Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 09-10.05.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лазарово 09-10.05.2009

    ето малко снимки от мен
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Лазарово 09-10.05.2009

      Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение

      ... и Злати Златев - 2 в 1 (съдия и "репортер")

      Кибик и досадник, дига само шум, крещи на публиката да се пази и клюкарства с баш съдиите.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • До: Лазарово 09-10.05.2009

        Браво на нашите пичове от Враца!
        [SIZE=3][COLOR=darkred][I][B]Потупването по гърба е само на няколко сантиметра от ритника в задника![/B][/I][/COLOR][/SIZE]
        [url]http://bechi2.mondozoo.com[/url]

        Коментар


        • До: Лазарово 09-10.05.2009

          Малко снимки от втория ден.Извинявам се за лошото качество,но си бях забравил фотоапарата и снимах с телефона!
          Прикачени файлове
          ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

          Коментар


          • До: Лазарово 09-10.05.2009

            И тези:
            Прикачени файлове
            ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

            Коментар


            • До: Лазарово 09-10.05.2009

              Последни:
              Прикачени файлове
              ОффРоуд Клуб БАЛКАН 4x4-Враца

              Коментар


              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                Първоначално публикуван от kirov Преглед на мнение
                Искам да благодаря на абсолютно всички за огромната подкрепа! Особено съм впечатлен от уникалното старание на организаторите! Според мен трасето беше много добре подготвено и измислено. Направихме голямо шоу и невероятно се изкефих от карането! Също така се бяха постарали да има парична награда което само по себе си е похвално и даже героично в тези дни!!! Невероятно мило и трогателна беше и тортата с монтирано малко джипче върху нея, което моят син веднага много хареса и го грабна на секундата! Евала пичове жестоки сте - наистина съм много впечатлен! Трогнахте ме тотално със всичко и искам да ви пожелая страхотни успехи на всички!!!
                Също трябва и специални благодарности да изкажа и на кмета който вероятно има най-голям принос за организацията!!!
                На останалите участници също искам да благодаря и да изкажа искреното си уважение към всички тях и да ви поздравя за доброто представяне и жестоката борба с терена и техниката, което на моменти беше направо героично! Направо бях потресен от хъса и борбения дух на всички!!! БРАВО!!! Само така! Пожелавам ви успех на всичките и да се видим на някое друго състезание!!!
                Здравейте г-н Киров, Кметство с.Лазарово Ви изказва искрените си благодарности затова , че първо уважихте с участието си нашето състезание и нашето малко селце , второ, че се състезавахте редом с любителите на екстремните преживявания без да се надценявате от това ,че сте професионалист и най- вече ,че показахте какво добро сърце имате , като дарихте Вашата парична награда на децата от ОДЗ с.Бреница .Още един път Ви благодарим и се надяваме че отново ще се видим в нашето с.ЛАЗАРОВО.

                Коментар


                • До: Лазарово 09-10.05.2009

                  Това са снимките от мен малко са защото имам проблем с азпращането
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Лазарово 09-10.05.2009

                    Някой има ли клип с карането на Жоро-Суходолски през първия ден, защото го пропуснах?
                    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                    Коментар


                    • До: Лазарово 09-10.05.2009

                      Искам да изкажа и моето мнение за състезанието, като участник в него и гост на с. Лазарово. Първо , още с пристигането в събота сутринта бяхме сърдечно посрещнати от кмета , беше ни учтиво отговорено на всички въпроси, който не бяха никак малко и ни беше обещано съдействие за всичко. На самото трасе кипеше трескава подготовка за предстоящото състезание, но всичко беше много организирано и стегнато, благодарение на главният съдия г-н Георги Василев . Искам да благодаря на Кмета и неговият приятел - инж. Димитър Гърков за помоща, която ми оказаха в събота вечерта да си заваря скъсаният кардан в гр. Кнежа. Доволен съм, че се запознах с много печени момчета, като Жоро Суходолеца и Крум с Газката, Драго съдията, Вушев, който веднага започна да върти телефони, за да ми намери кардан за вторият ден.Специални благодарности за Групата от Плевен - На Авчо, който беше готов да ми заеме гумите с джантите си от Самурая , за да карам с тях в неделя, Екипажа на Паджерото и най- вече навигатора, който ми навигираше и на мен вторият ден, жалко, че нямахме късмет с него. Състезанието беше перфектно , без никакви забележки и от сега потвърждаваме следващото си участие. Адмираций за КМЕТА , организаторите и съдийте. Продължавайте в същият дух момчета !!!!!
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Лазарово 09-10.05.2009

                        Това са снимките от мен:http://htftp.offroad-bulgaria.com/gu...3./Produce.avi
                        SUZUKI SAMURAI 1.3 16V
                        SUZUKI JIMNY 1.3 16V
                        JEEP WRANGLER 2.5
                        JEEP CJ 7 2.5

                        Коментар


                        • До: Лазарово 09-10.05.2009

                          Специални поздрави и благодарности на Таня за снимките
                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/i...azarovo/album/
                          SUZUKI SAMURAI
                          http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                          Коментар


                          • До: Лазарово 09-10.05.2009

                            Първоначално публикуван от gustav.6x6 Преглед на мнение
                            Това са снимките от мен:http://htftp.offroad-bulgaria.com/gu...3./Produce.avi
                            Много сполучлив клип !

                            Коментар


                            • До: Лазарово 09-10.05.2009

                              Първоначално публикуван от gustav.6x6 Преглед на мнение
                              Това са снимките от мен:http://htftp.offroad-bulgaria.com/gu...3./Produce.avi
                              Много ми хареса.
                              Поздравления

                              Коментар


                              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                                Първоначално публикуван от kalasha Преглед на мнение
                                Много ми хареса.
                                Поздравления

                                Бравооо страшно клипче.Ето това е оператор.
                                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X