Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.


    от номер 23 Борислав Борисов-Мирослав Николов Паджеро- Русе
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

      Малко навигатора ми ошашкан, ама...
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

          А ве, Борко, къв тоя навигатор бе? Ако преброя колко пъти казва "леко, леко бе"... Всъщност не мога да броя дотолкова...
          С моя навигатор имаме доста стегнат разговор-не ми казва как да карам, а само ми чете пътната книга.
          Като:
          -След360 метра имаме Yобразно кръстовище, ние сме нядясно. Сега сме на 200 метра, на 300 метра... Тук някъде трябва да е!
          И като го видим, че е точно така като е на книгата се кефим. Е, случва се да изтървем точка, да тръгнем в друга посока(и този път вместо надясно тръгнахме наляво и стигнахме... Дунава!), но общо взето сме си разпределили какво да ми говори докато карам.

          А клиповете на Свилен ме кефят много. Няма значение, че пропускат сума ти важни точки-накрая стигат до финала.

          И да-стига сте се дърляли, да ставаше въпрос за повечко пари, или за някоя мацка-да има смисъл. Ама всички бяхме там за кеф, а ако се случи да си по-напред в класирането-допълнителен кеф.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

            Да бе, Коле, ама никой не ще да се вози при мен...
            На сърбела майката му е чесането.
            Борислав Борисов Русе О885 О37815

            Коментар


            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

              Бе то и при мен така...
              Добре, че сина вярва, че тати е добър и безгрешен...
              Ма докога ли...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                Все още се намират саможертвени навигатори достатъчно смели да се возят без да мърморят и готови да газят в кал до кръста без да се оплакват. Ако някой има снимка колко кален се прибрах или съдията който беше на 2-ри екстрем(блатото) моля да пуснат.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                  Той завалията искаше да се прибере на стоп...
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Бе то и при мен така...
                    Добре, че сина вярва, че тати е добър и безгрешен...
                    Ма докога ли...
                    Докато те сложи теб на навигаторското място...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                      Преди малко се качи и първия клип от основното видео пискам го:



                      Другия утре.
                      Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                      Коментар


                      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                        Първоначално публикуван от madmimi Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]339801[/ATTACH]

                        Чаро, предлагам ти за следващото състезание, като си избираш хора за времеизмерването да ги проверяваш дали имат завършен четвърти клас.
                        Старт - 11:35 ч., финал - 12:22 ч...... Кажи сега колко прави - 57 м. или 47 мин.(Справка - приложената снимка).
                        И съдията на екстрем 3, да не би да имаше нещо против Матю или мен, че ни отне 10 м. от бонуса поради "ползване" на асистираща машина.
                        Изключително силно съм възмутен от горецитираните личности.

                        Поздрави.

                        Милене,наистина се е получила груба грешка от страна на съдията по времеизмерване.Времето ви е 47мин.44сек. И в този ред на мисли аз ви дължа извшнение на тебе и на бай Матьо за допуснатата неволна грешка.Смешно е да се пише ,че съдията нямал 4-ти клас/мисля ,че познаваш Ваньо Василев/.Предполагам в стремежа да обработи по-бързо резултатите,а това са 20пътни книги,се е получила неволна грешка.Що се касае до съдията на екстрем 3,той пък не познава нито тебе,нито пилота ти за да има нешо против вас.

                        КРАЙНОТО КЛАСИРАНЕ СЕ ПРОМЕНЯ И ТО Е:

                        1-ВО МЯСТО №18 МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ-МИЛЕН МИЛКОВ ,РУСЕ

                        2-ро място №22 ЕРАН АХМЕД-МЕХМЕД МЕХМЕДОВ,КУБРАТ

                        3-ТО МЯСТО №19 КРУМ ДИМИТРОВ-МАРИН КОСЕВ,В.ТЪРНОВО


                        ОЩЕ ВЕДНЪЖ МОИТЕ ИЗВИНЕНИЯ И ДАНО ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЕ СЛУЧВАТ ТАКИВА ГАФОВЕ .ЩЕ ИЗМИСЛЯ НАЧИН ДА ВИ КОМПЕНСИРАМ ПОНЕ МОРАЛНО.НАДЯВАМ СЕ,ЧЕ МЕ РАЗБРА.АКО НЯКОЙ Е ИСКАЛ ДА МАНИПУЛИРА РЕЗУЛТАТИТЕ,ТО ТОГАВА НЯМАШЕ ДА КАЧА СНИМКИ НА ПЪТНИТЕ КНИГИ,КЪДЕТО СЕ ВИЖДАТ ВСИЧКИ ВРЕМЕНА.
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                          Никой няма право да се сърди на Чаро, той нарочно не присъства на обработването на резултатите от съдиите и не се е месил във времеизмерването. Ако има нещо нередно с времената то не е по вина на Чаро. Мисля, че направи правилен избор като не участва в времеизмерването и определянето на бонусите и наказанията и остави тази работа в ръцете на съдиите.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                            Качвам този клип по молба на Чаро



                            Благодаря на Тошко за клипчето и вече мога да обявя времето и на №21 ,а то е 1ч 20мин 05сек.
                            Последно редактирано от чаро 4х4; 13-06-11, 07:02.
                            Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                            Коментар


                            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                              Много поздрави и от мен на всички на организатори и участници.

                              Коментар


                              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                                Милене,наистина се е получила груба грешка от страна на съдията по времеизмерване.Времето ви е 47мин.44сек. И в този ред на мисли аз ви дължа извшнение на тебе и на бай Матьо за допуснатата неволна грешка.Смешно е да се пише ,че съдията нямал 4-ти клас/мисля ,че познаваш Ваньо Василев/.Предполагам в стремежа да обработи по-бързо резултатите,а това са 20пътни книги,се е получила неволна грешка.Що се касае до съдията на екстрем 3,той пък не познава нито тебе,нито пилота ти за да има нешо против вас.

                                КРАЙНОТО КЛАСИРАНЕ СЕ ПРОМЕНЯ И ТО Е:

                                1-ВО МЯСТО №18 МАТЕЙ ГЕОРГИЕВ-МИЛЕН МИЛКОВ ,РУСЕ

                                2-ро място №22 ЕРАН АХМЕД-МЕХМЕД МЕХМЕДОВ,КУБРАТ

                                3-ТО МЯСТО №19 КРУМ ДИМИТРОВ-МАРИН КОСЕВ,В.ТЪРНОВО


                                ОЩЕ ВЕДНЪЖ МОИТЕ ИЗВИНЕНИЯ И ДАНО ПОВЕЧЕ ДА НЕ СЕ СЛУЧВАТ ТАКИВА ГАФОВЕ .ЩЕ ИЗМИСЛЯ НАЧИН ДА ВИ КОМПЕНСИРАМ ПОНЕ МОРАЛНО.НАДЯВАМ СЕ,ЧЕ МЕ РАЗБРА.АКО НЯКОЙ Е ИСКАЛ ДА МАНИПУЛИРА РЕЗУЛТАТИТЕ,ТО ТОГАВА НЯМАШЕ ДА КАЧА СНИМКИ НА ПЪТНИТЕ КНИГИ,КЪДЕТО СЕ ВИЖДАТ ВСИЧКИ ВРЕМЕНА.

                                Благодаря. Морала е на най-високо ниво.
                                Милен Милков
                                Offroad-Русе

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X