Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

    Успех на всички и от мен!
    Нали помните - и да паднем и да бием, пак ще се напием, тъкмо достойно ще отбележим св. Трифон Зарезан!
    Ще се видим утре в Дълбок дол
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

    Коментар


    • #92
      До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

      Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
      Успех на всички участнички, с радост бих се присъединила към отбора на Форума, обаче след като цъфнат дърветата , така че - ще чакам следващото състезание.
      Весело празнуване на празниците !
      Само не можах да схвана каква е връзката м/у цъфналите дървета и Вашето участие в състезанието.

      ---

      А кои дървета да цъфнат?!? Налъмите?!?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #93
        До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

        Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
        Само не можах да схвана каква е връзката м/у цъфналите дървета и Вашето участие в състезанието.

        ---

        А кои дървета да цъфнат?!? Налъмите?!?
        За птичките и пчеличките става въпрос, с други думи - времето да се постопли, за да не ми замръзне палатката (в момента спи зимен сън и няма как да я събудя).
        Съжалявам че това ми мнение не е по темата, изтрийте го ако ви се струва неуместно.
        Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

        Коментар


        • #94
          До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

          Сега е готино!
          Когато времето е студено и кално е по-емоционално.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...t=49821&page=3
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #95
            До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

            Времето в Троян е перфектно ! Температурата на обяд беше 4 градуса. Трасето е сухо, само дежурните две локви са по местата си.
            За утре и в други ден го дават валежи от сняг, но какво ще стане ...
            Желая успех на всички участнички !
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #96
              До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

              Ето малко снимки от мен, коментарите ще оставя на Злати (по негова молба)






























              Имам още, но след малко.....
              LZ1PER

              Коментар


              • #97
                До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                Продължавам...






























































































                След малко пак...
                LZ1PER

                Коментар


                • #98
                  До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                  Това е последно от мен...









































































                  Това беше от мен.
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #99
                    До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                    Добавям още няколко снимки
                    Прикачени файлове
                    LZ4RG

                    Коментар


                    • До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                      Тъкмо се прибирам. За съжаление и поради съдийско-мениджърските ми задължения така и нямах време да извадя фотоапарата от калъфа, но фен клубовете на участничките от нашия Форум ще пуснат снимки. Спортния дух и спортсменското поведение на нашите дами са върхът! Представихме се повече от достойно, особено днес с джиповете, и съвсем равностойно като времена на някои сътезателки в доста по-горни класове. Момичетата разддадоха газта докрай и с помощта на навигаторите си направиха страхотно шоу, а Таня от Приморско направо нагази в дълбокото и с джипа се метна в Хоби класа, където направи отлично представяне. Тодор Христов официално ще обяви класиране, но в нашия сътезателен клас големия победител беше удоволствието от карането и страхотното настроение. Благодаря на момичетата за участието и спортния хъс.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                        Ето нашите дами от днес след състезанието с джипове - Катя ( 1 -ва), Стаси(2-ра) и Фани.http://forum.offroad-bulgaria.com/at...7&d=1234715574
                        Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 15-02-09, 22:03.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                          Качвам няколко снимки от днес.Другите снимки,ще ги качи Тодор Христов в другата тема
                          Прикачени файлове
                          LZ4RG

                          Коментар


                          • До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                            [quote=zzlatev;638230]Тъкмо се прибирам. За съжаление и поради съдийско-мениджърските ми задължения така и нямах време да извадя фотоапарата от калъфа, но фен клубовете на участничките от нашия Форум ще пуснат снимки. Спортния дух и спортсменското поведение на нашите дами са върхът!


                            Здравейте и от мен.За наше щастие навигаторите Ни,/запалени и по фоторепортажите/,се постараха,да не пропуснат нищо от представянето на Дамите от нашия ФОРУМ.Много Ви благодаря г-н Златев за това ,че дори и за миг, не се усъмнихте в нас и нашето представяне.
                            Мисля,че се представихме много добре и показахме,4е освен да четем и пишем във форума ставаме и за други работи-по кални имам в предвид.Много се радвам ,4е се престрашихме и направихме едно наистина блестящо представяне. Запознах се с много хора,които искам сега да поздравя.Благодаря на всички за чудесното мероприятие и за страхотната организация/най-вече разбира се на главния Организатор/.
                            Тъй като още не мога да качвам снимки,а имаме доста ще изчакам да се върне мъжа ми,който пак празнува нашето представяне и ще ги качим.

                            Коментар


                            • До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                              [QUOTE=Tedi_prim;641144]
                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Тъкмо се прибирам. За съжаление и поради съдийско-мениджърските ми задължения така и нямах време да извадя фотоапарата от калъфа, но фен клубовете на участничките от нашия Форум ще пуснат снимки. Спортния дух и спортсменското поведение на нашите дами са върхът!


                              Здравейте и от мен.За наше щастие навигаторите Ни,/запалени и по фоторепортажите/,се постараха,да не пропуснат нищо от представянето на Дамите от нашия ФОРУМ.Много Ви благодаря г-н Златев за това ,че дори и за миг, не се усъмнихте в нас и нашето представяне.
                              Мисля,че се представихме много добре и показахме,4е освен да четем и пишем във форума ставаме и за други работи-по кални имам в предвид.Много се радвам ,4е се престрашихме и направихме едно наистина блестящо представяне. Запознах се с много хора,които искам сега да поздравя.Благодаря на всички за чудесното мероприятие и за страхотната организация/най-вече разбира се на главния Организатор/.
                              Тъй като още не мога да качвам снимки,а имаме доста ще изчакам да се върне мъжа ми,който пак празнува нашето представяне и ще ги качим.
                              Присъединявам се към моята съотборничка от off road клуб Приморско. Благодарности и от мен и се надявам на Балчик отново да се съберем и да премерим сили

                              Коментар


                              • До: Отбор на Форума в Дамския Офф роуд шампионат.

                                Дойдох, видях....забавлявах се (между другото се и класирах) – така с три думи мога да опиша участието ни в приключението “Грация и мощ”.
                                Много съм благодарна на “личните” ми треньори – Дидка Лагадова и Петър Близнака – ако не бяха те и професионалните им съвети, нямаше да се справя изобщо с атв-то. Както и на Злати, че ме запозна с тях и през цялото време наглеждаше и се грижеше за дамите от форума.
                                Не може да не си похваля и тима – ако имаше награда за най-атрактивна двойка, сигурно ние щяхме да я спечелим, защото бяхме доста комична гледка - моят навигатор, със счупена ръка, през цялото време беше зает повече да си я пази от “безжалостното” ми каране (както го нарече навигатора на Стаси) , отколкото да ми крещи (както се оплакаха от своите навигатори повечето участнички) “газ, газ, гааааааззззззззззз”; мълчеше си през цялото време и където беше необходимо, ме напътстваше. Само дето по едно време неочаквано ми натисна коляното на десния крак и... за малко да полетим по трасето.
                                Пък и аз май бях най-възрастната дама от участничките, което си е достатъчен повод за хвалба.
                                Поздравявам всички участнички в състезанието - от форума, и вип-а, и профитата – момичета, чудесни сте! Бъдете живи, здрави и все така чаровни
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X