Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • penev_dch
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Какво е положението с дунава? гледам прогнозатаа че го дава до петък все дъжд

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Приятели,колеги,всички неволно сме влизали в ниви и посеви.Важното е да не е умишлено.Пшеницата и ечемика са почти узрели.Моля ви,пазете хляба.Ще ми бъде много обидно да ми се оплачат земеделци,че видите ли вашите джипове разораха нивите,изпотъпкаха житото,царевицата и т.н.Все пак това състезание е за наше и удоволствие на публиката.Няма смисъл да се караме с хората и да спорим,че......само малко.....

    Другото на което искам да обърна внимание ,и за което ще следя по време на техн.преглед е:Специално за А1 ще има изискване за поставен на достъпно място завързан и обесопасен нож!/т.е. с кания или калъф,няма да обяснявам за какво служи/

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Относно изораните пътища:
    Има доста оставени места за път през нивите, които реално не са никакъв път, там си е нива. За по-удобно на фермера си е оставил пътче, което при първа необходимост може да се изоре наново, и пак да стане част от нивата, както си е по принцип.
    Не, че няма и изорани реални пътища, но не мисля, че са много. Ние сме свикнали да има черни пътища по нивите, но една голяма част не са, а са си чиста нива.

    Ако има спор-то се решава много лесно. Във всяка общинска служба "Земеделие", и в кадастралните отдели има карта на всяко землище. На които карти са отбелязани и пътищата. Ако е изоран път който по карта трябва да е там-няма спор. Но ако на картата го няма-не сме прави да протестираме. Все едно някой да минава през двора ми за по-пряко, и да недоволства, че съм го бил изорал и може да си счупи краката...

    С нетърпение чакам да дойде петък вечер...

    Остави коментар:


  • Аватар за гости
    Гост отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Ако може при местата където се предполага,че може да се минава през нивите да има контроли.Който пресича през ораното една снимка и до там,миналата година на русенското нарушителите бяха много.Трябва да ценим труда на хората и да не даваме повод на хората да говорят против нас.

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
    Ами те като разорават дори и пътищата и не оставят за минаване нищо?
    Едно е по края на нивата-дето и по закон трябва да има оставено място за път,друго е директно през нея-точно тогава има проблем.И не е само проблема,че някой чака доход от това,а че си тъпчем хляба!

    Остави коментар:


  • dido6i
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    А как вали всеки ден, ще стане страхотна калчица

    Остави коментар:


  • tef4o
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Накъде се движи нивото на водата?

    Остави коментар:


  • gemax
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    И аз все това разправям, на всички познати и непознати, ама все едно да кажа на стената. Ако тя ме чуе-ще чуят и отворковците.
    Има такава порода хора, на които не им пука, че някой се е трудил и чака някакви доходи от нивите.
    Уж всички са съгласни, че не трябва, но на всяко състезание има следи из нивите. И сега ще е така, ще видите.
    Предлагам такива хора, при доказване на каране през нивите да се лишават доживот от участие в състезанията.

    Знам, че ще ме псуват, ама ми е през....
    Ами те като разорават дори и пътищата и не оставят за минаване нищо?

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Ухиления фен да се беше пообръснал малко ли???
    Така е по чаровен ! Като BIG BOSS with small Samurai !!!

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
    А тоя ухилен Фен!!!
    Ухиления фен да се беше пообръснал малко ли???

    Остави коментар:


  • Валентин Исаев
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
    А това са фенките, които ще аплодират А2 по трсето.[ATTACH=CONFIG]595707[/ATTACH]
    А тоя ухилен Фен!!!

    Остави коментар:


  • Кольо
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
    Колеги, имам една молба, не карайте в нивите.
    И аз все това разправям, на всички познати и непознати, ама все едно да кажа на стената. Ако тя ме чуе-ще чуят и отворковците.
    Има такава порода хора, на които не им пука, че някой се е трудил и чака някакви доходи от нивите.
    Уж всички са съгласни, че не трябва, но на всяко състезание има следи из нивите. И сега ще е така, ще видите.
    Предлагам такива хора, при доказване на каране през нивите да се лишават доживот от участие в състезанията.

    Знам, че ще ме псуват, ама ми е през....

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    А това са фенките, които ще аплодират А2 по трсето.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0225.jpg
Прегледи:1
Размер:209.3 КБ
ID:5492882

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Колеги, имам една молба, не карайте в нивите. Не само заради реколтата на хората, а и заради това, което ще видите на следващата снимка. Това са водни хидранти, които са пластмасови, захранени са с вода под налягане, намират се в непосредствена близост до пътя и най- лошото е, че вече не се виждат от порасналите посеви. Ако, ги прегазите и счупите, става сложно със спирането на водата и отстраняването на аварията. И ще създадем лошо име на състезанието сред местните хора.Благодаря за разбирането.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0235.jpg
Прегледи:1
Размер:285.1 КБ
ID:5492881

    Остави коментар:


  • Мариян Р40
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
    Добави още един вече мога да играя хоро ....
    айде ще те видим колко ще играеш

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X