Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
    Ako дойда на Трявна със самурая - няма да останат награди за вас.
    Всъщност... далечко ми е, но що пък да не дойда. Миналогодишните отзвуци са че е било голям купон. Надявам се с толкова много записани и тази година пак да е така
    Ако дойдеш с Банджо ще си пречите! Много офроудъри на едно място ще се съберете.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Ето малко снимки от трасето на трофитата Много малки коловози намерихме но може да ги изкопаме още.
      Прикачени файлове
      Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
      тел. 0898327627
      Радослав

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
        Ето малко снимки от трасето на трофитата Много малки коловози намерихме но може да ги изкопаме още.
        браво много добре изглежда за сега!
        Nissan Patrol 4.0

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
          Много малки коловози намерихме но може да ги изкопаме още.
          Няма да е лошо да наемете едно багерче,може и Виетнамка.

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            За трофито коловозите са екстра. Аз да попитам дали трасето за рали рейда ще бъде подбрано за преминаване без лебедка или не е ясно? Видял съм какви са изискванията в регламента за този клас ама да попитам все пак?
            Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
            Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

            Sofrace Offroad Team

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              A някоя снимка от траяла няма ли да видим ?
              Samurai Gemax

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Уважаеми участници, моля не подценявайте изискването да изпратите ваша снимка при записването !
                Тя е необходима, за да ви виждат по време на live предаването на състезанието в интернет !
                Тази година се експериментира нова система live tracking с голямата помощ и инвестиция от страна на GPS Control и първите тестове на системата ще бъдат в Трявна !
                Благодарение на системата FIXY ще можете да наблюдавате движението на вашите фаворити и ще преживявате емоциите по състезанието
                Моля изпращайте снимките с имената си на мейл vera@riskgabrovo.com
                Ето така ще изглежда горе-долу екрана със снимката

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vera.jpg
Прегледи:1
Размер:109.6 КБ
ID:5357422

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Мен ме търсят в седем държави на три континента, те ще ме карат снимка да си пускам...

                  Майтап де, само да си намеря някоя дето да не плаши децата, и ще я пратя.

                  Въпрос към организаторите-за трофито предвиждат ли се азимути? Да знаем дали да си търсим компас.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    Това за снимките съм го пропуснал.Ако може някой да обясни за какво става въпрос...

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                      Ето малко снимки от трасето на трофитата Много малки коловози намерихме но може да ги изкопаме още.
                      Това трасе за ралито ли ще е? Щото за трофито все пак очакваме нещо трудно преодолимо поне за виетнамка? Явно из Габровския край не добиват дърва...
                      "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
                        Има ли вече точна програма, т.е. Кой ден какво ще се прави? Кога е брифинга, кога са стартовете на отделните класове и т.н.?
                        Когато говорих по телефона с г-н Лагадов (в четвъртък) ,спомена че скоро ще пусне тук в темата допълнителните уточнения!
                        Еми.... остава само да чакаме!
                        OFF-Road Клуб " Mud Angels" Стара Загора

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Моля изпращайте снимките с имената си на мейл vera@riskgabrovo.com
                          Опитах да пратя снимка, ама не мога да се оправя с аутлука. Нали съм си индианец... Ако има друг начин...

                          Първоначално публикуван от chris_vicom Преглед на мнение
                          Това трасе за ралито ли ще е? Щото за трофито все пак очакваме нещо трудно преодолимо поне за виетнамка? Явно из Габровския край не добиват дърва...
                          Подкрепям. Макар поста да е на шега, ама миналогодишното трасе си беше много леко. Мисля, че доста от участниците в трофито ще искат да карат на по-сериозен терен.
                          Помислете.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Коле, при толкова участници и тежко трасе трябва да е 24 часа Трявна.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Ми кво пречи

                              Сериозно-може да се направи по примера от миналогодишната Албена-екстреми по желание. Носещи някакъв бонус за преминалия ги.

                              Лично аз, ако тазгодишното трасе повтори по трудност миналогодишното ще съм леко разочарован. И догодина може да не участвам.
                              Да не повдигаме пак темата за видовете състезания, ама под "офроуд" аз поне разбирам сериозен терен, на който не може да се кара със скорост. Добре-на състезание не може да е толкова тежко, особено при това издание с толкова много участници, но може да се вкара някое по-хард местенце.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Ми кво пречи

                                Сериозно-може да се направи по примера от миналогодишната Албена-екстреми по желание. Носещи някакъв бонус за преминалия ги.

                                Лично аз, ако тазгодишното трасе повтори по трудност миналогодишното ще съм леко разочарован. И догодина може да не участвам.
                                Да не повдигаме пак темата за видовете състезания, ама под "офроуд" аз поне разбирам сериозен терен, на който не може да се кара със скорост. Добре-на състезание не може да е толкова тежко, особено при това издание с толкова много участници, но може да се вкара някое по-хард местенце.
                                Виж сега Коле, ние нищо не разбираме по въпроса. Хората искат да навъртат километри вместо да карат технично. Кой ще направи състезание като за теб и за мен, дай да си траем пък каквото сготвят това ще ядем. Прекалено нагли сме да искаме Хард. Опс,чакай че сега ще скочат отгоре ми или вече ще сме трима Оффроудари и ще си пречим на мишоците по трасето.
                                Нека бъде мир и спокойствие.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X