Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

    Първоначално публикуван от Наско-Гумата Преглед на мнение
    Не е хвърлял камък колега. И няма нужда да е толкова лично. Никой не е виновен,че в реката имаше камък в който се забихте и се получи новият ти аватар. Наздраве
    1.Дали е хвърлил или не е само Андрей може да каже със сигурност.
    2.Ама въобще не е лично.Познавам го чрез колегите в групата и се учудвам на това което виждаме на клипа.
    3.Не съм обвинил никого за начина на преминаване на дерето и най вече за аватара ми-напротив гордея се,че не сме опъвали лебедка и в двете посоки.
    И
    4.Защо да обинявам някого за каквото и да било,след като това е второ мое участие на състезание и се качихме на подиума за награждаване-какво по хубаво от това.

    Поздрави.
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • #47
      От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

      Ако е хвърлил камък,защо не се вижда камъка? Може би е невидим? Аз бях близко до мястото и не е имало никакъв инцидент. Ако е имало камък, той щеше да се вижда,щеше да отиде по колата или в публиката която е до колата.

      Коментар


      • #48
        От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

        Темата вече е другарски съд. Комунизма си отиде , комунистите останаха.
        Правете предложения господа и дами че следващата година организаторите пак ще си знаят своето. То дано да си вземат бележки защото суперлативите от младите учасници ги издигат в очите на слепите.
        Давайте предложения.
        Последно редактирано от banjo; 21-04-12, 08:36.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #49
          От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

          Истинското предложение си е да не се прави повече състезание 3в1 а да се наблегне на едно НО да бъде качествено !
          Лудак

          Коментар


          • #50
            От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

            Това го говорим поне от година но кой ли да слуша.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #51
              От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              Темата вече е другарски съд. Комунизма си отиде , комунистите останаха.
              Правете предложения господа и дами че следващата година организаторите пак ще си знаят своето. То дано да си вземат бележки защото суперлативите от младите учасници ги издигат в очите на слепите.
              Давайте предложения.
              Предложенията и препоръките ги написахме , остава някой да им обърне внимание...
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #52
                От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

                Ми нека този някой да пише какво ще направи по въпроса и изобщо знае ли за дискусията тук.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #53
                  От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Ми нека този някой да пише какво ще направи по въпроса и изобщо знае ли за дискусията тук.
                  Колко пъти съм ти казвал да не се изявяваш като похлупак на всяко гърне и да си чешеш езика някъде другаде...?!?
                  Вземи да пораснеш и като имаш претенции за "спец по оффроуд дисциплините" (щото разбираш от всичко извън пътя) излез някъде навън да се докажеш, щото на село и по традиционните състезания вече е едно и също и явно ти е скучно...опссс...
                  забравих, че караш и международното състезание "Шумен 4х4" по роднинска линия...

                  Коментар


                  • #54
                    От: ПРЕПОРЪКИ И ИДЕИ ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОН 2013 !

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    Предложенията и препоръките ги написахме , остава някой да им обърне внимание...
                    Организационния екип изказва гореща благодарност за споделеното, препоръките и забележките от участници, зрители, фенове, приятели и приятелки на състезателите !
                    Има конструктивни и интересни идеи и предложения, които ще бъдат взети предвид, а допуснатите грешки ще бъдат отстранени, за да може да бъде празника още по-пълен и удоволствието по-голямо !
                    Разбираме, че не можем да задоволим всички, особено по-високите изисквания от участниците експерти в клас Трофи и за следващото издание ще наблегнем на участниците в клас Хоби и няма да обременяваме хората с високи цели и високо спортно майсторство с такива леки трасета !
                    Още веднъж благодаря на всички взели участие и уважили труда ни и специални адмирации за новите участници в клас "Профи" на Рали-Рейд за смелостта им да се включат наравно с доказали се "стари кучета" и отличното им представяне !!!
                    Поздрави на всички, безаварийна и успешна година и среща отново в началото на 2013-а !

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X