Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    След като в правилника пише, какво по-конкректно ви трябва?
    Или изпълнявате изискванията или не-средно няма.
    Точно така в правилника го пише,но в постове от предните страници имаше хора които питаха дали може да се кара на газ и им беше казано,че може-за това нека бъде изяснено ще може ли в клас"Експерт"да се кара на газ и без противопожарна с-ма.
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
      Абе,Пенсионер стига си разпитвал за тапи,щото ако направиш ти тапа,ще ти мина през тавана.....
      Тедо вярвай му,чувал съм че на едно състезание даже си е минал през собственият таван.

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
        Като стар, дългогодишен турист потвърждавам този постулат. Така е. Но потвърждавам, че мога да почерпя с каквото дал господ в джипа, т.е каквото си нося - например оффроуд лимонда, направена от Тони - antiroad
        Да ,ама офроуд лимонадата се пие само с червено вино
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
          Благодаря за линка.В правилника пише,че за клас експерт е задължително в автомобила да има монтирана противопожарна система:

          2.2.1.3.
          задължително е монтирането на противо-

          пожарна система в автомобила;



          Ще се изисква ли за това състезание или може без пожарогасителна система,а само с пожарогасител?
          Може без пожарна система,но задължително с пожарогасител минимум 2 кг. и задължително е да имате ролбари.
          GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
            Абе,Пенсионер стига си разпитвал за тапи,щото ако направиш ти тапа,ще ти мина през тавана.....
            Абе на Тедо незнам дали ще му минеш през тавана ама през твоя със сигурност можеш да минеш .

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
              Може без пожарна система,но задължително с пожарогасител минимум 2 кг. и задължително е да имате ролбари.
              Много благодаря!
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Ако възможно ,някой да ми каже на коя страница са адреса на хотела.Явно не мога да я видя.Предварително Благодаря!
                Стоян Драев тел:+359877915301
                blood 0 RhF +

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Първоначално публикуван от draev Преглед на мнение
                  Ако възможно ,някой да ми каже на коя страница са адреса на хотела.Явно не мога да я видя.Предварително Благодаря!
                  страница 4, пост 73
                  Резервирал съм Комплекс Трявна http://complex.tryavna.biz ,договорил съм цена 50 лв. двойна стая със закуска.Като давате резервация казвайте ,че става въпрос за състезанието.Комплекса се намира в центъра на града до общината.
                  0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Първоначално публикуван от Teteven 4X4";1444064][U]страница 4, пост 73[/U]
                    Резервирал съм Комплекс Трявна [URL="http://complex.tryavna.biz/
                    http://complex.tryavna.biz[/URL] ,договорил съм цена 50 лв. двойна стая със закуска.Като давате резервация казвайте ,че става въпрос за състезанието.Комплекса се намира в центъра на града до общината.
                    МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ КОЛЕЖКЕ.До момента има записани 24 екипажа.Прави впечатление,че доста нови имена са се записали в клас отворен,което е добър атестат,че офроуда в България се развива.
                    GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от josif lagadov Преглед на мнение
                      МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ КОЛЕЖКЕ.До момента има записани 24 екипажа.Прави впечатление,че доста нови имена са се записали в клас отворен,което е добър атестат,че офроуда в България се развива.
                      Дааа,и аз съм начинаещ,ама искам да карам в клас отворен.Чакам да стане машината,да дойде,да монтираме и да тестваме трипмастера и чак тогава ще се запиша.Пък и нали ще се стартира по реда на записване,по-добре последен та да не правя тапи
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        ако може да се показва реда на записващите.

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          Не ми се отдава онлайн записването, но ме бройте и мен Йордан Йорданов В.Търново. Миналата година бях с витара.

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Първоначално публикуван от jordanov_auto Преглед на мнение
                            Не ми се отдава онлайн записването, но ме бройте и мен Йордан Йорданов В.Търново. Миналата година бях с витара.
                            А тайа година с какво ще си....

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              самурай

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Излезе плаката за състезанието.Манол да почерпи!


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Triavna-4x4-Otkrivane-Offroad-2011_v4 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:250.6 КБ
ID:5254316

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X