Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Ако нещата са само за забавление , таксата ми се вижда доста солена ... Доколкото знам състезанието за клас Тр1 е кръг от Трофи шампионата и ще се проведе по правилника му , само да не се окаже после , че всичко е било за "забавление" по случай откриването на сезона и " ... бъдете благодарни , че ви учим да карате ..."
    Бакалов, става дума за ралито...аз от Трофи не разбирам, че Вие сте друго измерение в писането и претенциите и нямате стигане вече

    П.П.
    На мен като ми е "солена" таксата си стоя в къщи и не философствам....

    Коментар


    • #47
      От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
      Това е от една друга тема,ама си е за тук,а дали е така?

      И обратното становище!


      Това ще кажат само Организаторите–последната дума е тяхна.
      Нямат връзка двата поста...единия е за рали шампионата, а другия да трофи!

      Коментар


      • #48
        От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Ако нещата са само за забавление , таксата ми се вижда доста солена ... "
        Чети внимателно и не вади думите ми от контекста ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #49
          От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
          Колега, нещата са много прости...и имам чувството, че се готвиш за световния шампионат
          Йосиф най-вероятно е имал предвид миналогодишния РЕГЛАМЕНТ - прост и ясен, а и не забравяй, че откриването на сезона е за забавление и тежки и сложни регламенти, както и хора да ги следят не са чак толкова необходими...
          Предполагам, че тия дни Организаторите ще ги коригират и ще стане ясно, че нещата са по-прости
          Колега аз съм незначителен състезател стремящ се към местни,регионални и национални изяви.
          Големите световни подиуми са запазена марка за теб като ти пожелавам все по често да те виждаме там развявайки националния трибагреник.
          Та на въпроса не държа правилника да е прост но в важно да е ясен на всички такива като: най вероятно е имал предвид или предполагам,че тия дни еди какво си ще е хубаво да ги няма нито на това сестезание нито на което и да било друго.Аз как да знам дали съм си в правото като има еди каква си ситуация или ме наказват за еди какво си? Разбирам ,че е само за забавление но на предното състезание на което участвах регламента се доизглаждаше на финала след състезанието и да ти кажа не ми беше много забавно.Та за да не си разваляме забавата нека бъдем честни и да го направим като трябва.
          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

          Sofrace Offroad Team

          Коментар


          • #50
            От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

            Това ще кажат само Организаторите–последната дума е тяхна.[/QUOTE]
            Явно на всеки по отделно ще се обяснява!
            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

            Коментар


            • #51
              От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

              Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
              Колега аз съм незначителен състезател стремящ се към местни,регионални и национални изяви.
              Големите световни подиуми са запазена марка за теб като ти пожелавам все по често да те виждаме там развявайки националния трибагреник.
              Та на въпроса не държа правилника да е прост но в важно да е ясен на всички такива като: най вероятно е имал предвид или предполагам,че тия дни еди какво си ще е хубаво да ги няма нито на това сестезание нито на което и да било друго.Аз как да знам дали съм си в правото като има еди каква си ситуация или ме наказват за еди какво си? Разбирам ,че е само за забавление но на предното състезание на което участвах регламента се доизглаждаше на финала след състезанието и да ти кажа не ми беше много забавно.Та за да не си разваляме забавата нека бъдем честни и да го направим като трябва.
              Съгласен съм, така е и затова изказах предположение, че Организатора ще ги изчисти нещата доста преди старта !

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              Чети внимателно и не вади думите ми от контекста ...
              Sorry, пропуснах момента, че гониш Трофи Шампионата и класиране...

              Поздрави и се отпуснете момчета, всичко ще е О.К.

              Коментар


              • #52
                От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                Хайде да уважим трудът на организаторите.Такова събитие не се прави лесно и е в името на автомобилният спорт.
                Всеки състезател добре знае, че купи ,4 гуми,крик, няколко литра масло и ...ги е платил още преди да тръгне .
                По мое мнение- екипажът си прави своята оценка и застава на неговата стълбица.

                Успех на Лагадов и Т.Христов.
                ПП.Щабът на БФАС май е в чужбина.
                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                TOYOTA BJ40 3.5D
                Венци 0887551059

                Коментар


                • #53
                  От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                  Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                  ....
                  Успех на Лагадов и Т.Христов.
                  ПП.Щабът на БФАС май е в чужбина.
                  Венци, този път съм състезател и само помагам с идеи за организацията Решил съм да се забавлявам, а други да го отнасят...

                  Коментар


                  • #54
                    От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                    Уважаеми колеги,
                    след задълбочено обсъждане организаторите на това състезание взеха следните решения:

                    1.Състезанието излиза от шампионата на БФАС,поради невъзможност да се направят трасета от 400-500км за рали-рейд.Виза за състезанието като отворено ще бъде издадена всеки момент от БФАС, което значи,че лицензирани състезатели могат да участват в "Габрово-Узана 2013".

                    2.Състезанието излиза и от "Bulgaria Trophy Challenge 2013" , защото не искаме амбициите на 2-ма или 3-ма да развалят добрия тон и добрата комуникация между организатори и състезатели. Всички, които до сега са се записали единствено и само да събират точки за шампионата, нека се обадят на организаторите.Ще им бъдат върнати таксите да участие.

                    3.Публикуваме нов правилник, който ще касае и ще важи единствено и само за "Габрово-Узана 2013".Правилника е публикуван в официалната тема за състезанието.

                    4.За избягване на всяка съпоставка с правилниците на БФАС и "Bulgaria Trophy Challenge 2013" правим промяна на състезателните класове.
                    Те са :
                    -рали рейд :профи и любители
                    -трофи :супер трофи и трофи любители
                    Ще бъде коригирана бланката за записване.

                    5.Потвърждаваме желанието си това издание на Откриване на оффроуд сезон 2013 "Габрово-Узана", да се превърне отново в най посещаваното мероприятие за годината,да покараме,да се повеселим и да въведем новите участници в голямата група на 4х4 маниаците.
                    Състезанието ще има собствено класиране и то ще важи само за Габрово-Узана 2013
                    Награди тази година са осигурени от "Боряна груп",ВАС-Габрово,Дива Авто Габрово, Община Габрово
                    - 4 джипови гуми за победителите в Рали рейд
                    - 4 джипови гуми за победителите в Супер трофи
                    масла,аксесоари за автомобили и др.

                    В "солената" такса за състезанието влиза:


                    • Състезателни права
                    • Пътна книга формат А5.
                    • Медицинско осигуряване в трасето с 4х4 автомобил.
                    • Фланелка и шапка с логото на състезанието.
                    • Полицейска охрана на машините пред хотел „Импулс”.
                    • Проследяващи устройства ( live tracking )
                    • Времеизмерване с транспондери и печатащи устройства с фотоклетка.
                    • Награден фонд и купи за победителите.



                    Лошата новина е, че отново сами трябва да си търсите точките от роудбука.Успех!

                    Коментар


                    • #55
                      От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                      Места за спане в "Импулс" вече няма.Започваме да настаняваме в "Прима S" и "Географски център"

                      Коментар


                      • #56
                        От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                        До тук добре го давате, само не ми стана ясно защо от тук трябваше да става ясно, че състезанието излиза от веригата състезания "Bulgaria Trophy Challenge"2013. Толкова ли не можеше да звъннете един телефон и да кажете какви са намеренията ви, а не да се оправдавате с нечий амбиций на състезатели или други.Добрия тон и добрата комуникация м/у организатори и състезатели ги разваляте вие. Жалко за хубавото откриване на сезона, което беше последните години и идвахме с желание.Тази година аз лично няма да присъствам, а съм сигурен че и още много хора ще се откажат, не че това е толкова важно и не че ви пука, но с миналогодишното и както виждам и с таз годишното състезание нещата не ви се получават.Причината за това отцепване си я знаете....- не че на някой му пука.
                        Пожелавам ви най-искрено успех!Поздрави!
                        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                        Коментар


                        • #57
                          От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                          Регламент2013.docx

                          Коментар


                          • #58
                            От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                            Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                            До тук добре го давате, само не ми стана ясно защо от тук трябваше да става ясно, че състезанието излиза от веригата състезания "Bulgaria Trophy Challenge"2013. Толкова ли не можеше да звъннете един телефон и да кажете какви са намеренията ви, а не да се оправдавате с нечий амбиций на състезатели или други.Добрия тон и добрата комуникация м/у организатори и състезатели ги разваляте вие. Жалко за хубавото откриване на сезона, което беше последните години и идвахме с желание.Тази година аз лично няма да присъствам, а съм сигурен че и още много хора ще се откажат, не че това е толкова важно и не че ви пука, но с миналогодишното и както виждам и с таз годишното състезание нещата не ви се получават.Причината за това отцепване си я знаете....- не че на някой му пука.
                            Пожелавам ви най-искрено успех!Поздрави!
                            Дай боже и тази година така да "не ни се получава" както миналата и да имаме отново 120 екипажа участници! "както виждам и с таз годишното състезание нещата не ви се получават" - много жалко наистина, че няма да видите. Ще се радвам да присъствам и да имам възможността да се насладя на състезанието организирано от вас.
                            Радвам се, че тази традиция продължава и макар многото трудности, които всеки един организатор се налага да преодолее, за пореден път сме в готовност и работим заедно, за да се получи една добра надпревара и всички - участници, организатори и публика да останат доволни. Това състезание никога не е имало за цел да отцепва, а напротив - да обединява. Затова в него могат да участват състезатели от различни категории, то е пригодено както за т. нар. "професионалисти", така и за любители и хора, които за първи път се впускат в приключението off-road.
                            Пожелавам безпроблемна и успешна подготовка на всички участници и ще се видим на трасето!

                            Поздрави!
                            Последно редактирано от VE LA; 12-03-13, 15:59.

                            Коментар


                            • #59
                              От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                              Първоначално публикуван от didka_lagadova Преглед на мнение
                              Дай боже и тази година така да "не ни се получава" както миналата и да имаме отново 120 екипажа участници! "както виждам и с таз годишното състезание нещата не ви се получават" - много жалко наистина, че няма да видите. Ще се радвам да присъствам и да имам възможността да се насладя на състезанието организирано от вас.
                              Радвам се, че тази традиция продължава и макар многото трудности, които всеки един организатор се налага да преодолее, за пореден път сме в готовност и работим заедно, за да се получи една добра надпревара и всички - участници, организатори и публика да останат доволни. Това състезание никога не е имало за цел да отцепва, а напротив - да обединява. Затова в него могат да участват състезатели от различни категории, то е пригодено както за т. нар. "професионалисти", така и за любители и хора, които за първи път се впускат в приключението off-road.
                              Пожелавам безпроблемна и успешна подготовка на всички участници и ще се видим на трасето!

                              Поздрави!
                              Чухме се с Йосиф Лагадов по телефона и си разяснихме защо се е получило така.Самото решение да не участвате във веригата не е важно, лошо се получи начина по който се разбра.Изяснихме нещата с Йосиф.Разбрах че днес е взето окончателното решение и е избързано с пускането на темата.Факта, че след пускането на темата, започнаха да звънят хора за да питат защо Габрово отпада от Трофи шампионата и аз, както и Наско не знаехме за какво става въпрос,не знаехме какво да отговорим на тези хора- ето това се получи кофти. Реакцията ми беше провокирана точно от това. Просто всичко можеше да се сведе до едно телефонно обаждане и всичко щеше да е наред.
                              Разчитахме че ще направите една добра надпревара, като за начало на този Трофи шампионат, както и за откриване на сезон 2013.Стигнали сте до решение, че не може да се нагърбите с този шампионат поради ред причини и в това няма нищо лошо, никой няма да ви се сърди за това и да ви съди, но и вие не се сърдете за реакцията от моя страна-сигурен съм че всеки би постъпил така!
                              Важното е че Трофи клас ще има в Габрово и всички могат да си направят една хубава тренировка за шампионата.
                              Колкото до състезанието в Нови Искър сте добре дошли винаги!
                              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                              Коментар


                              • #60
                                От: ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА-ГАБРОВО-УЗАНА 30 И 31 МАРТ 2013

                                Ето как ще изглежда пътната книга на клас "ТРОФИ" и клас "СУПЕР ТРОФИ".

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Rood Book Trofy.jpg
Прегледи:1
Размер:50.7 КБ
ID:5461129
                                GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X