Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
    Мостчето е най-малкия проблем.Минавал съм от там десетки пъти .Моя съвет е да се инструктира предвърително навигатора да не се шашка на мастчето.Има доста коментирано по това мостче във форума.Аз лично мога да обърна обратно на въпросния мост.
    Ама като гледам дадената снимка, ми се струва, че Патрола ще върви с гумите извън парапетите. Габаритната ми ширина май е 185 см
    Samurai Gemax

    Коментар


    • #32
      От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
      Ама като гледам дадената снимка, ми се струва, че Патрола ще върви с гумите извън парапетите. Габаритната ми ширина май е 185 см
      Ако си 185см не минаваш.Мостчето с парапетите е 180см.По-добре да заобиколиш 3км и загубиш 8-10мин.,отколкото да рискуваш да се забавиш повече на мостчето.А и тия минути има къде да се наваксат преди това.
      Обещавам да помоля бай Матьо да пробва да мине с неговият Патрол и да кача снимки след това
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #33
        От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        Коле,освен карета няма друго какво да счупиш.Сигурно твоите ги правят в Китай от мека пластмаса
        Че то аз друго чупя ли?... Ако има витара с несчупваеми карета няма кой да ми се опре
        И не са от пластмаса, а от стомана, ама материала е слаб, не издържа...
        Майтапа настрана, ако не се вкарвам в траяли няма да ги чупя толкова, ама по равното нещо не ме кефи... Дано този път да мина без повреди, а за по-нататък-цял мост. Поне за това си мисля.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #34
          От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Обещавам да помоля бай Матьо да пробва да мине с неговият Патрол и да кача снимки след това
          До колкото го познавам, само му кажи, че не може да мине и гледай, какво се случва.
          Защо не измислиш едно преминаване през канала с някакъв бонус време, примерно до мостчето.

          Коментар


          • #35
            От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

            Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
            До колкото го познавам, само му кажи, че не може да мине и гледай, какво се случва.
            Защо не измислиш едно преминаване през канала с някакъв бонус време, примерно до мостчето.
            Защото на отсрещния бряг няма къде да закачи въжето на лебедката,но може да закотвим един трактор там.
            Последно редактирано от чаро 4х4; 26-05-11, 04:53.
            Чавдар Владимиров
            0887/912075
            Ленд Ровър Диско 1
            Самуад в проект

            Коментар


            • #36
              От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

              Пък ако има котва, може и с нея да се пробва. Много ценен елемент за тая местност, а и не само.
              Ако навремето имах, нямаше да те търся да ми рисуваш карти.

              Коментар


              • #37
                От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                ЩЕ ИМА ПЪТНА КНИГА!И ясно видими ориентири и маркири.Подробности след понеделник.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • #38
                  От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                  Чаро недей така моя навигатор вообще неможе да чете пък камоли пътни карти

                  Коментар


                  • #39
                    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                    Чаро записвай... Петко Петков и Симона Петкова - Сузуки Самурай.
                    Утре ще ти пратя резервната гума по бай Матьо

                    Коментар


                    • #40
                      От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                      Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                      Чаро недей така моя навигатор вообще неможе да чете пък камоли пътни карти
                      Ако е този навигатор,за когото си мисля,щом знае да пише а.....ве,значи знае и да чете.А и трасето ще му припомни детството-блато,Дунав,ямите и т.н.Ако не може да чете пътни карти едно тесте карти ще му дадем да чете бройки.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #41
                        От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                        Само дане види ама той и на карти мнооооооооооо слаб.Абе ч....ге.Ко да кажа проблем отвсякаде.Дано данеги чете тия работи преди състезаниетоЩото проблемНакрая

                        Коментар


                        • #42
                          От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                          Както обещах ще има пътна книга и вече се работи по нея.Засега предвиждаме две контроли и трасе около 25км.Ще има 2 или 3 екстремни участъка с бонус време.Примерно преминавене на водно-кално препядствие/20-30м./ ,преминаване през канал,изкачване на дига,без да може да се засилиш или подобни такива.На всеки екстем ще има трактор или удобни/близки/ дървета,за които да се закачат лебедките.Ще има съдия,отбелязващ кой как е преминал.
                          Екипаж,който няма на пътната книга печат от една от двете контроли се дисквалифицира.
                          Екипаж,съкратил трака или дошъл от грешна посока също се дисквалифицира.
                          Няма да е нужен нито трипмастер нито ЖПС,но наличието ще е предимство за по-точна ориентация за метрите точка от точка.
                          С по-големи шансове ще бъдат машините с " кални гуми ".Няма да се разчитат траковете от ЖПС-те,т.е не са задължителни.

                          Ето снимки на обложката на пътната карта и един празен/все още/ лист :Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30052011297.jpg
Прегледи:1
Размер:38.1 КБ
ID:5281998Натиснете снимката за да я уголемите

Име:30052011296.jpg
Прегледи:1
Размер:79.6 КБ
ID:5281999
                          Ако някой има питанки,може и в темата,а може и по телефона.
                          След още някой ден ще кача снимки от трасето и екстремите.
                          И накрая нещо разведряващо:Вече са готови и част от наградите за стартиралите екипажи-шапки и тениски "OFFROAD Нова Черна"

                          За всеки стартирал екипаж има подготвени шапки и тениски "OFFROAD Нова Черна".
                          Наградният фонд постепенно набъбва и нека така да продължава.
                          Последно редактирано от чаро 4х4; 30-05-11, 20:32.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #43
                            От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                            Чаро, не, че нещо, ама това се казва "пътна книга". По нашенски-роудбук
                            Пътната КАРТА е съвсем друго. Знам, че го знаеш, ама...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Чаро, не, че нещо, ама това се казва "пътна книга". По нашенски-роудбук
                              Пътната КАРТА е съвсем друго. Знам, че го знаеш, ама...
                              Ама и ти си една драка.Доста години се занимавах с рали и знам как точно се казва,АМА по нашенски сме прекръстили роудбука така.Според мен няма никакво значение как се казва,важното е като я разлистиш тази книга да разбереш към кой баир да караш.Не се заяждай,че ще те глобя две пържоли и шуменски пукалчета няколко броя./как не се научих да пия,мам....му./
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • #45
                                От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                                Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                                Както обещах ще има пътна книга и вече се работи по нея.Засега предвиждаме две контроли и трасе около 25км.Ще има 2 или 3 екстремни участъка с бонус време.Примерно преминавене на водно-кално препядствие/20-30м./ ,преминаване през канал,изкачване на дига,без да може да се засилиш или подобни такива.На всеки екстем ще има трактор или удобни/близки/ дървета,за които да се закачат лебедките.Ще има съдия,отбелязващ кой как е преминал.
                                Екипаж,който няма на пътната книга печат от една от двете контроли се дисквалифицира.
                                Екипаж,съкратил трака или дошъл от грешна посока също се дисквалифицира.
                                Няма да е нужен нито трипмастер нито ЖПС,но наличието ще е предимство за по-точна ориентация за метрите точка от точка.
                                С по-големи шансове ще бъдат машините с " кални гуми ".Няма да се разчитат траковете от ЖПС-те,т.е не са задължителни.

                                Ето снимки на обложката на пътната карта и един празен/все още/ лист :[ATTACH=CONFIG]336028[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]336029[/ATTACH]
                                Ако някой има питанки,може и в темата,а може и по телефона.
                                След още някой ден ще кача снимки от трасето и екстремите.
                                И накрая нещо разведряващо:Вече са готови и част от наградите за стартиралите екипажи-шапки и тениски "OFFROAD Нова Черна"

                                За всеки стартирал екипаж има подготвени шапки и тениски "OFFROAD Нова Черна".
                                Наградният фонд постепенно набъбва и нека така да продължава.
                                Чаро това с дисквакификациите е грешка. По принцип правилника е:
                                -за нефиниширал екипаж +2часа към времето на последния финиширал.
                                - +2 часа за всяка немината контрола.
                                Екстремите- бонус време, изваждащо се накрая.
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X