Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

    ха-ха
    Последно редактирано от Въшимура; 23-02-10, 21:41.

    Коментар


    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

      Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
      Тунинга включва гребло и резачка където минем след нас и лека кола ще може да мине. А относно теглото днес мерихме дзвера и тежи 2488кг..
      Каква е тази Газ-ка, че тя е по лека от моята Тойота
      В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
      TLC-80 1HD-FT

      Коментар


      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

        Въшка, погрижи ли се и на навигаторите да им е весело- смисъл, да се чудят кой път да хващат
        В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
        TLC-80 1HD-FT

        Коментар


        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от vashkata Преглед на мнение
          Наистина трипа е за аматьори...давай на окомер
          Аз ви питам вие ми се лензите отворковците а ние хобитата не сме врачки-АЗ, дали двата дена се зборуват точките и дали двата дена ще карат аматиори като мен

          Коментар


          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

            Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
            Йоско на 2-та обиколко дали няма да настигнем състезателите в разходката ? Ако има такава вероятност дали ще е приятно за разходкаджиите, а същевременно и отворковците
            Любопитно ми е как ще вземете още 70 км. отгоре та да настигнете "разходкаджиите",ама ще поживеем,ще покараме и ще видим.

            Коментар


            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
              Любопитно ми е как ще вземете още 70 км. отгоре та да настигнете "разходкаджиите",ама ще поживеем,ще покараме и ще видим.
              Напълно е възможно да се случи при 30-35 участника в състезанието. Ако се стартира през минута първия ще има преднина от 30-35 минути пред последния,а да не говорим ако се стартира през 3 минути.Просто първите ще направят обиколката, а последния няма да е тръгнал. Мисля, че и за това Йоско го е направил с половин час почивка между двете обиколки
              В А Р Н А О Ф Р О У Д 4-6 май 2018 - ТO THE LAST BREATH...
              TLC-80 1HD-FT

              Коментар


              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от RosenTLC Преглед на мнение
                Йоско на 2-та обиколко дали няма да настигнем състезателите в разходката ? Ако има такава вероятност дали ще е приятно за разходкаджиите, а същевременно и отворковците
                Аз пък да попитам, Любителите колко време след отворените ще стартираме? Да не вземем да ги настигаме още в първата обиколка?
                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                Walter Rohrl
                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                Коментар


                • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                  Любопитно ми е как ще вземете още 70 км. отгоре та да настигнете "разходкаджиите",ама ще поживеем,ще покараме и ще видим.

                  Роската ти е посочил един фактор това да е възможно, а освен това ти си направи и следната сметка:

                  Съдейки по времената на снимките от курса за навигатори, за да преминете половината от трасето на София Офроуд Рали 2008 са ви били необходими около 4 часа. Т.е. толкова, колкото по време на самото състезание беше нужно на най-бавния екипаж да премине цялото трасе (около 100 км). Най-бързите са взели цялата дистанция за не повече от 2 ч. и половина.

                  Хайде смятай сега, ако по едно и също трасе карат бързаците и екипажи, които нямат опит с навигацията, дали не е възможно да има застигане! Особено пък ако първите са тръгнали и с, примерно, половин час по-рано.

                  Така че, по принцип не е зле човек от време на време да мята по един поглед в огледалото, че има и разни почитатели на Роби Гордън ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                    Все пак карахме на сняг с много кал,а и имахме две спирания от по половин час,а състезанието,за което говорим беше август месец.
                    ОК да не пълним темата.

                    Коментар


                    • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                      Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                      .........ще имаме бърза асистенция с GOLF2 който вече е с каймани и се готви и той да мине трасето ако закъса ще си го дърпаме .....
                      Нали голфа е черен и с пернишка регистрация
                      Последно редактирано от VE LA; 25-02-10, 12:13.
                      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                      Коментар


                      • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                        Първоначално публикуван от vili_dls Преглед на мнение
                        Аз ви питам вие ми се лензите отворковците а ние хобитата не сме врачки-АЗ, дали двата дена се сборуват точките и дали двата дена ще карат аматьори като мен
                        Класирането се формира ,като сбор на точките от двата дена.Роудбука ще бъде доста подробен,заради любителите,и се надявам да нямате проблеми и без трип.ТОВА СЪСТЕЗАНИЕ ГО ПРАВЯ ЗАРАДИ ВАС,ЗА ДА МОЖЕ ДА СЕ ДОКОСНЕТЕ ДО ПРОФИ СЪСТЕЗАНИЯТА И ЗА ТОВА НАГРАДНИЯ ФОНД Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ЗА ВАС.
                        Последно редактирано от VE LA; 25-02-10, 12:13.
                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                          Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                          Нали голфа е черен и с перишка регистрация
                          Черен е но с Габровска регистрация и с Пернишки парктроник
                          НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРЕЧКА-СТРАХЪТ

                          Коментар


                          • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                            А ЕТО И СПОНСОРИТЕ:
                            "GREENVILLAGE" -РИБАРИЦА/ДЕКОНТ ЛИЗИНГ/
                            ТРИП МАСТЕР ОТ "TripX" -рали компютри
                            "РУС КОМЕРС"
                            "2R"
                            "ВРОМОС" БУРГАС
                            "GLADIATOR OFFROAD-TECHNIK" ПЛОВДИВ
                            З.ЗЛАТЕВ/ЧИЧО ДЖАК/
                            "ОСЛАР" ТРОЯН
                            В-К "100 ВЕСТИ" ГАБРОВО
                            ОБЩИНА ТРЯВНА
                            "МЕРКУРИЙ" ГАБРОВО
                            МОТОРНИ МАСЛА IGOL-"ДИВА АВТО" ГАБРОВО
                            ПЛАМЕН ТЕНЕВ/ПРАСЕНЦЕ И 10 Л. РАКИЯ
                            Последно редактирано от VE LA; 26-02-10, 11:08.
                            GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                            Коментар


                            • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                              Първоначално публикуван от vashkata Преглед на мнение
                              Ако влезете в допустимото тегло от 3.5 тона няма проблем,но да те предупредя, че няма достатъчно дълбок вир за да се гмурнеш целия
                              На човека с Газ-ката все пак ако намери вир, му препоръчвам като мой добър приятел да стартира/ме/ с този екип
                              Прикачени файлове
                              НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРЕЧКА-СТРАХЪТ

                              Коментар


                              • До: Откриване на сезон 2010 4х4 ТРЯВНА

                                Първоначално публикуван от azd Преглед на мнение
                                На човека с Газ-ката все пак ако намери вир, му препоръчвам като мой добър приятел да стартира/ме/ с този екип
                                Ако той няма аз мога да му донеса.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X