Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 20х20

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова Черна 20х20

    АСК Нова Черна 4х4 обявява състезание на 13-14 юни 2020гд.Наско Арабаджиев ще даде повече инфо.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

  • #2
    Благодаря на Мехата,че успя да пусне новата тема.
    Та,датите на "Нова Черна 20х20" са 13-ти и 14-ти юни,2020г.Моля модератор да ги впише в календара.
    Състезанието не е кръг от шампионата,защото АСК"Нова Черна 4х4" няма регистрация в АФБ.
    Поради тази причина ще го направим съвместно с някой друг клуб.Все още не съм говорил с никого.
    Класовете за джиповете ще бъдат съответно "стандарт" и "хард",като и за двата класа ще е необходима работеща лебедка.
    Ще се кара два дни-събота и неделя.
    Бивака отново ще е в Нова Черна на познатото място-панаирската поляна,зад стадиона.
    Допълнително ще уточня точните километри на двата дни,но отсега казвам,че и за двата класа ще има екстреми.
    За клас "стандарт" трасето ще бъде малко по-дълго с по-малко на брой екстреми, а за "хард" по-късо с много и тежки екстреми.
    Като пиша тежки,наистина ще са такива.Особенно за вторият ден и за двата класа две обиколки по около 15 км.+ много кал,вода и блата.За "хард" и екстреми!
    Ще ви държа в течение на развитето на подготовката със снимков и видео материал.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • skalata70
      skalata70 коментира
      Редактиране на коментар
      Пламен Исаев да са запишем отсега
      Кирил Киров / Пламен Исаев - Suzuki Black Wolf

  • #3
    Чаро сигурен съм че ще се получи перфектно .
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • #4
      Чудесна новина!За много години, приятели​!

      Коментар


      • #5
        Здравейте приятели и приятелки на Нова Черна!
        Днес направих трака за неделният ден.Трасето ще включва основно кал и вода (все пак зависи от нивото на Дунав),като ще има участъци с дължина около 1 км.само вода,с дълбочина около 70-100см.Дървета,кал наволя,канали и коловози,ями и няколко екстрема(със съдии),но всичко ще са естествени препядствия.
        Общата дължина е около 33-35км.
        Ще трябва задължително лебедка,агресивни гуми,добре е да имате и котви и няколко колана.
        Да се нядяваме,че няма да има много комари,защото хапят зверски.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • #6
          Ако имам възможност-там съм!
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #7
            При така развилите се ситуации заради коронавируса,и невъзможност да се проведът няколко офроуд мероприятия,много е вероятно Нова Черна с Чаро да открият сезона.

            Коментар


            • Кольо
              Кольо коментира
              Редактиране на коментар
              Смятай каква тарапана ще е

          • #8
            Таксите за участие да са превеждат на мен.....ХА ХА ХА ХА
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • #9
              Чароооо готви се да откиваш сезона .
              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

              Коментар


              • #10
                Силно се надявам, но е 50 на 50. Мисля че ще има ново удължение на шибаната корона. Ако си прав имаш бутилка Джак от мен. От оня дето не замръзва в хладилника. Лично предаване пред свидетели и нотариус.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #11
                  Къдрав, ти нали се беше разсърдил на Нова Черна бе, след онзи случай на необявения бетон в блатото...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #12
                    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                    Силно се надявам, но е 50 на 50. Мисля че ще има ново удължение на шибаната корона. Ако си прав имаш бутилка Джак от мен. От оня дето не замръзва в хладилника. Лично предаване пред свидетели и нотариус.
                    Ха ха ха ха а дано .Ще я изпием със кеф ....безалкохолното ще е от мен пък бадеми ще изпросим от един милионер....
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • #13
                      Познавам го и аз.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #14
                        Ако Чаро открива сезона , ще събере повече екипажи и от Кърджали. Като гледам всички ги сърбят краката и точат зъби.
                        SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • #15
                          Мен ме сърбят и ташаците. Че познавам и още поне 5 Курвируси, дето са навити! Пълна карантия (исках да кажа карантина), и поне 60 градуса дизенфектант. Аз, понеже не пия, ще се пръскам с мухозол.

                          Георги Донев, 0889 437 687
                          Nissan Patrol Y60

                          Коментар


                          • Кольо
                            Кольо коментира
                            Редактиране на коментар
                            За теб знаем, че не пиеш, я кажи за другите...

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X