Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

    Здравейте колеги, в линка по долу и по специално мнениея 44 и 45 става ясно, че Ива има желание, но няма възможност да кара.http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...640#post598640 Дали някой не би се жертвал като навигатор на собствения си джип да отстъпи за 2 часа шофирането на Ива по време на състезанието? Терена ще е лесен, а състезанието ще е на 14 и 15 февруари в Троян.. Знам, че Ивка има много фенове и приятели тук, но я е срам да помоли сама някой за тази услуга. Ако някой може, нека и помогне.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

    Не съм му чел регламента. Има ли изискване за клетка?

    Коментар


    • #3
      До: Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      Не съм му чел регламента. Има ли изискване за клетка?
      Не, за клас "Форум" изискването общо взето е да е джипка.

      "ФОРУМ"клас - серийни или оборудвани за оффроуд автомобили минимум със серийни предпазни колани, каски за екипажа, пожарогасител и аптечка.
      Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
      A2 (+)

      Коментар


      • #4
        До: Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

        Добре, щото имам само една каска.
        Някой да знае дали Ива може да кара УАЗ?

        Коментар


        • #5
          До: Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

          Злати, оня ден ти звънях, да те питам, дали ще има такаса за участие за дамите... Попитаха ме, а аз отговорих, че вероятно няма, но после реших да те попитам... Та отговори, моля те, официално ти, или Тодор Христов.

          П.П. Стефане, Ива е от оня рядък вид момичета, които се оправят с всичко. Ако не е карала УАЗ, за 20-ина минути ще я обучиш и даже сам ще се учудиш на резултата.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

            Ако и се кара Самураи аз съм готов.Мога да намеря и платформа само трябва някои да я тегли

            Коментар


            • #7
              До: Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

              Съжалявам, сега видях темата.
              Ива има клуб, който ще пристигне на Троян с два оборудвани джипа и най-малко две състезателки, така че, ако желае да кара ...
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #8
                До: Ива КХ търси джип за участие на Дамския шампионат в Троян 14-15 февруари

                Явно Ива, ако реши, има възможност да кара. Собствения и Клуб ще и помогне, така че нека отговорния модератор да заключи тази тема.
                Иве, извинявай, ако съм те засегнал с пускането на тази тема, единствената и идея е да ти помогнем да участваш, защото си спортна натура и сигурно ще ти е приятно.
                Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 18-01-09, 13:46.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X