Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на сезона Трявна 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

    Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
    Вече сам с клетка бе Румба,а сърцето на Тойотката е здраво
    Къде ти я правиха,че ми се ще и на мойта да ми направят за всеки случай?
    БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
    TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
    Съби Радев А(-) 0895745706

    Коментар


    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

      Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
      Вярно бе, ама нали съм пенсия, забравих.
      Гледай кроасани да вземеш пък другото...
      БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
      TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
      Съби Радев А(-) 0895745706

      Коментар


      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

        Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
        Къде ти я правиха,че ми се ще и на мойта да ми направят за всеки случай?
        На теб не ти трябва клетка бе Събчо,с тайа 2.4.............А тя е с кулер...извинявай

        Коментар


        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

          Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
          Пак почвате да се подигравате на Витарите ама сигурно някои хора пак ще ги боли като минат Витарите покрай тях . Маноле а ти да докараш няколко Тойоти за да можеш бързо да одреагираш .
          Румене палиш от четвърт-като старо Иже!
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

            Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
            Къде може да се намери "специалния правилник" за състезанието?Търсих го в темата от 2010,но не можах да го намеря.Искам да се ориентирам в кой клас да стартирам.
            Че Таргата да не би да ти направи джипа дотогава ? Не съм подстрекател, ама се съмнявам !

            Коментар


            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

              Пиши се в хобито, за да се ориентираш за напред. През 2011 в другите състезания ще се кара по новия (за 2011) правилник.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
                Вече сам с клетка бе Румба,а сърцето на Тойотката е здраво
                Ами чистачки имаш ли,....вече?
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                  Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                  Пиши се в хобито, за да се ориентираш за напред. През 2011 в другите състезания ще се кара по новия (за 2011) правилник.
                  На Шумен карах в хоби и малко се разочаровах-нито измерване на време,нито показване на резултата след сваляне на трака.Трасето можеше да се преодолее от всеки паркетник.Правилника ми трябва за да видя доколко подготовката на машината отговаря на изискванията.Така че ще съм благодарен,ако някой ми каже къде да го намеря.

                  Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                  Че Таргата да не би да ти направи джипа дотогава ? Не съм подстрекател, ама се съмнявам !
                  Обеща.Започнал е вече да заварява.Ако намести и маркучите,останалите модификации ще ги отложим за след състезанието.
                  А имам и резервен вариант:http://www.youtube.com/watch?v=az1VZ...layer_embedded
                  След втората минута карам резервната машина
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                    Ще стане бре. Споко.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                      Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                      Къде може да се намери "специалния правилник" за състезанието?Търсих го в темата от 2010,но не можах да го намеря.Искам да се ориентирам в кой клас да стартирам.
                      Правилника го има тук, на 3 страница от темата май. Миналата година, заради топящия се сняг, дълбоката кал и хард елементите на трасето втория ден, поздрав от Янчо Терзиев, съзтезанието си беше хард и за Хоби класа. Тая година сигурно пак ще е така. За класиране и времеизмерване не се бой, всичко ще си е както трябва и ще усетиш духа на истинско сътезание. Като зрител миналата година и аз те съветвам да пробваш в Хоби. Таргата освен че заварява, да вземе и да ти разправи, той миналата година беше навигатор, знае детайлите отвътре
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                        Правилника го има тук, на 3 страница от темата май. Миналата година, заради топящия се сняг, дълбоката кал и хард елементите на трасето втория ден, поздрав от Янчо Терзиев, съзтезанието си беше хард и за Хоби класа. Тая година сигурно пак ще е така. За класиране и времеизмерване не се бой, всичко ще си е както трябва и ще усетиш духа на истинско сътезание. Като зрител миналата година и аз те съветвам да пробваш в Хоби. Таргата освен че заварява, да вземе и да ти разправи, той миналата година беше навигатор, знае детайлите отвътре
                        Не на 3, а на 4, пост 71 и 72, но не е "Специалния" а Допълнителен правилник, а там пише:

                        "Мероприятието се провежда по „Специалния правилник за Оффроуд” от 2010 година.


                        С уважение:...................................
                        Йосиф Лагадов"

                        Таргата отговори оптимистично, но е истина, че може да разкаже как беше миналата година, беше здраво в кереча.

                        Коментар


                        • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                          pravilnici_off_road_2010.pdf
                          Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                          Не на 3, а на 4, пост 71 и 72, но не е "Специалния" а Допълнителен правилник, а там пише:

                          "Мероприятието се провежда по „Специалния правилник за Оффроуд” от 2010 година.
                          ...
                          Специалния правилник от 2010 е този, по който се провеждаха състезанията от шампионата.
                          Ето този: pravilnici_off_road_2010.pdf
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                            Благодаря, остава само и организатора да потвърди, че това е и неговия "Специален правилник"

                            Коментар


                            • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              съзтезанието си беше хард и за Хоби класа.
                              А на мен ми хареса. Особено екстремните участъци като голямата кал след рекичката, и влизането в гората до хлебозавод ли беше, или каквото там...

                              Тази година ще пропусна, колкото и да ми се иска да участвам
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Откриване на сезона Трявна 2011

                                Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                                Румене палиш от четвърт-като старо Иже!
                                Влади незнам дали паля като старо Иже или като нов КТМ ама нали знаеш като запаля . А брат Манол знае как го отминавах лани . Ако доиде и Сашо (газето) сигорно ще му се види тегаво на Манол , сега му я няма 4,2 -ката . ха ха

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X