Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
    2шишета Мастика= 16лв. Пакетче фъстъци 1.60лв. Кока Кола 2л. 2лв. = 19.60лв. Приемам предложения
    Брех прецакал съм се. Дал съм се ей така за нищо. Ще знам за другия път офертата: Приемам еклери или негърчета и кенчета Швепс в нужното количество.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
      Е как точно в ръцете на Кольо попадна. Това няма да доведе до добър край.
      Всеки греши в началото, но е важно да се поправи навреме
      "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
      „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Аз май ще идвам само да гледам , но ще взема GPS-са щото на някой може да му трябва навигатор ... пък и кой бяга от едни 50 лв
        Да те взема за навигатор ? Пак ще си с Патрол.....
        NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
        ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Аз пък мога да карам,стига някои да ме вземе за пилот.

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            До организаторите-Ако имате нужда от една човешка сила помощ по организацията,казвайте.В отпуск съм и мога да дойда по всяко едно време.Така и така ще идвам поне да ви помогна с нещо.А пък и багажа ми още не е разтоварен от тазгодишното пътешествие.
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
              Аз пък мога да карам,стига някои да ме вземе за пилот.
              Наборе,ние само за красота да сме там,пак ще спечелят от присъствието ни.Ако пък и покараме,ехее..........
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                Ти друга работа нямаш ли бе Бакалов, да взема да изтрия това с 50-те лв. от поста, щото Косьо ако го прочете и утре като тръгнем на някое състезание ще вземе да ми иска 50лв. Пък и други навигатори ще го видят и като дигнат мизата...
                2шишета Мастика= 16лв. Пакетче фъстъци 1.60лв. Кока Кола 2л. 2лв. = 19.60лв. Приемам предложения [/QUOTE]
                Вие нали ще карате бре,братя Диневи.Де се натискаш,дай път на нази,ние да закачим келепира/ако има такъв де/.Поздрави!
                Нека силата да бъде с нас!
                Suzuki Grand Vitara
                +34 642 91 4154

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
                  Всеки греши в началото, но е важно да се поправи навреме
                  Благодаря, много ми помагате и насърчавате да продължа напред.... Освен това Кольо каза, че само два пъти си е палил собственоръчно Витарата, което увеличи доверието ми в него!

                  Ето снимки на получения до сега резултат. Готов съм да приема и други съвети... ако не е късно...!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:106.3 КБ
ID:5505338Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image010.jpg
Прегледи:2
Размер:95.7 КБ
ID:5505339
                  Георги Донев, 0889 437 687
                  Nissan Patrol Y60

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                    Няма да се скриеш . Баса си е бас, поне двамата ще я пием , че много ще ми дойде
                    Абе и аз ще помогна,няма да се зорите я.
                    Нека силата да бъде с нас!
                    Suzuki Grand Vitara
                    +34 642 91 4154

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                      Ти друга работа нямаш ли бе Бакалов, да взема да изтрия това с 50-те лв. от поста, щото Косьо ако го прочете и утре като тръгнем на някое състезание ще вземе да ми иска 50лв. Пък и други навигатори ще го видят и като дигнат мизата...
                      2шишета Мастика= 16лв. Пакетче фъстъци 1.60лв. Кока Кола 2л. 2лв. = 19.60лв. Приемам предложения [/QUOTE]

                      Купуването и продаването на .......навигатори..... е престъпление!
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Моля да имате в предвид още един екипаж от Разград- Нурбин Османов с навигатор Андрей Качаунов сузуки витара,записване и такса на място.Пилота е начинаещ витарата подготвена в турция ама знае ли човек, да помогнем на още един приятел да се зареди с адреналин и нови приятели.

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                          Благодаря, много ми ...
                          A, личи си, че е работа на Колето - той десните кланици по принцип си ги мрази на Витарите

                          Засега нашето присъствие се отлага ... споменавам го заради списъка с лекцията по навигация. излезе ми спешна задачка и едва ли ще успея да се откача навреме
                          Успех и всички да са усмихнати след състезанието!

                          П.П. @Георги Донев: не се плаши, Колето е пич. Ние си се бъзикаме тука, но то без това не може.
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                            2шишета Мастика= 16лв. Пакетче фъстъци 1.60лв. Кока Кола 2л. 2лв. = 19.60лв. Приемам предложения
                            Купуването и продаването на .......навигатори..... е престъпление! [/QUOTE]

                            С най голямо желание ще се опитам да присъствам поне като публика, ако някой много го е закъсал за навигатор и подпише декларация че ще му бъда навигатор на негова отговорност се качвам в дясно. С карта, компас, азимут, часовник, слънце и звезди и мъх по дървета се справям само понякой път бъркам ляво с дясно ама айде .
                            Найстина силно се надявам да мога да пристигна на мероприятието

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Аз май ще идвам само да гледам , но ще взема GPS-са щото на някой може да му трябва навигатор ... пък и кой бяга от едни 50 лв
                              За мен ще е чест водачът на трофи шампионата да ми бъде навигатор !
                              Най много да караме наобратно
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                                Купуването и продаването на .......навигатори..... е престъпление!
                                То тия двамата дърти заралии никой ги неще без пари, та какво остава някой да им плаща.
                                Както е тръгнало и аз ще съм зрител...
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X