Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Днес организацията беше под всякаква критика.Първо старта които уж беше за 10.00 почна около 12.Имаше едно бавене туткане и какво ли още не.На стартовете никои не казва кои - кои е с какъв ,номер кога стартира ,информация никаква.Абе българска работа хората ги чувах като недоволстват ,и с право.Повечето бяха дошли около 9.30 и мръзнеха за да чакат нещо да се случи.

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
      Днес организацията беше под всякаква критика.Първо старта които уж беше за 10.00 почна около 12.Имаше едно бавене туткане и какво ли още не.На стартовете никои не казва кои - кои е с какъв ,номер кога стартира ,информация никаква.Абе българска работа хората ги чувах като недоволстват ,и с право.Повечето бяха дошли около 9.30 и мръзнеха за да чакат нещо да се случи.
      И то се случи!
      Цветан Петров
      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
      0888865583

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
        Днес организацията беше под всякаква критика.Първо старта които уж беше за 10.00 почна около 12.Имаше едно бавене туткане и какво ли още не.На стартовете никои не казва кои - кои е с какъв ,номер кога стартира ,информация никаква.Абе българска работа хората ги чувах като недоволстват ,и с право.Повечето бяха дошли около 9.30 и мръзнеха за да чакат нещо да се случи.
        Вие явно знаете как се прави състезание, ще чакаме да ни поканите в Плачковци и да ни покажете. Природата там е красива, условията за офф роуд са отлични. Сигурно работата няма да е българска, а немска или японска, може и азербайджанска, ще покажете разликите.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          винаги има мрънкащи браво на лагадов и компания оффроуд от 100 коли не на всягаде го има

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от coker4o Преглед на мнение
            колега искам класирането от вчера на краиното
            Добре, ще им се скарам на организаторите и съдиите, че след изморителния ден вчера и работата по класирането до 9 вечерта са си починали за час-два, вместо да седнат на компютъра, да утолят мерака ви за информация.
            Сега сериозно, проявете търпение изичакайте, утре ще има и класиране.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              ЕваЛа на организаторите че се постараха сичко да бъде както трябва.Молба към колегите семкаджии (като мен) моля ви за друг път бъдете така любезни да си посите по една наилонова торбичка и да си хвърляте боклука където му е мястото Днес ми писна да събирам опаковки от семки и тем подобни работи!!!
              Последно редактирано от Русанов; 20-03-11, 18:52. Причина: правопис :)
              Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
              КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Първоначално публикуван от Русанов Преглед на мнение
                Евана на организаторите че се постараха сичко да бъде както трябва.Молба към колегите семкаджии (като мен) моля ви за друг път бъдете така любезни да си посите по една наилонова торбичка и да си хвърляте боклука където му е мястото Днес ми писна да събирам опаковки от семки и тем подобни работи!!!
                Подкрепям колегата на 100% най вече за боклука който се разхвърля по целия полигон, нее трудно всеки да си събере собственните си отпадаци, трудно е малко хора след нас да изринат останките от нашето "възпитание"!!!
                Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 20-03-11, 19:47.
                Цветан Петров
                "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                0888865583

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  поздравления за всички участници и за хората които организираха това чудесно сьстезание провело се за втори пьт в Трявна и наистина не е лошо за догодина да се помисли за трасе около Плачковци-има какво да се предложи


                  Радослав Цветков/Тихомир Колев №67 град Плачковци

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Както пише по горе един колега: "Кал, кал, кал ..... кеф". Присъствието на толкова участници доказва нивото и авторитета на организаторите. Да им благодарим за усилията, а иначе както казва Руси - на крива ракета и космоса и пречи. Това второто се отнасяше за критикарите.
                    Пожелавам на организаторите на следващите мероприятия тази година, да достигнете броя на участниците във вашите мероприятия като този в Трявна. Не съм подстркател, ама не можете.

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Състезанието беше перфектно Личи си че започва да има наистина расови мероприятия в България евала. Чакаме снимки клипчета и класиране
                      П.п. Марсел
                      [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
                      [/SIZE][/FONT]

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Състезанието е било много интересно!Съжалявам че не бях там.

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          |Tъкмо се прибрахме,успешно с много впечатления и емоций.Първо благодарности на всички които се бяха постарали да направят това състезание ( Йосиф,Вера,Злати,Дитка,Въшимура и всички други които не знам) Специални поздравления за Въшката, не можах да разбера как успяваше този човек да бъде навсякаде където имаше препятсвие или проблем.
                          Не харесвам трофи, но това ми достави истинско удоволствие и много положителни емоций.В интерес на истината втората обиколка ми дойде в повече, най вече няколкото тапи и голямите коловози.Днес беше "голямото чакане".Бях изненадан от търпението на публиката!

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            всичко беше на направено както трябва,благодаря на организаторите за интересното трасе.

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              1 МЯСТО (клас Т2)
                              ПЕТЪР ДОБРЕВ/НИКОЛАЙ НИКОЛОВ(ТАРГАТА)
                              МЕРЦЕДЕС Г280

                              БРАВОООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              Таргата да не забрави да почерпи!
                              sigpic
                              Land rover lightweight-series 3
                              Range Rover V8
                              Range Rover Classic Vouge SE V8
                              Mercedes G280

                              ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Първоначално публикуван от ivan kerchev Преглед на мнение
                                1 МЯСТО (клас Т2)
                                ПЕТЪР ДОБРЕВ/НИКОЛАЙ НИКОЛОВ(ТАРГАТА)

                                БРАВОООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Таргата да не забрави да почерпи!
                                Ураааааааа!

                                Тези двамата си слязоха от Г то след първия ден чистички-така както са излязли от хотела!!!Яд ме е,че не ги снимах!
                                Последно редактирано от Младен Стоянов; 20-03-11, 21:12.
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X