Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лазарово 2011

    Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
    Ще дам малко пояснения,един час компресирано видео е около 350 MB,а оригинален формат "DVD-VIDEO" e около 2 GB.
    Качването на един час компресирано видео отнема около един час, а на оригиналния формат-6 часа.
    И понеже в предната тема "ТРЯВНА 2011" имаше колеги,които критикуваха предложението ми,който желае оригиналното видео да пише на ЛС,затова сега реших да кача видеото във фтп-та на форума.За да не спамим темата,който желае по подробни разяснения ,да пише на ЛС.
    Колега, в какъв формат го компресираш..?!!

    Коментар


    • От: Лазарово 2011

      Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
      Здравейте приятели!


      От името на целият ни екип, искам да поздравя организаторите на Лазарово 2011 за невероятните емоции, които доставиха на всички участници и зретели тази година.....
      Благодаря за хубавите думи! Радвам се, че фирми, като вашата започват да подкрепят любителските траяли! Догодина ще направим още по-хубаво състезание и се надявам, че отново ще ни подкрепите! Поздрави!
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • От: Лазарово 2011

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Колега, в какъв формат го компресираш..?!!
        Форматът е "Windows Media Video 9 Standart Quality",но мисля че се отклоняваме от темата.
        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
        Пламен Златарев 0888 66 03 18

        Коментар


        • От: Лазарово 2011

          Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
          Форматът е "Windows Media Video 9 Standart Quality",но мисля че се отклоняваме от темата.
          Прав си! Минавам на лични!

          Коментар


          • От: Лазарово 2011

            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
            Моля всички, които на видеото са забелязали пропуски от страна на съдиите да ми пишат на лично съобщение- така и така на екипаж едикойси съдията му е спестил едикаквоси, което се вижда на едикояси минута в едикойси клип(филм). Класирането няма да се промени, но ще си направя изводи за следващото състезание.
            Защо на ЛИЧНО г-н Василев. Като организатор и главен съдия и модератор за Лазарово отворете отделна тема,за да не спамим тази, в която да Ви се кажат много истини и неща, които се опитвам да Ви обясна от години ....,а Вие си мислите ,че се заяждам и не ми разрешавате да карам на вашето състезание !!!!! Цитат - " умните се учат от чуждите грешки, а глупавите от собствените " . Колко години ще са Ви нужни за да изчистите : препятсвия , точкуване , тип на състезание , съдийство и точен регламент за всяко едно състезание ?????
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • От: Лазарово 2011

              И аз искам да благодаря на организаторите и съдийте за доброто състезание,а и също така за дадената ни награда за"Хъс в клас Експерт".За нас беше голяма чест.Догодина се надявам да сме по-подготвени и по-нахъсани.
              Понеже стана дума изчакване по зоните,не може ли да се измисли някаква последователност на стартиране,която да речем се променя с всяка следващата зона.Така предполагам няма да има сърдити,а и времето за преминаване през зоната може да се увеличи,че за тези 12мин. си е зор.
              Поздрави на всички съпричастни с организацията на това състезание,каквото и да направите догодина пак сме там.
              [B]Шофирането е мисловен процес,който протича в мозъка.Останалото е движение по-инерция.[/B]

              Коментар


              • От: Лазарово 2011

                Първоначално публикуван от didoko Преглед на мнение
                И аз искам да благодаря на организаторите и съдийте за доброто състезание,а и също така за дадената ни награда за"Хъс в клас Експерт".За нас беше голяма чест.Догодина се надявам да сме по-подготвени и по-нахъсани.
                Понеже стана дума изчакване по зоните,не може ли да се измисли някаква последователност на стартиране,която да речем се променя с всяка следващата зона.Така предполагам няма да има сърдити,а и времето за преминаване през зоната може да се увеличи,че за тези 12мин. си е зор.
                Поздрави на всички съпричастни с организацията на това състезание,каквото и да направите догодина пак сме там.
                Колега при една лека повреда изгаряш . Тази година всичко беше перфекно. Изчакванията са тарикатлъци.12мин. найстена бяха малко но 1ден бяхме много джипки На 2ден г.садия реагира всичко беше 6

                Коментар


                • От: Лазарово 2011

                  Искам да благодаря на всички организатори, съдий и спонсори на това хубаво състезание.
                  Също така съм много благодарен на всички от клуб " ГАЗ 69", за помоща, която ми оказаха по време на състезанието, на Ники от Лозен, който много ми помогна , когато се счупих - скъсах предна полуоска, без тях нямаше да имаме това добро класиране.
                  Направихме си изводи от състезанието, видяхме си грешките и се надявам, че за в бъдеще ще ги елиминираме.
                  Според мен това беше най-тежкото траялно състезание правено в България и се радвам, че видяхме много добре направени машини, добри стратегий за преминаване на препядствията и много добри шофьори, който преминаха през всички зони, това означава, че има прогрес в развитието и на машините и на каращите ги.
                  След аварията, която претърпяхме на идване към Лазарово (счупихме скоростната кутия на Паджерото с, което теглехме платформата с Газката), сам горд, че познавам DOK VD и ALEX SERVIS, който без да се замислят с техните джипки, закачиха платформата и паджерото и ме довлякоха до Видин в малките часове на ноща.
                  От сега знам, че на следващото Лазарово ще участвам пак и ще гледам да съм със същите хора .

                  Коментар


                  • От: Лазарово 2011

                    Браво много хубаво състезание и също така много добри снимки

                    Коментар


                    • От: Лазарово 2011

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Защо на ЛИЧНО г-н Василев. Като организатор и главен съдия и модератор " . Колко години ще са Ви нужни за да изчистите : препятсвия , точкуване , тип на състезание , съдийство и точен регламент за всяко едно състезание ?????
                      г-нПопов според мен 14 и 15 май 2011г. това беше направено. Цитат ( Човек се учи от грешкитеси и умира ненаучен)

                      Коментар


                      • От: Лазарово 2011

                        Браво на състезателите но и браво на фотографите.МНОГО ЯКО.

                        Коментар


                        • От: Лазарово 2011

                          Поздрави на организаторите и кмета Цури за добре свършената работа. Поздрави и на всички учатници за смелостта.

                          Ето нашето участие в няколко снимки:

















































































                          Коментар


                          • От: Лазарово 2011

                            Ето и клипчето от първия ден, извадих го от филмечто на тетевенската телевизия, за което им благодаря.

                            Коментар


                            • От: Лазарово 2011

                              Малко от втори ден експертhttp://htftp.offroad-bulgaria.com/op...011 2-1 ex.wmv
                              и още малкоhttp://htftp.offroad-bulgaria.com/op...011 2-2 ex.wmv
                              Последно редактирано от Пламен Златарев; 21-05-11, 11:18. Причина: добавяне...
                              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                              Пламен Златарев 0888 66 03 18

                              Коментар


                              • От: Лазарово 2011

                                Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
                                Етоhttp://htftp.offroad-bulgaria.com/op...011-1 hobi.wmv 90 минути компресирано видео от първи ден ,клас "хоби"
                                И още малко "експерт" от първия денhttp://htftp.offroad-bulgaria.com/op...011-1-3 ex.wmv
                                еее ама как може да не снимате и последния участник в клас хоби
                                понякога се налага да слизаме и с лифта :)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X