Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

    Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
    Много ми е интересно това дали няма да се повтори и във Варна със тапите и новия ви правилник.Пожелавам на организаторите това което се случи в Трявна да не се повтаря.
    До сега Варна е имало не веднъж и наистина е за следене с интерес. Мерси за пожеланието.
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

      Първоначално публикуван от madshpic Преглед на мнение
      "..."да ви кажа какво видях днес-80% от джиповете не подготвени без гуми не адекватни лебедки а навигаторите много слаби и не се справят" пълен смях!!!Плюене на хора които ги няма там и според мен са направили много и правят страшно много за офроуда в България!!!................
      Искам да се ИЗВИНЯ на всички, които съм засегнал с моите думи и да ви разкажа, какво толкова ме провокира за да хвърля такива тежки думи.До последно преди брифинга се чухме с Наско и ми каза, че при него има още доста екипажи, а времето напредваше и прецених, че трябва да спра етапа до 4 контрола/преминали/.Тъй като бяха финиширали малко екипажи, които в този случай са най-ощетени и ако бях направил класирането по финиш, нямаше да е честно спрямо по многобройната част от екипажите.Ваш колега няма да го кажа кой ми звани и ми казва, че е закъсал на еди коя си точка и да му донеса ключ гаечен 10 за да си отвори капака, че му се скъсало жилото.Разбирам го човека.Друг ваш колега решил да дрифти в житото, щото му било кеф и днеска сме в канал 1 и всички са настръхнали против нас, звъни ми шефа на полицията от Горна Оряховица горе долу оправихме нещата, ама май горе долу. На брифинга изрично ви го казах за нивите но уви........Тръгнах със затварящата кола да прегледаме трасето и се натъкнахме на няколко тапи, които оправихме бързо , това може да се потвърди от колегите които бяха отзад. И още два, три инцидента от този тип и нервите ми кипнаха. И това в разстояние на около час и половина. Но това не може да ме оправдае, така, че ако ме разберете е добре, ако ли не си остава за моя сметка. Все пак бяхте 92 екипажа и отговорността за Вас лежи на моя гръб. От днес вече сме дадени на прокуратурата заради дрифтаджията.
      GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

      Коментар


      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

        Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
        Тия явно мислят че засталини пред камера и се жалват на евро комисия за субсидия " нанесени щети за стотици левове на дек." явно не може да смята( казвам го като "земеделец").
        Организаторите прецеват дали е карано извън трасето или не, но след като се провежда такова голямо мероприятие е нормално да са осведомени съответните институции.
        От страна на клас " начинаещ" всичко беше чудесно, щом за първо състезание успях да се кача на стълбичката съм доволен.
        Пожелавам успех за напред и дано това да не е последното ТРЯВНА 4Х4
        ARO 243 D
        TATA SAFARI 4x4
        VITARA ДБ 16v
        Всичкото с лебедки 😂

        Коментар


        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

          Имам някакъв проблем с качването на снимки тук. Ето малко снимки от 2 екстрем.


          https://www.facebook.com/profile.php...=3&pnref=story

          Коментар


          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

            Това репортажче ми намирисва на стари сметки за оправяне.Не знам дано се изясни.Просто този човечец сякаш е подготвен предварително.Не защитавам никой просто изразявам мнение,може да не съм сам.
            Terrano 1 CRV ski doo formula 500
            И ЛУАЗ за един ден.О898678333

            Коментар


            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

              На мен много ми хареса състезанието, бях само в неделя на полигона и поздравявам, както организаторите, така и всички участници. Дано да има още такива, срещи за хората обичащи 4х4 машините.

              Коментар


              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                Аз съм зрител и се радвам, че след прекъсване в Трявна отново се проведе 4х4, обаче сега човека(организатора) има да го разкарват по следствия и прокуратури да се обеснява, че може и някоя глоба да отнесе заради тези изпълнения с нивите. Мислите ли, че догодина отново ще се навие да организира състезание - аз лично се съмнявам.

                Коментар


                • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                  Първоначално публикуван от kodjak Преглед на мнение
                  Това репортажче ми намирисва на стари сметки за оправяне.Не знам дано се изясни.Просто този човечец сякаш е подготвен предварително.Не защитавам никой просто изразявам мнение,може да не съм сам.
                  Грешиш.Живея в Козаревец и ги познавам лично.Някои от тях ни помагат за траялните състезания.Звъняли са ми още в събота,но си бях захвърлил телефоните.
                  А медиите по моя информация са поканени от д-р Гецова-кмет на община Лясковец.

                  Коментар


                  • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                    Благодаря за инфото.Просто отстрани изглежда някак странно.
                    Terrano 1 CRV ski doo formula 500
                    И ЛУАЗ за един ден.О898678333

                    Коментар


                    • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                      Абе смешна работа.
                      Аз също съм земеделец(то един земеделец, ама все пак...), и знам колко може да се намали добива от няколко коловоза.
                      Като гледам-това са големи блокове, сигурно по над 500 декара. Да са огазени, да са огазени-декар, пряко сили два.
                      Да речем, че добива от този блок ще е 600 кг жито от декар, всеки може сам да сметне с колко процента ще се намали добива.

                      Иначе формално човекът е прав, то на всекиму е гадно да видиш такъв супер посев омачкан, ама айде да не ни ги разправя на нас тея...

                      Днес торих моето жито, и с трактора съм огазил много повече отколкото има причинена щета на тази нива...

                      За да не ме разберете погрешно-аз съм твърдо против да се кара из нивите, това е неуважение към нечий труд. Аз никога не съм си го позволявал, ако има друга алтернатива. Жалко е, че сред нас има такива хора, ама така е на балканите...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                        Първоначално публикуван от DARK WOLF Преглед на мнение
                        Тия явно мислят че засталини пред камера и се жалват на евро комисия за субсидия " нанесени щети за стотици левове на дек." явно не може да смята( казвам го като "земеделец").
                        Организаторите прецеват дали е карано извън трасето или не, но след като се провежда такова голямо мероприятие е нормално да са осведомени съответните институции.
                        От страна на клас " начинаещ" всичко беше чудесно, щом за първо състезание успях да се кача на стълбичката съм доволен.
                        Пожелавам успех за напред и дано това да не е последното ТРЯВНА 4Х4
                        Пич май ТиЯ са застанали и си стоят там където трябва.
                        А онези са били къдетО не трябва .
                        Да му мисли организатора .
                        Пусни линка от начало грозно стой ама много грозно и най лошото е че ме слагат в грозното кюпа нямам думи.
                        Иначе честито за постиженията .
                        Питах се къде е класирането .
                        Получих го по всички медии ...
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                          Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                          Ваш колега няма да го кажа кой ми звани и ми казва, че е закъсал на еди коя си точка и да му донеса ключ гаечен 10 за да си отвори капака, че му се скъсало жилото.
                          Ами да ми беше звъннал щях да му го поднеса.
                          2011 година настиигам екипаж който си обикаля Витарата.Спрях и ги питам какво става.Спукали гума,но нямат резервна.Дадох им моята.Та ако сте тръгнали на състезание подходете като за такова.Не сте в детската градина или на разходка.

                          Коментар


                          • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                            Първоначално публикуван от krackman
                            Заглавието убива! ...
                            Ти не четеш ли по нагоре или се правиш на малоумен.
                            Не знаеш колко е гадно да ти звънят и да те обвиняват в нещо което не си извършил.Моето име все още значи нещо в нашия район.
                            Последно редактирано от Ясен; 06-04-16, 20:17. Причина: krackman said too much

                            Коментар


                            • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                              Може нивата да е отъпкана преди състезанието.От репортажа си личеше,че не е прясно.Ако Мето има камера лесно може да се останови.
                              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                              АСК Ален Мак

                              Коментар


                              • От: Трявна 2016 - Откриване на сезона - 1-3 април

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Днес торих моето жито, и с трактора съм огазил много повече отколкото има причинена щета на тази нива...
                                Колето е мнооооого прав, както винаги. Този дето циври по телевизията, сега ще потърси обезщетение от застрахователите за нанесени вреди и ще покрие вредите, нанесени от собствените му трактори. Само дето ние ще си останем виновни. Айде стига драми, никой от нас не яде доматите с колците, дори да са произведени в с. Козаревец.
                                "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
                                „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X