Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2021!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откриване на сезона Трявна 2021!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:triavna 2021.jpg
Прегледи:1909
Размер:215.7 КБ
ID:6711341



    Здравейте фенове и приятели на традиционното откриване на оф-роуд сезона в Трявна! Йосиф Лагадов ме помоли да пусна информация за тазгодишното издание на надпреварата, тъй като има известни проблеми с влизането във форума. И докато Йоско успее да се включи с повече подробности (а обеща да има и изненади) нека ви представя накратко какво да очаквате:

    Традиционното откриване на офроуд сезона Трявна 2021 ще се проведе от 9 до 11 април на добре познатото място, с любезното съдействие на община Трявна и АСК Скорпион, гр. Сливен

    Ще има надпревари в клас трофи и крос-кънтри, като мероприятието ще е част от веригата състезания за голямата на града на АСК Скорпион - Сливен. Веригата ще включва още две надпревари: Велимекс Велико Търново 23 - 25 юли и Скорпион Сливен 17 - 19 септември.

    Организаторите канят всички кандидат-участници и приятели на поредния як офроуд купон!

    Включване от Йосиф с повече информация очаквайте скоро!


  • #2
    Да добавя малко информация

    Официален сайт на състезанието където може да видите всички подробности: https://offroad-bg.com/

    инфо за трасета и такси: https://offroad-bg.com/?page_id=1663

    програма: https://offroad-bg.com/?page_id=544

    и записали се до момента: https://offroad-bg.com/?page_id=1696

    Коментар


    • #3
      Да се запишем и ние
      Трофи клас Прототип
      "​Н.Кузманов офроуд тийм" -Павликени
      Никола Кузманов/ Николай Божанов
      Джимни Прото

      Коментар


      • #4
        Браво за завръщането на това хубаво състезание. Ще ми се да покараме, но като гледам километрите за събота, ще смачкаме колите, и това ме карат да се откажем, понеже една седмица след това сме на Велинград! Не че на Румънско-Бузъу не карахме 520 км. за ден, но сега трябва и машините да са наред за 3-4 дни. 150-180 километра са достатъчни, после е мъчение, а и калта там е винаги на ниво. Има време, ще обсъдим и можеби, ще се видим. Успех!
        0887 526 564/ 0897 933 755 /

        Коментар


        • #5
          Трявна ми беше първото сериозно състезание .Това състезание ми беше кръщелното .От това състезание се запалих по офроуда и до ден днешен.Евала на Лагадов и Пламен Въшката.
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #6
            И на мен ми беше първото, винаги ще имам тръпка към Трявна и тамошния офроуд.
            За голямо съжаление обаче тогава ми е най-натоварения период от годината, и въпреки голямото ми желание-налага се да пропусна.
            Но ще пратя сина, той е мераклия, и сега започва като пилот.

            Успех на състезанието!
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • meha1971
              meha1971 коментира
              Редактиране на коментар
              Има ли желание има и начин

            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Сладък си, ама не лепнеш.

          • #7
            Видео от днешния ден:

            Коментар


            • #8
              Струва ми се, крайно време на тежките екстреми да няма публика.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • Кольо
                Кольо коментира
                Редактиране на коментар
                А по какво ще познаеш, че е екстрем

            • #9
              Видео от затвореното трасе:

              Коментар


              • #10
                Не видях да има тема за тазгодишното издание на Офроуд Трявна 2022, за това пускам две клипчета тук:


                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X