Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

    Ето около 20 минути необработено видео от различни части на трасето и от мен (250 мб !)

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/J...Tresor%202.wmv

    На места видеото дропи, но кепчърът ми е лош.
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #77
      До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

      Един линк: http://www.vbox7.com/play:12b1a942

      Още един: http://www.vbox7.com/play:fb26b4e6

      И един на Витарата дето се обърне. Последствията: http://www.vbox7.com/play:2c894746

      Още един линк: http://www.vbox7.com/play:110b768a

      Победителите в последен напън: http://www.vbox7.com/play:21f6eaa4
      Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 13-04-08, 19:49.

      Коментар


      • #78
        До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

        Колеги ние от Оф Роуд Клуб Приморско участвахме запърви път , но се заклевам,ченяма да е последния.Организацията беше на ниво като за в бъдеще трябва дасе помисли по два момента:
        - по голямо медийно представяне и предварителна реклама
        - повече шоу за публиката
        Продължавайте в същия дух

        Коментар


        • #79
          До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

          Започвам с благодарностите към хората и фирмите без който тази игра нямаше да се случи, а това са клуб Луда работа в лицето на Жоро Хаджиев и Янчо Терзиев, финансовата подкрепа от агенция за недвижими имоти Явлена и не на последно място благодаря на Zzlatev за материалните награди и марковия алкохол който направи банкета по приятен .

          Събраха се доста участници 34 броя, доста е внушително да наблюдаваш
          общ старт на толкова машини, а и аз ги изненадах допълнително, след като наредихме колите по ред на стартовите номера които всеки си изтегли на томбола съобщих че, всички шофьори трябва да загасят двигателите и да минат пред автомобилите , настана малка суматоха докато разберат какво става, но бързо дадох старта със сваляне на флаг и всеки се втурна да пали колата си . Трасето се състоеше от два кръга като първия е по-малък и по-лесен и завършва пак на стартовата поляна със преминаване през траялната зона и двата автомобила. Автомобилите първоначално притесниха доста от участниците с Витари и Самирайчета, но в последствие всички преминаха успешно от там. Първата обиколка "отся" по-неподготвените участници а тапата която се получи даде голяма преднина на зеления Патрул който я пропиля като спука гума и се удари в камък които пък му свали предния мост от рамата . На траяла пристигаха доста ранени коли имаше и две през таван и една удавена,тези щети ме навяват на мисълта че доста газ са давали и е имало истинска борба. Надпреварата продължи и във втората обиколка там вече всички участници бяха разбрали логиката на маркиране на трасето и почти не поемаха по грешни отклонения.

          Първи пристигнаха екипите на Риск клуб Габрово те през цялото време са си помагали и карали заедно и това е дало резултат както каза и победителя Йосиф Лагадов че наградата е и за четиримата от 2 екипа.
          Пак имаше малка изненада и при търсенето на съкровището което беше под единия от автомобилите , Въшката правилно се насочи точно към тях и откри лист под един от тях и тъкмо се зарадва че е открил съкровището когато прочете какво пише на листа "ТЪРСИ ПОД ДРУГАТА КОЛА" и точно в този момент в траялната зона навлезе бял Нисан Патрул който чак сега завършва своята 1 обиколка и за да я завърши трябва да мине през колите, на Йосиф и Въшката се наложи да поспрат за малко с търсенето Нисана премина и за мое голямо учудване се оказа че този човек е вадил всяка една затънала кола и е спасил абсолютно всички автомобили, той и получи специална награда за fear play. Другата кола беше изтеглена с помощта на 2 лебедки и съкровището "лъсна". Магарето с елегантен скок се опита да го гепи, но не успя, в ръката му се оказа само малка част от листа.

          Има доста снимков материал събран от Злати, до няколко дни ще пусна по интересните .

          Коментар


          • #80
            До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

            Видеото на Жоро е доста интересно.Особено четвъртото описание.Голямо шоу се е оказало.Трябва на следващата игра да измислим начин за повече видеоматериал за да се пренесете повече хора в обстановката

            Коментар


            • #81
              До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

              Добро състезание стана още по добър беше завършека му.
              Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
              тел. 0898327627
              Радослав

              Коментар


              • #82
                До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                Състезанието беше страхотно. Благодаря на организаторите за добре прекарания уикенд . Пожелавам успехи на начинаещите в офф роада.
                Отбора на клуб "Риск" - Габрово чакаме с нетърпение следващото издание на Съкровището на "Т-МАХ" .

                Коментар


                • #83
                  До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                  Стана хубав купон.Браво на организаторите.
                  Застанахме на старта с идеята да минем трасето(не да се състезаваме) понеже джипа не е за тоя тип каране.Та в гората влязохме с последните коли и си джиткахме. По едно време минахме няколко локви и настигаме едно Паджеро да се бори с един гьол.Викам си Ке го обикалям и да си джиткам.Да ама не-Вранглера припука и угасна.След малко Паджерото си отбръмча а аз дигам капака и ръчкам нещо кабелите.И така поне 10минути.Рубикона и той ме чака.И по едно време като забръмчаха-цела колона покрай нас.Май се беха губили.
                  Е те тогава ме хвана яд на колата.После в дерето още 20минути чакане докато ни дойде ред ние да се вадиме и....... ТЕ ТАКА.
                  Ама тоя мал шанс си има и хубава страна.Ако бЕхме пристигнали на траяла с първите коли със сигурност щеше да заръчкаме и ние на 2-рата обиколка и май щех да строша колата.
                  Та това е от мене.Трасето беше супер- браво на всички които са вложили труд и време за направата му.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                    състезанието наистина беше интересно аз бях малко не подготвен но другия път вече ще имам други мисли. всичко беше много готино починахме си перфектно,под пийнахме прилично даже още ме боли главата.пътуването до ПРИМОРСКО ми се стори 1000км.
                    ако някой се види с бай ВЪЛЧО да му предаде поздрави и благодарности.ГОЛЯМ ПИЧ Е ТОЙ.
                    Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 13-04-08, 22:48.
                    OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                    www.offroadprimorsko.com
                    0899883765

                    Коментар


                    • #85
                      До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                      Благодаря на Явор и на всички които са му помагали в реализирането на това мероприятие . Забавлявах се страхотно . С удоволствие пак ще участвам .
                      Благодарности и честит рожден ден на моя съотборник Иван ( бракониера ) , който вместо да си кара празника дойде да се окаля .
                      Последно редактирано от vatito; 13-04-08, 21:39.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                        Изцапал си дънките Васко . Браво много добре
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #87
                          До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                          Браво на организаторите!Чудесно си прекарахме.За първи път се возих от дясно на офф и малко може да съм удължил Рубикона напредно като няма педали там,какво да се прави.А такъв хубав рожден ден не си бях подарявал досегаИскам да благодаря на всички приятели за всички хубави мигове.
                          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                          Коментар


                          • #88
                            До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                            Браво на Явор и лудите тикви от Стара Загора и в тия игри има много адреналин и най важното е че се спояват нови запознанства и приятелства покрай безпътието.Станало е като едно време нормалните състезания когато всички бяхме приятели и никой не го интересуваше класиране лапане позиции и надиграване на другия отбор. Или примерно недай боже тъпанара организиращ следващото нагласено състезание. На партито след играта на софрата всички бяхме като братя...почти всички.Това лично за мен е като носталгия към олд -скул.. оф роуда от преди години.Тези игри явно намират своите нови почитатели и фенове.Радвам се че има толкова желаещи за този род изяви и те стават все по популярни. Дайте повече снимки и клипове от купона и софрата не само от разпадащи се Черокита и затъващите Рубикони.
                            Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 14-04-08, 05:47.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                              Супер беше като за първи път даже повече от супер. Даже и завършихме ... е, малко след като намериха съкровището ... другия път ще сме по добри

                              Само едно нещо ми се стори доста странно или аз може да не съм разбрал. Никои не регистрира че сме се прибрали. Бяхме сами, никои не познавахме, ако се бяхме отклонили и ударили някаде, никои нямаше да разбере че имаме проблем като няма обхват на телефоните ...
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • #90
                                До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                                Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                                Супер беше като за първи път даже повече от супер. Даже и завършихме ... е, малко след като намериха съкровището ... другия път ще сме по добри

                                Само едно нещо ми се стори доста странно или аз може да не съм разбрал. Никои не регистрира че сме се прибрали. Бяхме сами, никои не познавахме, ако се бяхме отклонили и ударили някаде, никои нямаше да разбере че имаме проблем като няма обхват на телефоните ...
                                Имаше човек който броеше колко коли пристигат! С повечето екипажи държим връзка с радиостанциите от тях получаваме най много информация какво става по трасето. И за най сигурно накрая минаваме по трасето да проверим дали няма някой закъсал.
                                Какво да ти кажа, и други неща правим без да се виждат само и само да стане играта .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X