Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Ето и от мен няколко снимки.
    Off-Road Нова Черна - 11.06.2011

    Коментар


    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

      Малко снимки и от моята камера

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_015533.jpg
Прегледи:1
Размер:205.5 КБ
ID:5285722


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_014.jpg
Прегледи:1
Размер:132.3 КБ
ID:5285723


      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_013.jpg
Прегледи:1
Размер:192.8 КБ
ID:5285724
      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

      Коментар


      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:001.jpg
Прегледи:1
Размер:195.8 КБ
ID:5285727Натиснете снимката за да я уголемите

Име:003.jpg
Прегледи:1
Размер:220.6 КБ
ID:5285734Натиснете снимката за да я уголемите

Име:004.jpg
Прегледи:1
Размер:176.0 КБ
ID:5285733Натиснете снимката за да я уголемите

Име:005.jpg
Прегледи:1
Размер:203.9 КБ
ID:5285732Натиснете снимката за да я уголемите

Име:006.jpg
Прегледи:1
Размер:200.4 КБ
ID:5285726Натиснете снимката за да я уголемите

Име:007.jpg
Прегледи:1
Размер:178.5 КБ
ID:5285729Натиснете снимката за да я уголемите

Име:008.jpg
Прегледи:1
Размер:221.1 КБ
ID:5285728Натиснете снимката за да я уголемите

Име:009.jpg
Прегледи:1
Размер:91.0 КБ
ID:5285731Натиснете снимката за да я уголемите

Име:010.jpg
Прегледи:1
Размер:181.5 КБ
ID:5285730Ето и от мен малко снимки от екстрем 2 където бях съдия.Съжалявам, че не са много ама на минаването на всеки учасник се налагаше да правя по 200м на бегом през калта та твърде не ми остана време да снимам
        Николай Папазов

        Коментар


        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

          Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]340072[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]340079[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]340078[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]340077[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]340071[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]340074[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]340073[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]340076[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]340075[/ATTACH]Ето и от мен малко снимки от екстрем 2 където бях съдия.Съжалявам, че не са много ама на минаването на всеки учасник се налагаше да правя по 200м на бегом през калта та твърде не ми остана време да снимам
          Нека благодаря от мое име и от името на всички участници на Кокофф/Николай Папазов/ за помоща и безукорната работа,която свърши.Догодина,ако пак помага,а не кара ще бъде главен съдия!
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

            Изкам да благодаря на организаторите за това готино състезание.Навигатора ми доста се ядоса като дръпна 22номер .Но всяко зло за добро -другите джипове изравниха доста от трасето.Трасето отначало ме стресна малко но моя навигатор ми даде кураж .Това ми е първото състезание по роодбук.Добре че навигатора ми ме насочваше правилно по пътната книга.Не ме даде да отпусна въобще педала на газта.Само чувах -дай газ и наляво -надясно и направо.Адриналина ми се беше качил на макс.Благодаря на навигатора ми за успешно завършване на състезанието.

            Коментар


            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

              Състезанието наистина беше много готино. Искам да попитам къде ще бъде следващото състезание?

              Коментар


              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                [QUOTE=4nikix4;1556694]
                Първоначално публикуван от saka77 Преглед на мнение
                И ти Брат може да ми носиш такъмите !!!
                Мисля на непочтителният отговор да не отговарям ! В случая визирам Свилен да се държи като състезател ! Явно и ти приемаш нещата по правилния начин за да получа този отговор от теб ! А аз ти нося такъмите откакто почти ти подарих един цял Самурай !
                Брат ти подаръци не правиш !!!

                Коментар


                • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                  Имам питане.
                  Като разглеждахме карнетите на снимките ни направи впечатление, че има бонуси от по 6; 8 минути. Даже и по една минута.
                  Откъде идват тези нестандартни времена, при положение, че бонусите са по 20, 10 и 5 минути?

                  Искам да подчертая, че не се съмнявам в почтеността и добрите намерения на Чаро. Но тези времена ме смущават...
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                    И аз да драсна два реда.Хубаво състезание се получи.Благодаря на Чаро за организираното състезание.Също така благодаря и на целия съдийски състав.Петък вечер също падна хубава веселба.Чаро беше поръчал цяла нощ да вали.Трасето беше станало непревземаемо.Късмета и тоз път не ми изневери.Когато дръпнах 22номер направо се изнервих .Но колкото по -вече джипове стартираха толкова трасето се променяше във наша полза.Накрая нямахме даже и тапа по трасето.Екстремите не ни дадоха толкоз зор .Поздрави за бай-Матйо и навигатора му Милен за първото място.Станало е неволна грешка.Но съгласете на 20 пътни книги и да се сметнат времената на секундата просто няма как да стане.И не на последно място искам да поздравя пилота ми .Догодина живот и здраве пак ще участваме.
                    Може би трябваше и бай-Матйо да метнем в калта.
                    Последно редактирано от meha1971; 13-06-11, 21:03. Причина: допълнение
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                      Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                      Милене,наистина се е получила груба грешка от страна на съдията по времеизмерване.Времето ви е 47мин.44сек. И в този ред на мисли аз ви дължа извшнение на тебе и на бай Матьо за допуснатата неволна грешка.Смешно е да се пише ,че съдията нямал 4-ти клас/мисля ,че познаваш Ваньо Василев/.Предполагам в стремежа да обработи по-бързо резултатите,а това са 20пътни книги,се е получила неволна грешка.Що се касае до съдията на екстрем 3,той пък не познава нито тебе,нито пилота ти за да има нешо против вас.

                      КРАЙНОТО КЛАСИРАНЕ СЕ ПРОМЕНЯ И ТО Е:

                      1-ВО МЯСТО №18 МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ-МИЛЕН МИЛКОВ ,РУСЕ

                      2-ро място №22 ЕРАН АХМЕД-МЕХМЕД МЕХМЕДОВ,КУБРАТ

                      3-ТО МЯСТО №19 КРУМ ДИМИТРОВ-МАРИН КОСЕВ,В.ТЪРНОВО


                      ОЩЕ ВЕДНЪЖ МОИТЕ ИЗВИНЕНИЯ И ДАНО ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЕ СЛУЧВАТ ТАКИВА ГАФОВЕ .ЩЕ ИЗМИСЛЯ НАЧИН ДА ВИ КОМПЕНСИРАМ ПОНЕ МОРАЛНО.НАДЯВАМ СЕ,ЧЕ МЕ РАЗБРА.АКО НЯКОЙ Е ИСКАЛ ДА МАНИПУЛИРА РЕЗУЛТАТИТЕ,ТО ТОГАВА НЯМАШЕ ДА КАЧА СНИМКИ НА ПЪТНИТЕ КНИГИ,КЪДЕТО СЕ ВИЖДАТ ВСИЧКИ ВРЕМЕНА.
                      Чест и почитания за тази корекция!!!Моралното удовлетворение и чувството за справдливост са по-силни от паричната награда и от купата(поне за повечето от нас).

                      Сега и аз искам да изразя впечатленията на нашя екипаж за състезанието:
                      1.Посрещането
                      Много топло и човешко посрещане!От всички състезания такова съм срещал само в Бяла Слатина и Нова Черна.Въпреки дъжда,който се сипеше се опънаха палатките и шатрите и купона започна и не свърши,докато не напуснахме трасето последни.
                      2.Организацията
                      Мястото за лагер избрано,организирано и заградено.Налични агрегат и водоноска.
                      Трасето направено,обозначено.Съдиите и контролите по местата си.Брифинга преди състезанието много добре организиран.Откриването на състезанието с необходимата тежест и официалност.Единствената ми забележка в тази част е,че след като е състезание(а то е такова с голям потенциал) е добре състезателите да не се допускат да тренират на трасето.Както и хората участвали в правенето и тестването на трасето да не се състезават(може да правят демонстрационно преминаване,но да не участват в класирането)
                      3.Трасето
                      Мисля,че тази комбинация от затворено трасе + трофи с рали елементи доставя удоволствие на най-голям брой участници.Има от всичко.Хубавото е че препятствията са естествени и не предразполагат към трошене на машините.
                      4.Пътната книга
                      Перфектна-нямам какво друго да кажа!Поздравления за сътворилите я-Наско и Чаро!
                      5.Съдийството и правилника
                      Има какво още да се желае-особено при образуването на тапи в затвореното трасе.Там беше решено,че времето ще бъде спирано за екипаж попаднал в тапа при положение,че пилота излезе от автомобила.Не знам дали това се случи и дали въобще имаше как да се измерва обективно.Може би,би било по-добре да не се пуска следващия участник при затапване на трасето(както между другото се случи с последните участници и тогава тапи нямаше)
                      При съставяне на правилника бяха чути и взети под внимание мненията на всички участващи,които са изразили такова.
                      6.Спортсментство и взаимопомощ
                      В трасето настигнахме автомобил,който се движеше в по-бавно темпо заради гъстата растителност.При подаване на сигнал от наша страна веднага се отмести и ни даде път.По стечение на обстоятелствата същия този екипаж ни тегли на буксир от 3ти екстрем до финала- Жеко и Ники Кесов от Варна-БЛАГОДАРИМ!Благодарим и на още 2ма колеги,на които се обадихме и бяха готови да дойдат и да ни помогнат.Благодарим и на Чаро,който ни приюти мокри като кокошки,след като в най-големия дъжд останахме последни на трасето да отстраняваме повреда!

                      Смятам,че тази година,с този си формат това състезание направи огромен скок напред и вече се отличава от останалите по-малки състезания в региона с особен ЧАР,стил и класа!Поздравления за организаторите състезателите,съдиите и публиката,взели участие!
                      Последно редактирано от Младен Стоянов; 13-06-11, 21:49.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                        Браво на организаторите,спонсорите и участничите! Честито на победителите! Дано класирането да е крайно. Колкото и добро да е едно мероприятие, винаги има и ще има доволни и недоволни.
                        Браво Чаро! Дано традицията в Нова Черна продължи.
                        Инициатори като теб съживяват регионите! Бъди жив и здрав!!!
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                          Наистина се получи добро състезание и си покарахме добре. Малко ме е яд, че пустата гума ме предаде, от което загубих поне 10 минути и се наложи да довърша с резервна джапанка- хем изтрита, хем по-малка, хем мека Но въпреки това не се изложихме и останахме доволни
                          Поздрави.
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                            Браво на организаторите, спонсорите и участниците! Честито на победителите! Винаги има и ще има доволни и недоволни.
                            Дано традицията продължи дълги години.
                            Браво Чаро!!!
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                              Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                              5.Съдийството и правилника
                              Има какво още да се желае-особено при образуването на тапи в затвореното трасе.Там беше решено,че времето ще бъде спирано за екипаж попаднал в тапа при положение,че пилота излезе от автомобила.Не знам дали това се случи и дали въобще имаше как да се измерва обективно.Може би,би било по-добре да не се пуска следващия участник при затапване на трасето(както между другото се случи с последните участници и тогава тапи нямаше)
                              Мое мнение е че трябва да се измерват отделно времената на двата етапа.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                                Вземам си забележка и догодина трасетата ще бъдат две: траял и трофи отделно.Съответно ще има и две времена.Може времето от траяла да се удвои и прибави към времето на трофито,за да включим още екстреми в трасето.
                                Ще има излъчени победители на траяла и на трофито .Обаче купата ще бъде само за този,които е показал общо най-добро време от двата етапа.
                                Но до тогава има много време,не се знае какво ще се случи и нека не говорим предварително.
                                Ето няколко снимки от подготовката на трасето,а даже има две поучителни,т.е.защо не се кара на отворен прозорец/Кокофф/Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05062011223.jpg
Прегледи:2
Размер:329.3 КБ
ID:5285876Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05062011220.jpg
Прегледи:2
Размер:309.5 КБ
ID:5285877Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09062011224.jpg
Прегледи:1
Размер:171.8 КБ
ID:5285878Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05062011219.jpg
Прегледи:2
Размер:237.1 КБ
ID:5285879Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05062011218.jpg
Прегледи:1
Размер:225.5 КБ
ID:5285880Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09062011225.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5285881
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X