Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

    Какво ще рече бонусите(престоя)?

    Коментар


    • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

      Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
      Какво ще рече бонусите(престоя)?
      Престой означава, когато чакаш на тапа и ти се "спира времето". Например пристигнал си на екстрем в 10:00, но съдията те е спрял, защото екстемът е затапен. В 10:05 екстрмеът се е освободил и съдията те е пуснал да продължиш. Македонците наричат това бонус и в този случай е 5 мин.

      Коментар


      • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

        Първоначално публикуван от Stany Преглед на мнение
        Кой и къде го е обявил?
        А тези са по 15лв. Не ми се влиза в спорове. Ако държите на някакъв авторитет, проучете и вземете мерки.
        Проучихме въпроса.
        Ако има още някой, който е гледал циците на хубавите каки вместо годината на тениската, да се оплаче тук във форума, и ще му пратя 5лв с пощенски гълъб.

        Коментар


        • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

          Благодарности от РВ ГРУПА на организаторите, починахме си от ежедневието, похарчихме си парите, взехме малко купи за награда и ще чакаме 2017.

          Мрънкане винаги ще има,поклон за положения труд.
          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
          TOYOTA BJ40 3.5D
          Венци 0887551059

          Коментар


          • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

            Малко снимков материал:

            Ден 1 - https://www.facebook.com/niko.mitov....=3&pnref=story
            Ден 2 (докато не ми умря батерията) - https://www.facebook.com/niko.mitov....3120164&type=3

            Имам и няколко клипа, но ще ги кача малко по-късно. Който се е познал и/или видял, да се чувства свободен да се отбележи и/или да си изтегли снимката.
            Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.

            Коментар


            • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

              Благодаря за поясненията!
              Като цяло да кажа и от мен и моя отбор на "Радиал" едно голямо БРАВО за организацията!!!
              Много сме доволни и ще се видим пак. Миналата година бях с джип, тая с АТВ и сме да кажа че са пореден пък карам по уникални трасета.
              ГПС-а беше много точен а там дето бягаше трака имаше толкова подробна маркировка, че и слепец би се оправил. Поздравления за хората правили трасето на АТВ тези дни.
              Страхотно просто.

              Коментар


              • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Това е вярно, но все пак правилника за трофи класа е под всякаква критика. Не знам кой го е писал(преписвал), но е едно голямо недоразумение.
                Не са взети предвид елементарни проблемчета, и начина за решаването им, оттам и проблемни казуси.

                Иначе състезанието си беше много готино. Трасето за експерт беше много приятно(макар в голяма част да повтаря миналогодишното, но няма лошо, все е хубаво), имаше от всичко-кал, камъни, реки, малко ми липсваха острите изкачвания и спускания, с изключение на екстрема втория ден до моста, там където имаше много публика, но като цяло-супер трасе, доста разнообразно и трудно.
                Поради проблеми с машината през двата дни преминах на коланно-тресчотъчно окачване на задния мост, което ме предаде на затворения етап в Неделя, но така е, да съм си подготвил по-добре машината...

                От мен благодарности към екипа който се ангажира с организацията и провеждането на състезанието, както и персонално към най-големия експерт по голф и снукър в България.
                Относно правилника не знам ти дали си го чел преди да се запишеш за участие в това състеъание, в противен случай означава, че си запознат с регламента и се записваш да участваш. В петък вечер при разговор на масата в ресторанта се оказа, че твоят навигатор Благой не беше чел правилника изопщо и го отвори на таблета си едва тогава.
                Относно стръмните изкачвания ги имаше и двата дни на моите екстреми но за жалост първият ден вече беше тъмно когато дойдохте а втория не се видяхме затова не си се насладил подобаващо.
                ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
                ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
                0896 846 246

                Коментар


                • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                  Едно видео и от мен


                  Последно редактирано от kinex; 09-03-16, 17:18.

                  Коментар


                  • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                    Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                    Относно правилника не знам ти дали си го чел преди да се запишеш за участие в това състеъание, в противен случай означава, че си запознат с регламента и се записваш да участваш. В петък вечер при разговор на масата в ресторанта се оказа, че твоят навигатор Благой не беше чел правилника изопщо и го отвори на таблета си едва тогава.
                    Относно стръмните изкачвания ги имаше и двата дни на моите екстреми но за жалост първият ден вече беше тъмно когато дойдохте а втория не се видяхме затова не си се насладил подобаващо.
                    Напротив бях чел правилника на състезанието а на масата само търсих точен цитат да покажа на Наско .Не съм чел правилника на шампионата който бе приет.Основния проблем не беше нито трасето ,нито дъжда,градушката и авариите а че не ни бе предоставено времето от 300мин заради тапите в трасето.

                    Ще помоля главния съдия да пусне един отчет кой екипажи в нашия клас колко минути са били в движение с увеличеното време и колко е престоя в тапите . Не ме интересуват наказанията защото те са за класирането.
                    Интересно е че имаше екипажи които декларираха че престоите по тапите е около два часа.
                    Дайте например колко часа съм стартирал (пример: Старт13,10ч) ,кога е била първата тапа(начало\край) ,втора тапа (начало\край)и края в 19,00ч . дали ще ни се съберат максималните 300мин или 5(пет часа). Довечера ще сваля трака от GPS-а и ще предоставя моите данни. Вие със сигурност ги имате готови защото сте правили класирането.

                    Мисълта ми е че закъснелия старт и тапите изядоха отпуснатия час и бяхме ощетени с максималното време за движение което трябваше да имаме а не да ме спрете на 6км от финала. Не съм съгласен с класирането за първия ден
                    Миналата година на същото състезание, класирането бе направено до тапата на 10-тия километър а сега направихте голяма глупост.
                    Последно редактирано от banjo; 07-03-16, 11:02.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      напротив бях чел правилника на състезанието а на масата само търсих точен цитат да покажа на Наско.Основния проблем не беше нито трасето ,нито дъжда,градушката и авариите а че не ни бе предоставено времето от 300мин заради тапите в трасето.


                      Ще помоля главния съдия да пусне един отчет кой екипажи в нашия клас колко минути са били в движение с увеличеното време и колко е престоя в тапите . Не ме интересуват наказанията защото те са за класирането.
                      Интересно е че имаше екипажи които декларираха че престоите по тапите е около два часа.
                      Дайте например колко часа съм стартирал (пример: Старт13,10ч) ,кога е била първата тапа(начало\край) ,втора тапа (начало\край)и края в 19,00ч . дали ще ни се съберат максималните 300мин или 5(пет часа). Довечера ще сваля трака от GPS-а и ще предоставя моите данни. Вие със сигурност ги имате готови защото сте правили класирането.

                      Мисълта ми е че закъснелия старт и тапите изядоха отпуснатия час и бяхме ощетени с максималното време за движение което трябваше да имаме а не да ме спрете на 6км от финала. Не съм съгласен с класирането за първия ден
                      Миналата година на същото състезание класирането бе направено до тапата на 10-тия километър а сега направихте голяма глупост.
                      http://timingsolution.mk/pdfresults/.../Carstotal.pdf - тук гледай за тапите. В петък има 2 места със спиране на времето, ако е имало други тапи те са били в трасето, където както добре знаем няма спиране на времето и там единствения начин е да помогнеш на предните за да минат по-бързо.

                      Наистина има екипажи, които са били общо в тапа около 2 часа, но край на етапа е обявен в 19:00. Забавяне на старта за Трофи Експерт не е имало. От бивака всички потеглиха в точното време, както е по програма 12:00 през 1 мин. Последният в 12:25 - гръцкият екипаж 434, който си е завършил етапа до 19:00 и е имал пестой 1ч и 46 мин. Значи е можело всичко да си е във времето.

                      Не може до безкрай да се увеличава времето, а и си има правилник и програма в които са указани времената за затваряне на етапите. Точно затова променихме правилнника в Трофи Шампионата, за да се избегнат тези проблеми, но тук този правилник не се прилага и ще се съобразявае с това, което се прилага.

                      Коментар


                      • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                        Аз мога да кажа само,че като съдия на нашите контроли/екстреми/ нямаше никакви драми,тапи и всичко мина добре.
                        За трасетата не мога да кажа нищо,но и двата екстрема/ за двата дена навигация/ не бяха особено трудни и доста екипажи първия ден преминаха "на ход",а втория ден дори и не разбраха,че има "проблемен участък".
                        Имам няколко снимки и от участието и от "веселата част". Споделям ги с Вас:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0263.jpg
Прегледи:1
Размер:153.7 КБ
ID:5705729Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0264.jpg
Прегледи:1
Размер:147.3 КБ
ID:5705730Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0267.jpg
Прегледи:1
Размер:181.5 КБ
ID:5705732Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0268.jpg
Прегледи:1
Размер:150.1 КБ
ID:5705733Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0269.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5705734Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0275.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5705735Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0278.jpg
Прегледи:1
Размер:126.5 КБ
ID:5705736Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0253.jpg
Прегледи:1
Размер:72.6 КБ
ID:5705737Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0254.jpg
Прегледи:1
Размер:62.3 КБ
ID:5705738Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0255.jpg
Прегледи:1
Размер:65.8 КБ
ID:5705739Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0271.jpg
Прегледи:1
Размер:81.4 КБ
ID:5705740
                        Чавдар Владимиров
                        0887/912075
                        Ленд Ровър Диско 1
                        Самуад в проект

                        Коментар


                        • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                          Благо прав си ама донякъде, когата за отидох да помагам на последната зона около 4 часа бяха минали около7 жипа в трасето на екстрема имаше още три, неможе да спрем етапа при условие че имаше още 2 часа и още един които помолих от Францов и Кинекса. Аз бях там и помагах с каквото можах да се включим във времето но и ти видя че е много трудно а турските и гръцките екипажи постояно затапваха трасето, жалко че към края останахте само БЪЛГАРСКИТЕ ЕКИПАЖИ ЧЕСТ ВИ ПРАВИ ЧЕ ПОИСКАХТЕ ДА ЗАВЪРШИТЕ С ФИНАЛ И НЕ СЕ ОТКАЗАХТЕ БРАВО,а времето си летеше и часа които ни отпуснаха нестигна мал шанс има го в спорта.

                          Коментар


                          • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                            Аз като видя, че времето много напредва ще се опитам да вляза в екстрема, без да е излязъл първият екипаж. Още повече, ако се минава с няколко лебедки за да спестя време.

                            Докато турчина тегли 2-рата си лебедка, друг може да тегли първата си и така, малко ще се уплътни времето.

                            Коментар


                            • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                              http://timingsolution.mk/pdfresults/.../Carstotal.pdf - тук гледай за тапите. В петък има 2 места със спиране на времето, ако е имало други тапи те са били в трасето, където както добре знаем няма спиране на времето и там единствения начин е да помогнеш на предните за да минат по-бързо.

                              Наистина има екипажи, които са били общо в тапа около 2 часа, но край на етапа е обявен в 19:00. Забавяне на старта за Трофи Експерт не е имало. От бивака всички потеглиха в точното време, както е по програма 12:00 през 1 мин. Последният в 12:25 - гръцкият екипаж 434, който си е завършил етапа до 19:00 и е имал пестой 1ч и 46 мин. Значи е можело всичко да си е във времето.

                              Не може до безкрай да се увеличава времето, а и си има правилник и програма в които са указани времената за затваряне на етапите. Точно затова променихме правилнника в Трофи Шампионата, за да се избегнат тези проблеми, но тук този правилник не се прилага и ще се съобразявае с това, което се прилага.
                              Покажи протоколите на съдиите които спираха времето и дали на последните екипажи им е предоставено времето от Мах. 300мин . за това Стояне те моля да предоставиш отчета.
                              Аз ще покажа моя трак но трябва да си инсталирам наново Мапсорса вие го имате също.

                              Не искам да си разваляме познанствата с никой за това МОЛЯ за времената от протоколите за първия денКласирането което ми предлагаш не показва нищо.
                              Последно редактирано от banjo; 07-03-16, 11:21.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: KARDJALI 4X4 - OFF-ROAD FEST 2016

                                Те са в Тойотата, ще ги взема довечера като се прибера вкъщи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X