Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

    Като гледам на Руси ровъра с кои гуми е обут и минава, да вземе да докарам и Вранглера на разходка

    Коментар


    • #62
      От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
      Като гледам на Руси ровъра с кои гуми е обут и минава, да вземе да докарам и Вранглера на разходка
      В клас СТАНДАРТ и боята няма да му надраскаш. За ЕКСПЕРТ без лебетка нищо не може да мине.

      Коментар


      • #63
        От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

        Между другото за всички на които им се кара състезателен офроуд, а ги спират двата скъпи уреда Тerratrip и Garmin, трябва да кажа че те освен че не са задължителни, в някой случай особено в Трофито дори са безполезни.
        Достатъчно е да имате смартфон с примерно тези две програми:

        1. За реална дистанция по пътната книга:
        https://play.google.com/store/apps/d...rallytripmeter

        2. За запис на трак в GPX формат, за да може да го предадете на съдията след финала за проверка:
        https://play.google.com/store/apps/d...droid.mytracks

        Коментар


        • #64
          От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Нема...
          Тогава лебедките ще са ти от полза.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #65
            От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

            [QUOTE=kinex;2917564]Между другото за всички на които им се кара състезателен офроуд, а ги спират двата скъпи уреда Тerratrip и Garmin, трябва да кажа че те освен че не са задължителни, в някой случай особено в Трофито дори са безполезни.
            Достатъчно е да имате смартфон с примерно тези две програми:

            1. За реална дистанция по пътната книга:
            https://play.google.com/store/apps/d...rallytripmeter

            /QUOTE]

            Става, ама трудно се държи телефона в едната ръка, а в другата книгата. 2 пъти ми се налага да занулявам с телефона. ще го отърва на пода, а там е кално или ще го зануля докато го държа. Като за краен случай става. И тая програма е по добра. Аз ползвам GPSTRIP на андроид. Ще инсталирам и тази за всеки случай
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #66
              От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

              Тарга той и тератрипа трудно се държи с едната ръка пък с другата книгата. За това е на стойка.
              GPStrip има висока консумация заради белия екран. Освен това не показва състоянието на GPS сигнала.
              В пътната книга на Трофи Експерт, при 20% от точките, тератрип е напълно безполезен заради боксуването.
              Вчера Руси на една точка от 0.700км навъртя на трипа 2.5км.

              Коментар


              • #67
                От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                На шуменското състезание видях как единия румънец беше омотал с някакво тиксо телефона върху самия тератрип.
                Аз за третия ден също ползвах трип през телефона(лапето де, аз си карах), и се учудихме, че метрите излизат много точно.
                Това според мен е една много добра алтернатива на конвенционалните уреди, ако не и бъдещето.

                А приложения от типа "трип" валяло в нета...

                @ Руси: Лебедките не ме плашат изобщо, ще видим колко пъти ще ги разпъна. След последния тест на жипката си мисля, че не много...
                Стига навигатора да не ме изгуби, че от това си патя най-много. Тази година уж е стар опитен навигатор, ама де да видим.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #68
                  От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Стига навигатора да не ме изгуби, че от това си патя най-много. Тази година уж е стар опитен навигатор, ама де да видим.
                  На всички точки които не са направо съм вързал мартенички. След големия успех на Баха България 2015 решихме да акцентираме повече на пилот и автомобил от колкото на навигация.
                  Въпреки мартеничките обаче, понеже знам че има много талантливи навигатори, съм взел превантивни мерки за Експерта.
                  Изрязъл съм над 2000 дървета за да има откриване. Извън трасето всичко е на кибритени клечки.Всеки път когато объркате точка, максимум след 500м ще видите или асфалт или това. Така изглеждаше трасето преди да мина аз.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160203_153128.jpg
Прегледи:1
Размер:241.5 КБ
ID:5702767

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160203_135438.jpg
Прегледи:1
Размер:243.3 КБ
ID:5702770

                  Коментар


                  • #69
                    От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Тарга той и тератрипа трудно се държи с едната ръка пък с другата книгата. За това е на стойка.
                    GPStrip има висока консумация заради белия екран. Освен това не показва състоянието на GPS сигнала.
                    В пътната книга на Трофи Експерт, при 20% от точките, тератрип е напълно безполезен заради боксуването.
                    Вчера Руси на една точка от 0.700км навъртя на трипа 2.5км.
                    Е стойка нямаше, защото беше изненада. А и тази програма е по добра. Питай го Руси на първото пловдивско като ми връчи една пътна книга и подкара както си знае. Сама дето нямаше нито трип, нито телефон.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #70
                      От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                      Няма ли някой без навигатор, че колата малко я нарязахме?
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #71
                        От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                        Вече са заети стаите в централните хотели около бивака, налични са само три стаи със спалня в хотел България !
                        Моля проверете си мейлите, защото получих на мейла заявки за стаи, но без телефони за обратна връзка, което не означава автоматично настаняване !
                        Все още можете да запазите стаи в МЕАЦА и в хотел ИДА !

                        Коментар


                        • #72
                          От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                          Някаква информация за най важната част от едно състезание Публиката ще имали.

                          Коментар


                          • #73
                            От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                            Първоначално публикуван от lazo63 Преглед на мнение
                            Някаква информация за най важната част от едно състезание Публиката ще имали.
                            Ще стартираме над 200 машини.
                            Като направим времевите графици ще има и точки за зрители.

                            Коментар


                            • #74
                              От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                              Време е да анонсираме и наградите за победителите !
                              Традиционно подкрепящите нашите състезания и офроуда в България - Боряна Груп ще дадат ваучери за гуми на стойност 1500 лева за следните категории:
                              1 Място Cross Country Light - 500 лева
                              1 Място Стандарт Трофи - 500 лева
                              1 Място ATV/QUAD Expert - 500 лева

                              След 26 февруари ще имаме и специална оферта и цени за офроуд гуми за 4х4 и ATV, както и представяне на новия модел стоманени джанти последно поколение, здрави и с бедлок !!!
                              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 23-02-16, 08:27.

                              Коментар


                              • #75
                                От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                                Тоше,от Стара Загора ще дойдем 10-на души, като ще участват 3 екипажа в клас Стандарт.
                                За съжаление ние с Любен Динев още не сме готови с проекта и няма да можем да се включим в надпреварата,но ще можеш да разчиташ на нас като помощ за всичко!
                                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                                0897937797....по всяко време!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X