Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • чаро 4х4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Моля модератор за съдействие и обединяване на новата/тазигодишна/ и миналогодишната тема.Съответно корекция на датата.

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Чаро, направи нова тема за тазгодишното издание, че така малко е объркващо. В заглавието на темата стои миналогодишната дата и ако някои иска да види датата за тази година, ще трябва да рови из сраниците, а те ще стават все повече. И успех в трудното начинание с което се нагърбваш пак. Надявам се да се видим на старта.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
    Трофи 25 км сигурно ще има и роудбук.Звучи интересно,ама пак ще съм само зрител .
    Цък,не позна.Трофито ще бъде не по роудбук,а по маркири.Например лента,окачена на дърво,или три,четири колчета свързани с лента.Няма да е сложно самото ориентиране.Ще се кара и през мостчета,които само по себе си са супер ориентири и по диги,от които няма как да слезеш,а ако слезеш явно си извън трасето и т.н.
    След 24.05 .ще покажа и снимки от трасето,ще се знаят точните километри,а на самият старт ще дам и подробни разяснения.
    И още нещо.Съорганизатора се налага да отцъствува от страната,затова моля,звънете само на моят телефон.

    Остави коментар:


  • Николай Кесов
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Трофи 25 км сигурно ще има и роудбук.Звучи интересно,ама пак ще съм само зрител .

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    Традиционно, от мен абонаменти за призовата тройка (за пилот и навигатор по един).
    Благодаря от името на призовата тройка предварително.

    Остави коментар:


  • izo4x4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Традиционно, от мен абонаменти за призовата тройка (за пилот и навигатор по един).

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Здравейте на всички,четящи темата и обичащи оффроуда.Имам удоволствието да Ви съобщя,че на 11.06.2011г. ще се проведе второто любителско състезание в с.Нова Черна.

    Състезанието ще бъде смесен тип,т.е.лек траял/тази година без влизане в канали и големи локви/ и трофи около 25км.
    Миналата година имаше доста спонсори,да се надяваме и тази година да е така.
    Дано река Дунав бъде милостива и да не покачи нивото си толкова,че да ни промени маршрута,но тази година наистина ще има трофи по маркири/ленти,указващи посоката/.
    Регламента е ясен,но пак ще пиша:
    Задъжително-КАСКИ,КОЛАНИ,ПОЖАРОГАСИТЕЛ
    Пожелателно-лебедка,кални гуми.
    Записване или тук в темата или по телефона:
    Чавдар Владимиров- 0887 912 075
    Никола Петров-0887 953 481

    Такса за участие в размер на 30лв на екипаж,които ще бъдат включени към наградния фонд.

    Остави коментар:


  • just_m
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    4ARO KRUM SAM KVO STAVA OPRAVILI VITARKATA KOGA 6TE E UDOBNO DA MI PRATISH DISKA

    Остави коментар:


  • tef4o
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Вчера,на прибиране от Русе, взех един стопаджия донякъде. Оказа се, че е бил на състезанието и беше наистина очарован от това, което е видял. Личеше си, че е далеч от калта и блокажите, но ако можехте да видите светналия му поглед, докато разказваше за състезанието ...

    Остави коментар:


  • ironart
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    За тебе и Коко заплащането ще бъде огромно-барбекю на Дунава,бири,оркестър/жабешки/,т.е.ще ви дам дисковете след 22.00ч някоя вечер на брега на реката!Иначе -НЕ!
    р.р.имате и по един брой с ваша снимка в "Силистренски бряг"-втора вечер!
    Чаро, диска и аз го искам. А в почерпката за весника и аз трябва малко да участвам( от страната на почерпените ), снимката с Дайхацуто лично я избирах измежду 400-500 снимки,така че Меха да не се скатава )
    Поздрави на всички.....

    Остави коментар:


  • meha33
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Един и за мен Чаро

    Остави коментар:


  • kokoff
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
    За тебе и Коко заплащането ще бъде огромно-барбекю на Дунава,бири,оркестър/жабешки/,т.е.ще ви дам дисковете след 22.00ч някоя вечер на брега на реката!Иначе -НЕ!
    р.р.имате и по един брой с ваша снимка в "Силистренски бряг"-втора вечер!
    Нямаш грижи Чавдаре ама да не прекаляваш с бирата,че нямаш насмогване

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
    Чаро, и аз искам диск със снимки, че моя обслужващ екипаж вместо да снима, предпочете да си прави плаж цял ден.
    имаш го!

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Чаро, и аз искам диск със снимки, че моя обслужващ екипаж вместо да снима, предпочете да си прави плаж цял ден.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
    Аз го изкам тоя диск.Моля на лични за заплащането.Благодаря на Чаро предварително.
    За тебе и Коко заплащането ще бъде огромно-барбекю на Дунава,бири,оркестър/жабешки/,т.е.ще ви дам дисковете след 22.00ч някоя вечер на брега на реката!Иначе -НЕ!
    р.р.имате и по един брой с ваша снимка в "Силистренски бряг"-втора вечер!

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X