Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • PIT BULL
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
    Да пусна снимки от закриването https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=50a99abd23
    по-късно ще пусна снимките от вторият ден, че трябва и да се работи ..........

    На последните снимки виждам,че организатора се е подхлъзнал в локвата ,а двама от участниците се опитват да му помогнат да излезе от там

    Остави коментар:


  • ckaytss
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Да пусна снимки от закриването https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=50a99abd23
    по-късно ще пусна снимките от вторият ден, че трябва и да се работи ..........

    Остави коментар:


  • Деян Давидов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    И нашите благодарности от екипаж 44 "Хлапетата", и от АСК Добрич. Много приятно трасе бяхте спретнали съботния ден за клас А2, макар и с много технически проблеми имахме финал. Затвореното трасе в неделя беше страхотно!!! Очакваме Нова Черна 2014!!!!!

    Остави коментар:


  • svilenst
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Благодарности и от екипаж номер 11,много добре организирано и проведено мероприятие.Браво Чаро,браво Насе,браво на всички минзухарчетаСрешнахме се,ядохме и разбира се пиивахме с много колеги и приятели.Специални благодарности на чичо Митко,че прелопа до тихия бял Дунав да ни дръпне като ни се скапа лебедката,за да можем да си продължим и да си покаркаме.Подкрепям по горе писалите колеги,че можеше тресавището да е малко по дълго,ама да не прекаляваме.Поздрави на всички и още утре подкарвам ремонти ,да се не излагаме до година.

    Остави коментар:


  • KRISTO-SVISHTOV
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Благодарности на Чаро,Наско,адаша и колега Кристиян и на всички "жълтурковци"за добре организирано и чудесно проведено състезание.Когато желанието е голямо се получава чудесно мероприятие.Поздрави на всички!!!!

    Остави коментар:


  • Жеко Жеков
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от dido6i Преглед на мнение
    Няма ли още клипчета от втория ден?
    При мен повече няма , но съм сигурен, че Таня и Тошко ще пуснат предостатъчно клипчета веднага щом ги обработят.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Искам да благодаря още веднъж на всички тия "жълтурковци" за успешното реализиране на offroad Нова Черна 2013г.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    НЕ ТОЛКОВА ВАЖНО,НО ВСЕ ПАК!

    Днес от 17-00ч до 18-00ч. в информационния блок на БНТ2 и БНТ свят ще има репортаж за състезанието!Приятно гледане.




    Последно редактирано от чаро 4х4; 17-06-13, 15:11.

    Остави коментар:


  • чаро 4х4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
    Въпреки перипетиите и тежките загуби ,които инкасира нашия екипаж /най-вече кръвта ,която изсмукаха комарите от нас/ едно голямо БЛАГОДАРЯ първо на навигатора ми с главно Н и на всички участвали в реализацията на това събитие ,което ни извади за малко от ежедневието ! Ежегодно си плащам данъка към водните препятствия в това състезание ,но удоволствието да сме в казана с кефа надделява ! Дано намерите сили да организирате всичко това догодина !
    Догодина предлагам да стартираш и с джета .Където има водно препядствие навигатора зад теб на джета с GPS-а и след това пак с джипа

    Остави коментар:


  • Анжела Боянова
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Тази лавина от състезатели, накара и нас малка група фенове да пропътуваме около 400км до Нова Черна за първи път.Състезанието Ще го направим и следващия път - всъщност 2014г. 13 и 14 юни са свободни в календара

    Остави коментар:


  • dido6i
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Жеко Жеков Преглед на мнение
    Страхотно състезание! Поздрави за Чаро и всички участвали в организирането на това събитие! Поздрави и на всички участници в надпреварата!
    Ето и две клипчета от втория ден:



    П.П. На учтивия съдия който ми "подсказа" къде е мястото за публиката, искам да "подскажа", че дори и с мобилен телефон вече се снимат добри клипчета....
    Няма ли още клипчета от втория ден?

    Остави коментар:


  • 4nikix4
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Въпреки перипетиите и тежките загуби ,които инкасира нашия екипаж /най-вече кръвта ,която изсмукаха комарите от нас/ едно голямо БЛАГОДАРЯ първо на навигатора ми с главно Н и на всички участвали в реализацията на това събитие ,което ни извади за малко от ежедневието ! Ежегодно си плащам данъка към водните препятствия в това състезание ,но удоволствието да сме в казана с кефа надделява ! Дано намерите сили да организирате всичко това догодина !

    Остави коментар:


  • Бакалов
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Първоначално публикуван от Денислав Димитров Преглед на мнение
    600 метра, 500 метра, "Виждаш ли нещо", "Нищо не виждам", 300 метра, 200 метра, "Пълним са!"
    Това ще стане култово за това състезание !
    Чаро , предлагам ти за другата година това да е мотото на състезанието .

    Остави коментар:


  • Жеко Жеков
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Страхотно състезание! Поздрави за Чаро и всички участвали в организирането на това събитие! Поздрави и на всички участници в надпреварата!
    Ето и две клипчета от втория ден:







    П.П. На учтивия съдия който ми "подсказа" къде е мястото за публиката, искам да "подскажа", че дори и с мобилен телефон вече се снимат добри клипчета....

    Остави коментар:


  • PIT BULL
    отговори
    От: НОВА ЧЕРНА 2013 15-16 юни!

    Аз като зрител ,дошъл специално да гледа състезанието от Варна ,искам да поздравя състезателите ,които се раздадоха на макс, също така и на организаторите без които това събитие нямаше да се състои ,за пръв път бях в Нова черна ,но със сигурност няма да е последния!

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X