Относно последната забележка: Трасето, което подготвяме няма "невъзможни" за преминаване места. С повечко умения подготвените автомобили може и да минат без асистенция, максимално се стараем препядствията да наподобяват често срещаните в природата, именно и затова на места трасето е по-тясно.
                              Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Офф-роуд състезание в Девин

                                Първоначално публикуван от Крум(bizkit_boy) Преглед на мнение
                                А записването кога трябва да се направи? Непосредствено преди състезанието или трябва да се идва в петък
                                Моля,който ще участва да направи заявка възможно най-рано(важно е за 12-ти вечерта)! Марка на автомобила с който ще участва,имена на пилот и навигатор.Стартовата такса ще се плаща при поставяне на номерата в деня на състезанието.Заявките давайте или тук или на тел;0890112483
                                Необикновенните времена изискват необикновенни мерки!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X