Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    "..... Миналата година поне ни събрахте апаратите на финала. Тази година трябваше да чакаме пред лафката като чавдарчета през голямото междучасие за да си ги дадем.

    Класирането също е много интересно! Аз ли не го разбирам... вероятно е така. .....................................................................................

    Както казаха колегите по-горе - да Ви е за първи път... с мед да Ви намаже човек. Претенциите Ви са огромни, а когато таксоподавателите предявят претенции се оказва, че сме се събрали за купона и да се научат младите какво е оуфролд и ролдбук.
    "


    Колега, изглежда ти си от тези навигатори, които нито знаят какво е роудбук,нито разбират от класирания, нито им е ясно, че не е нужно да се събират GPS-ите.
    Копирахме траковете на финала за да не ви задържаме GPS-ите и естествено това отнема време.
    За пореден път обяснявам, че траковете са проверявани.
    Г-н Василев контестация се подава в писмен вид и с 200 лв. и това е в правилника. Не съм длъжна да отговарям на претенции,които не са в писмен вид.
    Но както се казва ще дойдем и на вашите състезания и ще видим как ще угодите на всички.

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
      Колега поразгледай клипа още веднъш .Контестацията е бесмислена.
      Айде да видим какво значи безмислна контестация. На трасето на траяла имаше официално 4-ма съдии и куп още зяпачи от персонала на трофито. Аз като главен съдия бях на старт-финала и не съм имал пряка видимост към мястото. Точно в този момент и колегата, бил най-близо, не е имал пряка видимост заради публика в края на трасето. Съдиите от Трофито са били там като публика. След финала при мен дойдоха участници в траяла и ми казаха за този проблем. За съжаление и другите съдии не са го видели, затова аз им казах какво да се направи. Точните ми думи бяха - вярвам ви, но по правилника е нужна Контестация, подавайте я и да решаваме случая. Няколко пъти водихме тоя диалог и всеки път тия, дето са видели нарушението, се отказваха от контестацията, въпреки моето уверение, че тя ще се разгледа незабавно. Е, айде сега кажете ми какво значи безмислена контестация, да повярвам на казаното от вас и да променя класирането. Ми ако не беше вярно? Затова на всяко състезание има Правлиник и той регламентира всички спорни ситуации. Като сте се записали за участие, спазвайте този правилник и при проблеми действайте според него, така интересите Ви ще са защитени. Както и на другите участници. И не се цупете на съдиите затова, че вас ви домързя да направите нужното и да защити интереса си. Но май дори не сте чели тоя Правлинки и въпреки желанието ми да помогна, решихте, че няма смисъл. По -добре кажете защо се отказахте тогава от контестацията? Която щеще да бъде разгледана и решена преди окончателното класиране, което лично гаратирах. Но някак си е тъпо да се отказвате от правото си на контестация, пък после да обвинявате друг. Така че най-добре да прекратим спора, защото излиза, че хем искате да сте по-напред, ма хем не ви се занимава с контестации и с Правилници, а това е меко казано несериозно. И обидно за тези, вложили усилия да се осъществи този траял.
      Последно редактирано от zzlatev; 11-04-12, 10:31.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Организаторите нямаха време да разглеждат траковете, още повече, да бяха подадени и 10-ина "контестации"... Кой и кога щеше да ги разглежда...( не че ми е работа)? Друго - отношението на организатори и съдии, което и в момента продължава, е наистина НАГЛО. Ако са ви проблема 200 лв., изпратете си банкова сметка и да ви ги преведем.
        Г-н Златев, наистина се радвам, че участвах в това състезание, не искам да обиждам никого. Просто ме е яд, че претенциите (от страна на организатори и съдии) са големи ( пример: заявката за записване за състезанието) и още куп неща, а покритие няма.
        С поздрав и до нови срещи!

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

          Една думичка е нужна,има пропуски,това е ясно.Догодина по малко и това е...

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            Първоначално публикуван от VE LA Преглед на мнение
            Колега, изглежда ти си от тези навигатори, които нито знаят какво е роудбук,нито разбират от класирания, нито им е ясно, че не е нужно да се събират GPS-ите.
            Да, г-жо Лагадова вероятно аз не съм човек, рисувал два роудбука за пловдивски състезания. Дайте да не си ги мерим, защото до сега не бяхме виждали роудбук в който точките за зануляване не се виждат защото пътя е по-широк от диаметъра им и оправданието е свързано с оцветяване. На фона на таз годишния Ви роудбук най-добре не повдигайте повече темата за "разбиране" от тези работи. Когато роудбука Ви достигне това ниво, може пак да говорим по въпроса.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:rb.JPG
Прегледи:1
Размер:54.3 КБ
ID:5363767
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Айде да видим какво значи безмислна контестация. На трасето на траяла имаше официално 4-ма съдии и куп още зяпачи от персонала на трофито. Аз като главен съдия бях на старт-финала и не съм имал пряка видимост към мястото. Точно в този момент и колегата, бил най-близо, не е имал пряка видимост заради публика в края на трасето. Съдиите от Трофито са били там като публика. След финала при мен дойдоха участници в траяла и ми казаха за този проблем. За съжаление и другите съдии не са го видели, затова аз им казах какво да се направи. Точните ми думи бяха - вярвам ви, но по правилника е нужна Контестация, подавайте я и да решаваме случая. Няколко пъти водихме тоя диалог и всеки път тия, дето са видели нарушението, се отказваха от контестацията, въпреки моето уверение, че тя ще се разгледа незабавно. Е, айде сега кажете ми какво значи безмислена контестация, да повярвам на казаното от вас и да променя класирането. Ми ако не беше вярно? Затова на всяко състезание има Правлиник и той регламентира всички спорни ситуации. Като сте се записали за участие, спазвайте този правилник и при проблеми действайте според него, така интересите Ви ще са защитени. Както и на другите участници. И не се цупете на съдиите затова, че вас ви домързя да направите нужното и да защити интереса си. Но май дори не сте чели тоя Правлинки и въпреки желанието ми да помогна, решихте, че няма смисъл. По -добре кажете защо се отказахте тогава от контестацията? Която щеще да бъде разгледана и решена преди окончателното класиране, което лично гаратирах. Но някак си е тъпо да се отказвате от правото си на контестация, пък после да обвинявате друг. Така че най-добре да прекратим спора, защото излиза, че хем искате да сте по-напред, ма хем не ви се занимава с контестации и с Правилници, а това е меко казано несериозно. И обидно за тези, вложили усилия да се осъществи този траял.
              Това е последното нещо което ще напиша по този въпрос.Във думите ми няма злоба-(Нито към вас нито към Сашо.Защото вината нее нито във вас нито във Сашо)Самоче на садията до трактора му казах - колчето и лентата виждамелиги( отговора беше спокойно).НЕ ТЪРСЯ ПРОМЯНА В КЛАСИРАНЕТО а искам садйте да си вършат работата и на трасето ПРАВИЛАТА ДА СА ЗА ВСИЧКИ. Моля погледнете пост 661 на Пламен Тенев.Дано всички извлекат поука от написаното там.

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Първоначално публикуван от Delido Преглед на мнение
                Организаторите нямаха време да разглеждат траковете, още повече, да бяха подадени и 10-ина "контестации"... Кой и кога щеше да ги разглежда...( не че ми е работа)? Друго - отношението на организатори и съдии, което и в момента продължава, е наистина НАГЛО. Ако са ви проблема 200 лв., изпратете си банкова сметка и да ви ги преведем.
                Г-н Златев, наистина се радвам, че участвах в това състезание, не искам да обиждам никого. Просто ме е яд, че претенциите (от страна на организатори и съдии) са големи ( пример: заявката за записване за състезанието) и още куп неща, а покритие няма.
                С поздрав и до нови срещи!
                Подкрепям това мнение, както и на Тони от Сливен, както и на много други. Респект към положения труд за организиране на това мащабно състезание, но .... Има много "но"-та по отношение на класирането и по отношението на организаторите към участниците. Ако караш като мен без претенции за класиране, а заради самото състезание, заради самото участие, за да се срещнеш със съмишленици и приятели и да си начешеш крастата, да - състезанието е прекрасно. Нямаме нищо счупено и се изкефихме, макар, че липсваше достатъчно кал, за което никой няма вина. Но ако се стремиш да си напред в класирането, бързаш, чупиш и т.н., тогава мисленето е друго и с право момчетата се дразнят от ред неща описани в по горните постове и това все пак трябва да се има впредвид от организаторите за да си поддържат авторитета, ако разбира се имат това желание.

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  Искам да поздравя всички организатори за огромни положен труд, за да можем всички ние да се съберем и да покараме. Състезанието беше хубаво и лично нашия екипаж се весели много. Като упреци или по-скоро съвети за другата година: роадбука беше доста постен и неподробен, което на места създаваше трудности. И в неделя според мен трябваше да пуснете първо ралито, тъй като се изкопа терена и стана яка трошачка, в която според мен доста екипажи просто се возиха за завършване, а не да си чупят колите. Успех занапред!
                  RB Patrol Team

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ГОСПОДАТА /ОРГАНИЗАТОРИ/, КОИТО БЯХА НАЙ-АКТИВНИ ДО МОМЕНТА. ПОЖЕЛАВАМ ИМ НА ТЕХНИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ДА ИМА НАД 120 ЕКИПАЖА, ОСОБЕННО НА КОЛЕГАТА ОТ с. Лазарово. ДА ИЗВАДИ КЛАСИРАНЕ ДО 1 ЧАС СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕ НА СЪСТЕЗАНИЕ И БЕЗ НИТО ЕДИН ИНЦИДЕНТ И ДО 15% ДЕФЕКТИРАЛИ АВТОМОБИЛИ. МИСЛЯ, ЧЕ БЯХТЕ ДОСТАТЪЧНО "КОМПЕТЕНТНИ" И СПИРАМ ДО ТУК С ОТГОВОРИТЕ.
                    GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      --- цензурирано (изтрито) ---
                      Последно редактирано от VE LA; 12-04-12, 12:23.

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                        ...И СПИРАМ ДО ТУК С ОТГОВОРИТЕ.
                        Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                        --- цензурирано ---
                        Колега, горния арогантен коментар е по лагадовски, а не по български. Хората се надъхаха и загрубяха коментарите от момента в който чуха това на брифинга.
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                          МНОГО БЛАГОДАРЯ НА ГОСПОДАТА /ОРГАНИЗАТОРИ/, КОИТО БЯХА НАЙ-АКТИВНИ ДО МОМЕНТА. ПОЖЕЛАВАМ ИМ НА ТЕХНИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ДА ИМА НАД 120 ЕКИПАЖА, ОСОБЕННО НА КОЛЕГАТА ОТ с. Лазарово. ДА ИЗВАДИ КЛАСИРАНЕ ДО 1 ЧАС СЛЕД ПРИКЛЮЧВАНЕ НА СЪСТЕЗАНИЕ И БЕЗ НИТО ЕДИН ИНЦИДЕНТ И ДО 15% ДЕФЕКТИРАЛИ АВТОМОБИЛИ. МИСЛЯ, ЧЕ БЯХТЕ ДОСТАТЪЧНО "КОМПЕТЕНТНИ" И СПИРАМ ДО ТУК С ОТГОВОРИТЕ.
                          Благодаря за хубавите пожелания колега! Ние намаме амбиции за 120 джипа и не ни е това целта. Класирането обикновено го правим за 2-3 часа(заедно с контестациите), но тази година ще се постараем да е по-бързо.
                          Не знам, защо смятате, че аз съм виновен за изразеното недоволство на колегите! Аз просто изразих позицията си по фрапиращите за мен неща, като умишлено спестих всичко, което си мисля, за да не влизаме в излишни конфронтации. Както забелязахте не съм написал и думичка за траяла, а бъдете сигурни, че мога да напиша много. Поднесох ви извиненията си в случай, че съм сгрешил и вие сте прегледали подробно траковете и сте наложили съответните наказания. Очевидно извинението ми не е прието....Както и да е....
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            [QUOTE

                            [ATTACH=CONFIG]439160[/ATTACH][/QUOTE]

                            А тук кой смята общия километраж?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                              Това е последното нещо което ще напиша по този въпрос.Във думите ми няма злоба-(Нито към вас нито към Сашо.Защото вината нее нито във вас нито във Сашо)Самоче на садията до трактора му казах - колчето и лентата виждамелиги( отговора беше спокойно).НЕ ТЪРСЯ ПРОМЯНА В КЛАСИРАНЕТО а искам садйте да си вършат работата и на трасето ПРАВИЛАТА ДА СА ЗА ВСИЧКИ. Моля погледнете пост 661 на Пламен Тенев.Дано всички извлекат поука от написаното там.
                              За съжаление съдията който трябваше да види въпросното колче беше горе на баира. Там където беше и първия ден, само дето първия ден публика долу нямаше и всичко се виждаше.

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Първоначално публикуван от Delido Преглед на мнение
                                Организаторите нямаха време да разглеждат траковете, още повече, да бяха подадени и 10-ина "контестации"... Кой и кога щеше да ги разглежда...( не че ми е работа)? Друго - отношението на организатори и съдии, което и в момента продължава, е наистина НАГЛО. Ако са ви проблема 200 лв., изпратете си банкова сметка и да ви ги преведем.
                                Г-н Златев, наистина се радвам, че участвах в това състезание, не искам да обиждам никого. Просто ме е яд, че претенциите (от страна на организатори и съдии) са големи ( пример: заявката за записване за състезанието) и още куп неща, а покритие няма.
                                С поздрав и до нови срещи!
                                Не знам какво наричате нагло държание, сигурно това, че първия ден един от съдиите на траяла - Пламен Кинекса, вкара личния си бус в трасето, че да служи като стационарна точка за лебедки. Или фкта, че всички спорни моменти бяха обсъждани заедно от съдии и сътезатели на траяла и по желание на състезтелите някои неща се прометиха в крачка. Или че с предварителното класиране от траяла обиколих един по един всички състезатели, за да го видят и коментираме. Или че поех ангажимента ако има контестация за траяла, тя да бъде разгледана незабавно, тъй като имаше достатъчно време и тя щеще да е единствена. И 100% да се реши веднга от екипа съдии за траяла с участието на главния организатор.
                                Не знам, ако всичко това значи нагло съдийство, обещавам на следващта Трявна да съм дваж по нагъл съдия.
                                И още нещо, Пламен ви го е написал, аз го казах и го повтарям - човека с жълтата жилетка, който е бил долу, до колата на Сашо, НЕ Е от съдийския екип на траяла, а от трофито и е бил там в качеството си на зрител, не на съдия.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X