Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Лазарово 2011

    Първоначално публикуван от dragomir_68
    В неделя ще се събираме и ще ходим на трасето в Лазарово. Говорих с Кмета, той ще ни чака. С нас ще бъдат и колегите с ATV та.
    Драго аз немам клетка и лебедка как да се запиша в експерта а ?Искам да се пробвам при големите!
    СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


    0878209603 0885665118 Качето русия

    Коментар


    • #47
      От: Лазарово 2011

      Първоначално публикуван от RYSIA69 Преглед на мнение
      Драго аз немам клетка и лебедка как да се запиша в експерта а ?Искам да се пробвам при големите!
      До старта на Лазарово има време да направиш една клетка за Витарката
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • #48
        От: Лазарово 2011

        Аз съм категорично "ЗА" зонитете, но Асен е прав, помислете как да не разпилеете публиката.


        Маноле, със Сашо разделихме класовете, ама ти в кой ще си, да не си пречим
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • #49
          От: Лазарово 2011

          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
          Аз съм категорично "ЗА" зонитете, но Асен е прав, помислете как да не разпилеете публиката.


          Маноле, със Сашо разделихме класовете, ама ти в кой ще си, да не си пречим
          Насе ти поне си ходил и видял доста. Знаеш че няма как да стане поне засега ( Според мен за таэи угодия трябват доста сретсва ) .

          Коментар


          • #50
            От: Лазарово 2011

            Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
            Лично аз съм малко песимистично настроен към идеята за едновременно движение по затворено и трасе със зони. Струва ми се много сложно ( сложните неща не винаги работят успешно ) и много объркващо за публиката. Според мен цялата публика ще се събере на затвореното трасе да гледа малкия клас, тъй като там винаги ще има някой в трасето, може би ще се вижда по-голяма част и сеира ще върви. А всъщност, по-подготвените развиващи се екипажи, ще останат невидяни и неоценени. Съответно развитието на спорта ще бъде пренебрегнато от публика, спонсори и т.н., което за мен би бил доста негативен елемент. За да не останете с грешно впечатление - аз съм привърженик на зоните и според мен и двата класа би следвало да карат на такива, като за разлика от миналата година има видна разлика в трудността.
            Дано не съм прав, но такива са моите виждания и предпочитам да ги споделя, било то и да не бъдат взети предвид. Успех и чакаме с нетърпение състезанието, като се надяваме да е още по-добро от предишното.
            Асене, аз също съм привърженик на зоните, но нали помниш миналата година, колко от участниците мърмореха по време на, и след състезанието! Другите организатори след нас (Тетевен, Нови Искър и Самоков) не приеха радушно идеята и не направиха своите състезания на зони! Затова реших тази година да направя практически две паралелни състезания. Първо всеки да кара(гледа) това, което харесва и второ да може да съпостави двата формата. След това мисля, че повечето ще дойдат на нашия акъл!(може и да греша)
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #51
              От: Лазарово 2011

              Аз се надявам и в същото време мн искам състезанието пак да е със зони.Успех с подготовката г-н Василев и мн поздрави от мен !

              Коментар


              • #52
                От: Лазарово 2011

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Асене, аз също съм привърженик на зоните, но нали помниш миналата година, колко от участниците мърмореха по време на, и след състезанието! Другите организатори след нас (Тетевен, Нови Искър и Самоков) не приеха радушно идеята и не направиха своите състезания на зони! Затова реших тази година да направя практически две паралелни състезания. Първо всеки да кара(гледа) това, което харесва и второ да може да съпостави двата формата. След това мисля, че повечето ще дойдат на нашия акъл!(може и да греша)
                Винаги, еле пък в България задължително, има доволни и недоволни - неизбежно е. Затова постъпете както сметнете за добре, постарайте се да направите едно хубаво ТРАЯЛНО състезание, без да се съобразявате с околните. Винаги едни ще мрънкат че е лесно, други че трудно, че е на зони, че е цяло ... различни хора, различни разбирания - никога няма угодия на всички.
                Зоните ... в цял свят ТРАЯЛИТЕ се карат на зони. Не мисля, че сме първите, които ще открием топлата вода или ще измислим нещо революционно. Пък кой как го приема - щом е утвърдено на места, където хората са много напред с материала, то значи има резон и би било правилно да се мисли в такава посока. Ето за пример: масово се съпоставя койловър/ершок с някой евтин амортисъор, идеята за инвестиция не се приема радушно, но това значи ли, че е лошо или неправилно ?
                RB Patrol Team

                Коментар


                • #53
                  От: Лазарово 2011

                  минала година всичко беше супер,според мен традицията трябва да се спазва.а ако някой е недоволен да вземе да организира той едно състезание.надявам се тази година бъдем още по-вече.желая успех на организаторите.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Лазарово 2011

                    да си пожелаем успех за номер 6 от клас хоби

                    Коментар


                    • #55
                      От: Лазарово 2011

                      Очакваме Ви с нетърпение!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Лазарово 2011

                        Няма ли снимки от трасето в неделя?
                        УАЗ 31512 Мицубиши L 200

                        Коментар


                        • #57
                          От: Лазарово 2011

                          Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                          Записалсъмсе във експерт но нямам котва проблемлие
                          Аз имам една-специална изработка и мога да ти я подаря, но трябва да питаш kalasha защото съм я зачислил на него.
                          Ето и инструкции за употреба.
                          http://vbox7.com/play:688aae2d&start=53&r=emb
                          Последно редактирано от venci67; 08-04-11, 16:20.
                          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                          TOYOTA BJ40 3.5D
                          Венци 0887551059

                          Коментар


                          • #58
                            От: Лазарово 2011

                            А без лебедка може ли да участваме
                            Samurai Gemax

                            Коментар


                            • #59
                              От: Лазарово 2011

                              Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                              А без лебедка може ли да участваме
                              #42
                              SUZUKI SAMURAI
                              http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

                              Коментар


                              • #60
                                От: Лазарово 2011

                                Как да няма снимки, ето ги Кмета, Жоро и Стоян на трасето.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00035.jpg
Прегледи:2
Размер:186.7 КБ
ID:5266866
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X