Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Ако нямам много работа може и да дойда.....да погледам
    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

    Коментар


    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

      Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
      да дойда.....да погледам
      И що така?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Хе, хе, тази вечер мерихме кава е следата на витарата. 1,5 между средата на гумите. Значи с едната гума отгоре ще мина.
        Стига да стигна дота де...

        Чаро, лебедката ми е в ремонт, и е малко под въпрос дали ще е в ред за събота, има ли места непреодолими без лебедка?

        .
        Не непреодолими места без лебедка няма,т.е.ако не мислиш да влизаш в екстрем 2 и 3 нямаш нужда от лебедка.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

          Е ще дойда да му асистирам на Колето!Връзвам го отзад на стареца и газ из екстриймите!няма да е първата витарка дето я разхождам така завиждам ви за свободното време и хубавите моменти но с тая моя работа.......
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

            ами още съм в размисъл..ама нали има време за записването ;;;имам да мисля..то иначе имам някаква лебедка...преносима...малка.. може и да помогне.ама гуми за кал нямааам.. иначе джипки 2..е едното е голф с повишено самочувствие(кънтри) и едно Чероки ама и двете са с нормални гуми..финансите не позволяват за момента нови гуми...а се замислям щото пък ходим на дунава за риба..кал коловози досега не ме е оставяла чероката..ама ако вали калта ще е май повечко отколкото обикновенно. но както колегата blago4x4 по горе писа.то не е задължително да се финишира.тръгваш пък докъдето се стигне ако е по близо до реката вадим въдиците и обръщаме от оффроад на риболов
            Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

            Коментар


            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image024.jpg
Прегледи:1
Размер:104.0 КБ
ID:5283277
              Първоначално публикуван от nasko petkov Преглед на мнение
              ами още съм в размисъл..ама нали има време за записването ;;;имам да мисля..то иначе имам някаква лебедка...преносима...малка.. може и да помогне.ама гуми за кал нямааам.. иначе джипки 2..е едното е голф с повишено самочувствие(кънтри) и едно Чероки ама и двете са с нормални гуми..финансите не позволяват за момента нови гуми...а се замислям щото пък ходим на дунава за риба..кал коловози досега не ме е оставяла чероката..ама ако вали калта ще е май повечко отколкото обикновенно. но както колегата blago4x4 по горе писа.то не е задължително да се финишира.тръгваш пък докъдето се стигне ако е по близо до реката вадим въдиците и обръщаме от оффроад на риболов
              То и бездруго трасето преминава досами Дунава.И аз не си вадя въдиците от джипа-една лопата,няколко блатски червея и ....за сом.Щом не те е оставяло в калта,какво толкова се притесняваш,не е "Дакар".Има записана Фият Панда,Газ 69 със оригиналния мотор и пренарязани гуми,така че влизай смело.Досега не сме изоставяли колега в блатото.На снимката влача две жигулита-едното без гориво,а второто със спукана гума .Пък и има два екипажа от Кубрат!
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Ще си взема станцията в такъв случай...

                Въпрос към Младен от Разград-да разчитаме ли на теб за осветление на общата трапеза в петък вечер, или да си носим каквото имаме за осветление?
                От мен имате осигурен агрегат за ток.Работи 6ч до свършване на горивото.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                  Значи да си нося подвижната лампа от гаража

                  Що подвижната,бе Коле и една неподвижна ще свърши работа.Къде ще бягаме с чашите подир подвижната,та да видим кой има още да пие?!
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                    Като гледам прогнозата за времето ще трябва да си сковете шапрон за масата или фургон да се довлече от някъде,а за нощуването ще трябват наколни платформи за палатките.

                    Коментар


                    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                      Първоначално публикуван от bat Goiko Преглед на мнение
                      Като гледам прогнозата за времето ще трябва да си сковете шапрон за масата или фургон да се довлече от някъде,а за нощуването ще трябват наколни платформи за палатките.
                      Ами шапрон,нали гаража мога да го изпразня за 2мин. и да се преместим там.Ама то няма да вали много,само 2-3часа и то преди обяд в петък.В събота съм поръчал облачно време ,без валежи./много пари ми взе този дето пуска дъждовете,ама нейсе/


                      р.р. Сега по-сериозно.Няма проблем с палатковия лагер.Ако в петък следобяд вали много силно,уредил съм помещение/стола,който ползвахме миналата година за банкета/ да се приютим и разпънем масите там.То маси има,ток и вода също ,само няма столове.Но и тях ще измислим.Има и къде да се опънат палатките. Помещението/стола/ се намира в парк,окосен и готов да приюти 30-40палатки,ако някой все пак реши да спи.Специално за оставащите в петък един зем.производител осигури/собствено производство/ зеле и краставици за салата.Домашна ракия има,така че мисля сме готови да посрещнем петък вечер с музика!
                      Последно редактирано от чаро 4х4; 09-06-11, 07:15.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                        Чавдаре , на ход ли си вече ?
                        http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                        Коментар


                        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                          Дайте една пътна книга на моето навигаторче, Че аз съм много зянннн !!!
                          http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                          Коментар


                          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                            [QUOTE=nasko petkov;1552913]Въпросчееее..
                            Може ли напълно неподготвен джип да се запише за участие?.Без лифт..без гуми за кал..мерака на водача и празната глава Достатъчни ли ще са за да се мине по голямата част от трасето.
                            Като гледам прогнозата какви дъждове го дават края на седмицата ще е голям екшън..[/QUOTE Браво за ентосиазмът и сърцето мъжко !!! Така трябва !!!
                            http://www.youtube.com/watch?v=3u4BJRE-pEA

                            Коментар


                            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                              Първоначално публикуван от 4nikix4 Преглед на мнение
                              Чавдаре , на ход ли си вече ?
                              Даже отивам за риба и да огледам за N-ти път трасето.Щяло да вали,чушки!Само препика колкото да не се вдига прах.
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                                то има време да намокри..ако не завали всеки участник с 200л.варел на тавана и да си полива пред жипката:
                                Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X