Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Novi Iskar Trophy Challenge 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

    Браво на организаторите,честито на победителите и поздрави на всички екипажи.

    Коментар


    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
      Колега, предполагам имаш достатъчно пари и умения да организираш състезания, да направиш силен джип, да участваш с него, Но ние малките хора, любителите така се забавляваме и се опитваме да правим нещо... Винаги може още, но организаторите дадоха всичко от себе си а участниците, кой с каквото има се бориха мъжки с трасето до послдедно ....
      Добре казано Наско!Пък някой ако иска и може да покаже повече-чакаме!
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

        Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
        Горното беше закачка, тръгнала още от миналата година и се надява да не се засегнал нещо. Състезанието си ми хареса много, а това че колата е с изключително непрактична бутка е ясно на всички
        Няма проблем Асенчо,ние си знаеме!




        Искам да благодаря на всички които оцениха това което направихме-за нас това е важно.Направихме състезание от такъв мащаб с изключително малък бюджет и се радвам че се получи така както трябва.Огромни благодарности на генералния ни спонсор ф-ма БET3-99 -и по-точно на Бойко Манчев без който просто нищо нямаше да се случи,също и на Сашо от ТOYAGA SOUND,на главния ни съдия Силвия Панайотова която се раздаваше и направи всичко по силите си за да протече състезанието така добре.Още веднъж на всички-Благодарим!
        Последно редактирано от Владимир Раденков(vladyas); 27-09-11, 16:24.
        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          На оператора що му треперят ръцете???
          Колега, мисля, че това е човека с който има най-малко причини за заяждане.
          По скоро е за уважение с това което прави за нас.

          Коментар


          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            На оператора що му треперят ръцете???
            Мисля, че няма друга медиа, която да е заснела повече офроуд от тях, а пък ако ти хванеш камерата и тичаш два дни без да спираш след джиповете и след това седиш цяла нощ за да може във форума хората да видят записа, мисля че ще ти треперят и краката не само ръцете. Пламен Златарев (Опти Спринт Тетевен) заслужава само адмирации, а не заяждане от Ваша страна.
            Suzuki Samurai SJ413 Turbo

            Коментар


            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

              Надявам се,че това не е заяждане,а просто шега защото Пламен както и Танчето са се доказали и въобще не може да става и дума за каквото и да било по техен адрес в негативен смисъл!Хубаво е че има хора като тях-Поздрави!
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                Колега, предполагам имаш достатъчно пари и умения да организираш състезания, да направиш силен джип, да участваш с него, Но ние малките хора, любителите така се забавляваме и се опитваме да правим нещо... Винаги може още, но организаторите дадоха всичко от себе си а участниците, кой с каквото има се бориха мъжки с трасето до послдедно ....
                Насе всеки знае какво и как да коментира.Най-лесно е да се коментира труда на другия.
                Но все пак темата според мен е за самото състезание.Който иска да си го мери с въпросната асма има мероприятир да участва и да докаже че може повече от нея.
                Аз имам едно питане!
                Дали някой има видео от мойто потъване в неделя?По точно от калната баня!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                  Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                  Насе всеки знае какво и как да коментира.Най-лесно е да се коментира труда на другия.
                  Но все пак темата според мен е за самото състезание.Който иска да си го мери с въпросната асма има мероприятир да участва и да докаже че може повече от нея.
                  Аз имам едно питане!
                  Дали някой има видео от мойто потъване в неделя?По точно от калната баня!
                  Аз имам.Сега ще се опитам да го кача.
                  Оф-Роуд клуб "Без Граници" - Сливница

                  Коментар


                  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                    Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение

                    Искам да благодаря на всички които оцениха това което направихме-за нас това е важно.Още веднъж на всички-Благодарим!


                    Влади, ако на някой не му е харесало, значи не разбира от офф-роуд! Няма такава оценка за това което направихте! Изживяването беше невероятно и неописуемо!

                    П.С. С нетърпение очаквам следващото състезание

                    Поздрави!
                    ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                      Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                      По скоро е за уважение с това което прави за нас.
                      +2!
                      Без блокажи си за никъде. :D
                      Без лебедка, хептен...

                      0887 731062 - Цецо

                      Коментар


                      • ято бешеОт: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                        Искам да благодаря на Влади, всички съдий и негови приятели, спонсори, който спомогнаха за провеждането на това прекрасно състезание, което предложи на състезателите и публиката много разнообразен терен, който включваше всичко - наклони, кал, блото, коловози, камъни, твърди горски пътища с много пепел, рохки сипей и каране в коритото на река. Състезанието беше направено от състезател за състезатели, което доведе и до зрелището за публиката, която се кефеше много на видяното. Благодарности на Жоро Василев за резервната гума, която загубихме 2 пъти до 5 км, но въпреки това му я върнах здрава , на Близнака и Жоро Суходолски, на Ники от Лозен, който за пореден път ми помага в полевите ремонти и не на последно място на Коце за частите и съдействието по време на състезанието.
                        За НАВИГАТОРА каквото и да кажа ще е малко, негова е заслугата да не се губим и да закараме крайно неподходяща за този формат кола до финала, да минем от всякъде , включително и спец етап, да не счупим нищо в 50 год. кола , с по-спокоен и рутиниран човек НИКОГА не съм карал, така, че ЕВАЛА Коце !!!!!!!
                        И, един призив към всички оператори - Продължавайте да снимате, както до сега на нас така ни харесва. Евала за труда ви , а несгодите, който търпите, за да ни направите съпричастни със всичко ставащо по трасето малко хора ги виждат.
                        Можеше да има и дъжд, но и така ни хареса, догодина живот и здраве пак ще участваме !

                        Коментар


                        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                          Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                          Колега, мисля, че това е човека с който има най-малко причини за заяждане.
                          По скоро е за уважение с това което прави за нас.
                          Бе имах предвид че явно са го тормозили и не са го почерпили една бира, ама нещо не се разбрахме.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Бе имах предвид че явно са го тормозили и не са го почерпили една бира, ама нещо не се разбрахме.
                            +

                            Коментар


                            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                              Колеги, ако имате малко търпение ,до половин час ще бъде качено и последното видео от втория ден.Там има около 55 мин кадри от "старт-финала", десетина минути от "волната програма" в калната яма до финала след края на състезанието и цялото награждаване.Използвам отново възможността да благодаря на местните оператори КРАСИ и ЕМО ,без които нямаше да има толкова много видеоматериал.Съжалявам само,че не разположихме една камера по течението на река Елешница, където имаше чудни местенца за снимане/ средно дълбоки вирчета ,интересни камъни за технично преминаване,кални участъчета/.Ако някой от участниците има записи от "борд-камера" преминаването на река Елешница, би било чудесно да ги сподели във форума.
                              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                              Пламен Златарев 0888 66 03 18

                              Коментар


                              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                                Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
                                Колеги, ако имате малко търпение ,до половин час ще бъде качено и последното видео от втория ден.Там има около 55 мин кадри от "старт-финала", десетина минути от "волната програма" в калната яма до финала след края на състезанието и цялото награждаване.Използвам отново възможността да благодаря на местните оператори КРАСИ и ЕМО ,без които нямаше да има толкова много видеоматериал.Съжалявам само,че не разположихме една камера по течението на река Елешница, където имаше чудни местенца за снимане/ средно дълбоки вирчета ,интересни камъни за технично преминаване,кални участъчета/.Ако някой от участниците има записи от "борд-камера" преминаването на река Елешница, би било чудесно да ги сподели във форума.
                                Имаше доста мотористи , който караха успоредно с нас по трасето и снимаха на екстремите, моля те да качат снимки и клипове.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X