Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

    Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
    Лелееее..... и тука ли е на целата газ.
    Яворе я нещо да ми измислиш тогава я за затваряща кола я за асистенция там......
    Споко бре днес намерих доста кално деренце дето няма да изсъхне, вече е кръстено на теб , ще има и леки траялни заигравки на старта с преминаване върху коли , пак казвам леки препятствия ето пример






    А Янчо е загрижен за боята на участниците



    До сега екипите изявили участие са над 30.

    На записването всеки трябва да избере дали ще присъства на банкета с награждаването на победителя който ще е в ресторанта на хотел Латинка, куверта е 12лв. и включва:
    1. Безалкохолно
    2. Алкохол концентрат
    3. Салата
    4. Пържола и гарнитура
    Естествено всеки може да поръчва и самостоятелно извън куверта.
    Ще има и марков алкохол на корем благодарение на Zzlatev и Jim Beam

    Очаквайте немислимото !!!

    Коментар


    • #62
      До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

      Яворе, към 8 сутринта на 12 ще съм на линия пред хотел Латинка, пиши ме техническо лице, че ще съм с лека кола и фотоапрата.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #63
        До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

        Аз съм ЗА да си платим курвето и айде на банкето!
        От сутринта съм накупчил АТВ-тата и чеекам...
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #64
          До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

          Съкровището вече е намерено от Йосиф Лагадов
          За съжаление нямам снимки, защото снимах с видеокамера, но се надявам да видите репортажа от заснетото в някои от най-гледаните телевизии.
          Трасето, макар и леко, доста поизтормози някои от участниците. Имаше обръщания, полягвания, затъвания, лебедки, счупени джипки, но няма как, все пак е състезание !
          Повече инфо и снимки се надявам да пуснат самите участници по-късно.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #65
            До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

            Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
            Съкровището вече е намерено от Йосиф Лагадов
            За съжаление нямам снимки, защото снимах с видеокамера, но се надявам да видите репортажа от заснетото в някои от най-гледаните телевизии.
            Трасето, макар и леко, доста поизтормози някои от участниците. Имаше обръщания, полягвания, затъвания, лебедки, счупени джипки, но няма как, все пак е състезание !
            Повече инфо и снимки се надявам да пуснат самите участници по-късно.
            Чакам с нетърпение фото репортажа
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #66
              До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
              Чакам с нетърпение фото репортажа
              Ти поне знаеш
              Преди да мине веселата част и сутрешния цикъл - забрави!
              Много ме е яд, че не успях да се добера до купона днес.

              Коментар


              • #67
                До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                Ти поне знаеш
                Преди да мине веселата част и сутрешния цикъл - забрави!
                Много ме е яд, че не успях да се добера до купона днес.
                мани мани..ама няма как, събирам пари за гуми
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #68
                  До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                  Пускам малък репортаж за най нетърпеливите :
                  Над 40 джипа на старта :




                  Чирокито дръпна напред на старта


                  А ние не настанихме до траялчето да чакаме джиповете да минат от там

                  Първия, който мина от там почти не можахме да го забележим понеже прелетя през траяла, а ето го втория :



                  А ето го и чирокито с тунингово антикрило

                  Па квото не му трябва само си изпада по трасето .












                  Тоя джип се продава ето демонстрация на ходове драги зрители





                  И врангела на Ватито :

                  Междувременно колегата прави бърз полеви ремонт със съответния инструмент ...

                  Лопата

                  Интересното тук свърши и се насочихме към друга част от трасето където се очакваше як екшън .
                  Докато чакахме Коко11 реши да се качи на баирчето за да види дали идват, ма не бил с джипа, е и кво ? Па не моа се качим с бегачката ли ?

                  И на странични наклони устойчива


                  Врангелите идват :







                  Ватито влезе без газ и потъна още в началото .


                  Бате да опъам ли лебедката ?




                  Джорджо с марков мегафон лаваца помага на навигаторите .

                  А в тая кал не влизам, ши са изцапам

                  Ми не ще да се каля бе кво да го правя


                  А тия паркетници как слязоха там ? Май ше ги вадим с лебедки
                  Ма успяха да излязат и газ към следващото интересно местенце !
                  Но там хванахме само Ватито, другите ги изпуснахме ...

                  Общо взето това успях да заснема, имаше и много други интересни но нека и колегите да пуснат малко матриял
                  Ето и 2 клипчетa
                  https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...a/MOV08401.MPG
                  https://htftp.offroad-bulgaria.com/v...a/MOV08402.MPG

                  И накрая искам само да кажа че си прекарахме страхотно, запознахме се с много нови приятели, забавлявахме се, хапнахме пийнахме и сега чакаме следващото подобно събитие
                  Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                  Коментар


                  • #69
                    До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                    Ашкосум на участниците-евала на организаторите!Браво!
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #70
                      До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                      Много добре, Добри браво направил си хубави снимки
                      Как се представиха Сузукитата ?
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #71
                        До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                        Малко от мен:
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • #72
                          До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                          Рожденникът Иван, по известен тук като derhunter, залят за здраве с чаша вода от Ицо-Фреш, моята стая и хотелът, който изглежда като детска градина.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #73
                            До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                            Тук да кажа, че аз като зрител съм доволен от видяното. Чест прави на организаторите, че вече редовно се заемат да организират подобни мероприятия. Попитах Явор:
                            -Яворе, каква ти е далаверата, че продължаваш да се занимаваш с това?
                            А той ми отговори:
                            -Достатъчно ми е десет човека да останат доволни от преживяното. Това ми е далаверата.
                            Мога само да му кажа да продължава да го прави.

                            А сега кратък репортаж за мероприятието:
                            Явор изненада всички участници, като им каза, че трябва да "запалят" джипките, след като даде "Старт". Това изигра лоша шега на Иван Попов, който има проблем със стартера и стартира след жокера "помощ от публиката". Първи на траяла пристигна водачът на джип Нисан Патрол, половин час преди втория. Тежкият Патрол, направо прелетя през траяла, смачка колите и така улесни следващите участници. Това беше и най-интересното място и неслучайно публиката се беше събрала там. Както казах, вторият и последващите го участници се появиха чак след половин час. Минаха 5-6 джипа и настана мъртвило. Повече от час нищо. Разбрасе, че един участник е направил "тапа" и останалите не могат да минат. В този период се разбра и за една преобърната G-класа, отпадането на Иван Попов заради проблеми с предното, още една Витара беше зарязана на трасето заради технически проблем, отново преобърнат джип, този път Витара, едно Чероки с отворен заден капак и невъзможност да бъде затворен, удавен Вранглер-на Маркан и още по-леки проблеми. Като цяло, черен ден за Вранглери и Витари. Честито на победителите.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                              Да дам малък отчет и аз.

                              Невороятно преживяване беше тази фиеста. Дребните неуредици ( за които Явор не носи никаква вина ) не можаха да помрачат състезанието.
                              И двете обиколки бяха супер, калта си беше там където трябваше, клоните също. Имам чувството, че пресякоме реката 20 пъти.

                              Искам да благодаря на всички, които спретнаха този купон.
                              - На Явор за организацията и мерака да направи нещо по-различно.
                              - На Янчо Терзиев за трасето и затова, че ускори пребоядисването на Уаза. Просто навсякъде трасето шепнеше " Поздрави от Терзиев".
                              - На Андро, че ме измъка, когато се бях закеркенечил в един коловоз ( за който пак благодаря на Терзиев )
                              - На всички присъствали за веселото прекарване

                              Надявам се, че няма да е последното такова състезание. С удоволствие бих участвал още много пъти.
                              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                              NULLA TENACI INVIA EST VIA

                              Коментар


                              • #75
                                До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                                Ето по-интересните моменти:

























































































































                                Ето тук са всички снимки:
                                https://htftp.offroad-bulgaria.com/i...%20na%20T-Max/
                                Кн+ (Лн) ЧП Р
                                http://ftp.domainbg.com/icofresh/ava...m/new-logo.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X