Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

    Първоначално публикуван от prado Преглед на мнение
    Здравейте,
    Много добро състезание. Много готино си покарахме днес.
    Поздрави на всички от екипаж 259.
    Колегата SEAWOLF с черното Джимни номер 243 е загубил един хайджак и пътеки, ако някой ги е прибрал моля, утре да се обади.
    Ето малко снимки от днес преди старта и след финиша.
    Иво

    Видях ги до едно от онези дървета на трасето(напречни), покрай които няма как, да минеш без щети ...нямаше къде да ги сложим(железата)!!!
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

      Малко от тряала първия денhttp://files.offroad-bulgaria.com/op...01%20traql.wmv
      И финала от първия денhttp://files.offroad-bulgaria.com/op...%201%20den.wmv
      Това бе всичко от мен и Таня.
      Последно редактирано от Пламен Златарев; 08-04-12, 22:01.
      Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
      Пламен Златарев 0888 66 03 18

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

        Накрая ще си позволя да подредя видеата по хронологичен ред
        Откриване и стартhttp://files.offroad-bulgaria.com/op...0i%20start.wmv
        Шеста контролаhttp://files.offroad-bulgaria.com/op...la%206%201.wmv
        Още от шеста контрола и връщането в обратна посока през шеста контролаhttp://files.offroad-bulgaria.com/op...kontr6%202.wmv
        Финал на първия денhttp://files.offroad-bulgaria.com/op...%201%20den.wmv
        Малко траял от първия денhttp://files.offroad-bulgaria.com/op...01%20traql.wmv
        Втория денhttp://files.offroad-bulgaria.com/op...tori%20den.wmv
        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
        Пламен Златарев 0888 66 03 18

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012











































































          Да не забравяме, че беше и Лазаров ден...





















          И вече след финала на първия ден:





          Някои се заиграват по трасето



          а други ги мият...



          Втори ден...







          Малко спорове





































          Един от многото простаци...



          И вятър имаше...





          Снимките съм ги снимал е така между другото, същината т.е. клиповете ще ги кача във вторник

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

            А ето до тук стигнах аз:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07042012032 (Medium).jpg
Прегледи:2
Размер:106.6 КБ
ID:5363384Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07042012030 (Medium).jpg
Прегледи:3
Размер:73.1 КБ
ID:5363385Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07042012031 (Medium).jpg
Прегледи:1
Размер:108.4 КБ
ID:5363386

            Благодаря на колегите които ме дръпнаха и витарата си застана на гуми. Мисля, че беше силистренски патрол, ама не съм сигурен, адреналина беше още с високи стойности, и подробностите ми се губят...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

              Първо видео от мен, борд-камера, 08.04.2012- трофи!

              http://www.youtube.com/watch?v=WSOSbsJsTZY
              Eвгени Филчев
              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                Първоначално публикуван от tnt1111 Преглед на мнение
                Едно голямо благодаря, на всички които са участвали в организацията и от нас!!!! И догодина да асфалтирате и да подрежете клоните за някой пичове от трофито специално.
                А за нас ако може по-дълго и по-рали трасе, това пак имаше елементи(доста) на трофи! Ако може....
                Всичко останало си беше голям кеф
                Колега ти май се майтапиш или въобще не си разбрал какво е трофи и рали.
                Къде видя Трофи, за ралито не мога да кажа нищо.Трофи нямаше, а за клоните които счупиха стъклата на 90% от колите в трофито,можеше да се каже за тези дървета на брифинга за да се избегнат инциденти,навигатора ми за малко да даде фира,недейте да говорите неща които не сте видели.Лично аз дойдох да карам трофи но трофи нямаше, иначе купона си е купон.Всичко това го казвам като критика към състезанието-и това трябва някой да го направи.
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                  На мен ми хареса.Както винаги гората си има нейните капани и когото може го наказва.Отличен на организаторите за трасето на трофито.Имаше от всичко,но времето не беше с нас.Да беше поваляло 2-3часа щеше да е перфектно.За пътната книга имам само една забележка и тя е,че може би трябваше да има още някой друг ориентир като жере,антена или далекопровод,а можеше да има още някой друг участък за атракция на публиката и кеф на пилотите/навигаторите да се поизпотят малко/.Но това не е най-важното.Важното в случая е,че според мен се получи добро откриване,видяхме се с повечето приятели,покарахме и както се казва ....те така!
                  Нашият екипаж № 228 е доволен и благодарим за двудневната отпуска от сивото ежедневие!
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                    Влади, не може на брифинга да се кажат всички опасности, тогава ще стоим до 12 часа в залата.
                    А клона си е клон, не е скрит, вижда се отдалеч, има си достатъчно време за реакция, и може да се премине без проблем. Може навигатора да слезе, да повдигне клона, да се качи на предния капак ако трябва, да го вдига, и т.н. Аз например минах безпроблемно под клона, ама на първа бавна на полусъединител.

                    За трофито-наистина доста леки трасе, ама какво да се прави...

                    За пътната книга-носи някои критики, но до точката до която достигнахме-нямаше никакви проблеми с навигацията. Е, не ни излизаха някои разстояния, ама това може и да е от моя трип.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      А ето до тук стигнах аз:

                      [ATTACH=CONFIG]438505[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]438506[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]438507[/ATTACH]

                      Благодаря на колегите които ме дръпнаха и витарата си застана на гуми. Мисля, че беше силистренски патрол, ама не съм сигурен, адреналина беше още с високи стойности, и подробностите ми се губят...
                      Петър и Николай 211

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                        Имам въпрос към организаторите - защо не се разглеждаха траковете от GPS на участниците в клас трофи , както и какво е наказанието за липсващ трак (шорткът) ?
                        В петък вечер на брифинга лично попитах Пламен Николов колко е максимално допустимото разстояние за отклонение от трасето - отговора беше 100 м като тези 100 м ще се наказват ако си скъсил и пресякъл трасето (шорткът) . В събота вечерта на брифинга се оказа ,че тракове няма да се гледат ( много участници сме били и нямало време) като по този начин няма как да се разбере имаш ли шорткътове .В тоя ред на мисли след като не са гледани тракове как се разбра дали сме спрели на стоповете означени в пътната книга !?
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                          Калта наистина липсваше, затова се надявам догодина Йоско да върне състезанието отново през месец март.
                          Организацията на състезанието беше невероятно ниво, като се има в предвид, че реално се провеждаха три състезания в едно! Адмирации към организаторите!
                          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                            Добро утро на всички и успешна седмица
                            Орга екипа вече се възстановява след изключително динамичните три дена в Трявна
                            Искам първо да благодаря на всички участници, които уважиха труда ни с присъствието си и направиха наистина състезанието да е празник на оффроуда !
                            Благодаря и на спонсорите, които подкрепиха начинанието в тези тежки моменти за цялата държава !
                            Най-голямо благодаря на хората от екипа ни - групата от Габрово, от Троян, от Кърджали, на Злати Златев, Иван Маринов, Димитър Дюлгерски и всички, които допринесоха с труда си да се случи това събитие !!!
                            След краткия разбор, който си направихме след финала отбелязахме всички пропуски и за следващото издание ще бъдат премахнати и коригирани !
                            Добрите неща обаче бяха повече и това е повода за нашето задоволство:
                            - Успяхме да съберем почти всички "течения" и стилове в оффроуда !
                            - Дадохме възможност да се състезават хора с идентични машини по различни трасета !
                            - Успешно тествахме системата за Live Tracking-а и след малко подобрения ще стане супер
                            - Успяхме стегнато и без много разтакаване и инциденти да спазваме часовите графици и да стартираме 118 екипажа !
                            - Всички се прибраха живи и здрави и това е най-голямата награда !
                            - Поставихме рекорд по посещаемост и отбелязваме факта, че не успяхме да съберем повече АТВ и мото, но за следващото издание и те ще бъдат "съблазнени"
                            - Наш пропуск е обещаното коронясване на "Цар Трофи" и "Цар Траял", но в следващото състезание ще им бъдат връчени короните и скиптърите

                            По повод на трасето на клас "ТРОФИ" искам да отбележа, че едно по-трудно трасе би оставили хората в гората до късно вечерта, защото все пак 70 екипажа са много за да го преминат за един ден !
                            Доволен съм, че всички успяха да се приберат на време и да участват в софрите, а не да висят по горите
                            Доволен съм от видяното в класовете Трофи и Рали Рейд, защото видях, че машините и екипажите се развиват и скоро ще има свежи попълнения в Националните и защо не в Европейските Шампионати !
                            След няколко дни ще пуснем специална тема за препоръки за следващото откриване на сезона 2013 и специална тема за конкурса за най-добра снимка и видео от състезанието !
                            Благодаря още веднъж от мое име и от името на целия организационен екип за доверието и че уважихте труда ни !!!
                            По повод трасето на "ТРОФИ"

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Имам въпрос към организаторите - защо не се разглеждаха траковете от GPS на участниците в клас трофи , както и какво е наказанието за липсващ трак (шорткът) ?
                              Траковете бяха гледани и спорната точка и ситуация бяха намерени ! След обсъждане от съдийския екип се реши да не се налагат наказания, защото екипажите, които не бяха преминали през конкретната точка от пътната книга се бяха "самонаказали" губейки време ( не са спечелили нищо) в лутане и търсене !
                              Иван Маринов ще Ви отговори по-подробно, защото е запознат с казуса...
                              В РЕГЛАМЕНТА на състезанието не е записано наказание за отклонение от 100 метра от трака, а Пламен Николов (Въшката) е трасе координатор, не съдия или времеизмерване !
                              Вечерта на брифинга или след него имахте възможност за писмена контестация, протест или възражение, сега вече момента не е подходящ !

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

                                Това, че трасето на трофито беше леко го отдавам на факта, че е правено през март и е изглеждало по друг начин. Разбира се можеше да се наблегне на екстремите за сметка на асфалта, но това е най-малкия проблем.
                                За мен проблем бе решението на организаторите да не се четат траковете! На първия брифинг на въпроса:-" Колко е максимално- допустимото отклонение от трасето, което не се наказва" главният съдия отговори:- 150м". На брифинга се наблегна на това, че ще се наказва неспирането на "стоп" и превишаването на ограниченията на скоростта. И накрая се оказа, че няма да се четат траковете!?! Е тогава защо ни бяха тези джипиеси??
                                Аз видях няколко колеги, които не спряха на "стоп", а са в първата десятка на класирането и нямат наказания!!! Това решение облагодетелства недобросъвестните състезатели за сметка на съвестните такива!! За съжаление у нас тарикатлъкът се поощрява навсякъде и по всяко време!! Да ме прощават организаторите, но аргументи от сорта на:- "джиповете са много и не можем да обработим всички тракове" звучат несериозно. От един месец знаеха, че ще участват 120 екипажа и можеха да се подготвят предварително. На Русенското състезание, първо за организаторите в този формат, на финала е имало няколко работни места, където веднага са налагали траковете и са оценявали нарушенията.
                                Иначе се забавлявахме, видяхме се с колегите, покарахме....
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X