Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
    ako на канала лебедката ми се скапе,багера ме изважда и пак вземам бонус от 10мин.,а ако ползвам багера само за котва ползвам зелият бонус от 20минути.
    Точно така.Правилото важи и за двата екстрема,на които има асистираши машини.
    Последно редактирано от чаро 4х4; 06-06-11, 21:09.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

      благодаря за изчерпателният отговор.

      Коментар


      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

        Чаро до колкото познавам терена покрай дигите призовавам всички участващи в това шоу да пазим нивите и засажденията в тях .Не е спортменско да драснем по насажденията на хората.Нека уважаваме труда им.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          Чаро до колкото познавам терена покрай дигите призовавам всички участващи в това шоу да пазим нивите и засажденията в тях .Не е спортменско да драснем по насажденията на хората.Нека уважаваме труда им.
          Това мислех да го разясня на участниците по време на тех.конференция преди старта,но ти си прав.Най-малко ще е неуважение към хората,ако някой състезател си позволи да кара през насята нива.А при нас пустеещи ниви няма.Нека се замислим за друга година с какво око ще ни гледат всички земеделци,ако им изпотъпчем трудът,т.е нивите.
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

            трябва да не се допуска движение по нивите,моля да уважаваме труда на хората.

            Коментар


            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

              Ако не ми мине котка път, ще съм в петък на поляната (бивака) на Нова Черна, ще има видео и от вечерта и от състезанието.
              Състезателите ще пият лимонада и кафе (за пред камерата).
              Ето предположение за ситуацията:

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kolu.jpg
Прегледи:1
Размер:268.3 КБ
ID:5283054
              Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

              Коментар


              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                трябва да не се допуска движение по нивите,моля да уважаваме труда на хората.
                Какви ниви? Какво мачкане?! Направете регламента ясен, та всички да спят спокойно, и земеделци и участници!
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                  Първоначално публикуван от Тодор Тодоров (Тошко) Преглед на мнение
                  Ако не ми мине котка път, ще съм в петък на поляната (бивака) на Нова Черна, ще има видео и от вечерта и от състезанието.
                  Състезателите ще пият лимонада и кафе (за пред камерата).
                  Ето предположение за ситуацията:

                  [ATTACH=CONFIG]338583[/ATTACH]
                  Коле, пак си в издънка!
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Осигурил съм дрегер на старта-няма да се допускат пийнали състезатели.Не бива да си правим шега с живота,както своя,така и на други участници или зрители!
                    Колеееее май този пост си го пропуснал умишлено
                    И аз се надявах Тошко да пусне другата снимка.
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                      Първоначално публикуван от Кольо
                      Той Тошко да не пусне другата снимка, с двете бири през двата прозореца...
                      Адаш, ти ще дойдеш ли в петък вечерта? Няма да съжаляваш, гарантирам.


                      Чаро, нали няма да има дрегер в събота сутринта...
                      Готов съм! Но се притеснявам че ще изглеждаме много зле на другия ден.
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                        Бе кво ти пука... Важното е да се чувстваш добре. Ако не в събота сутрин, то в петък вечер


                        Абе като загледах витарата на снимката-тя отзад много ръждясала бе, от какво ли ще е...

                        Айде още 3 дни...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                          Хахах- то и аз се извинявам, ама като ме сърби главата отвътре...
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                            Първоначално публикуван от Ivan_Botevgrad Преглед на мнение
                            3 кила ракия , вие двама души ли ще сте ?
                            Да ама ракията е за всички от палатковия лагер
                            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                            Коментар


                            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                              Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                              Какви ниви? Какво мачкане?! Направете регламента ясен, та всички да спят спокойно, и земеделци и участници!
                              Ами като ходим на кръчма,задължително ли чупим масите и столовете.То е същата работа.Какво да пишем,който го има в главата,добре,който няма-няма.
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                                Ето и трака на трофито:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Track Nova Tcherna 2011.jpg
Прегледи:1
Размер:139.2 КБ
ID:5283101

                                Искам да благодаря на Наско Арабаджиев за огромната помощ,която ми оказа при направата на пътната книга и правилата.
                                Последно редактирано от чаро 4х4; 07-06-11, 07:26.
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X