Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

    В клас VIP претендентките са следните:

    РАЛИЦА ТОДОРОВА - МИСИС БЪЛГАРИЯ СВЯТ 2008
    ДЕНИС ДИМИТРОВА - МИНИ МИС ВСЕЛЕНА 2007
    ГАЛЕНА СТОИЧКОВА - МИС БЪЛГАРИЯ ВСЕЛЕНА 2006
    СУЗАНА ФИЛЧЕВА - "МОТО АВАНГАРД" - "ТВ7"
    МИЛЕНА ЗЛАТКОВА- ВОДЕЩА НА СУТРЕШНИЯ БЛОК "ТРОЙКА НА РАЗСЪМВАНЕ", РАДИО "ВИТОША"
    ИВА СТОЯНОВА - "BBT"

    Коментар


    • #47
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
      "Състезателки участващи в Националния Ендуро Шампионат и Националния Оффроуд Шампионат,
      ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се състезават само клас "ЕКСПЕРТ"
      С Жоро до сега обсъждахме участието ми с АТВ и не ми се струва редно да ме пращате в експерт, при положение, че не съм се качвала никога на АТВ, не съм имала възможност дори да потренирам малко. Струва ми се, че дамите от клас форум няма да имат нещо против да карам с тях в един клас. По принцип участието ми в Грация и Мощ от начало беше породено от идеята за клас "Форум".
      DCRT®

      Коментар


      • #48
        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

        Момичета, пожелавам успех на всички и нямам търпение лично да се запознаем в Троян
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • #49
          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

          В клас "ВИП" си имаме Световна Вицешампионка и Републиканска Шампионка по акробатика
          Ива Стоянова е "заредена" с много хъс и адреналин и се е отдала на журналистическата кариера !
          От две години води най-рейтинговото предаване на телевизия ББТ "Градът"
          Очакваме от нея много спортен хъс и борбеност...като на бивша спортистка
          В клас "ВИП" тази година положението става напечено...



          Коментар


          • #50
            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

            Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
            Жорке липсва ми ЯНННННКА
            Цецооо, виж с какви работи се занимават хората... А ти го търсиш за женски отбор...

            Коментар


            • #51
              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

              Ей, разузнаването не спи и за секунда !
              Тодоре, как успяхте да го изровите този нюзпейпър толкова бързо ?
              Вярно е, че дамският ни отбор е още по-голям, но в Троян ще дойдем с ограничен контингент, защото другите засега са повече на "теоретична" подготовка.
              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • #52
                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                Условията май ще са чисто зимни тоя уикенд. Това ще направи състезанието още по-интересно и шоуто за зрителите още по-голямо.
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • #53
                  До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                  Супер завързан става борбата в клас "Експерт" Заявка за участие подаде и рали-състезателката Екатерина Стратиева



                  Професионалистката ще се състезава с автомобил "Mercedes G 6.3" на известния от близкото минало Оффроуд състезател Андон Миланов

                  Коментар


                  • #54
                    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                    Днес започна подготовката на трасето и има много добри новини и една лоша
                    Добрите новини са, че има доста лепкава кал, утре ще вали сняг и щастието на участничките и публиката е гарантирано
                    Лошата новина е, че пече силно слънце и има силен вятър и пистата изсъхва бързо...
                    Носете си дебели дрехи и шапки, утре пак ще е "духовно"
                    Най-запалените участнички вече тренират в трасето, Ани от "Дънди Рейсинг Тим" и Дидка Лагадова "разсъндъчиха" пистата





                    Ани даже "разреди" големите колове и добре, че МитсуИзбушито е яко отпред, че се размина без поражения





                    Коментар


                    • #55
                      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                      След като лидерката Дидка Лагадова се натренира и изкаля направи снимак за прес-бука на RedBull
                      И на всички ни се прииска да сме тенекиена кутийка...



                      И в този момент пристигнаха "остриетата" на Луда Работа... Рени и Пламена
                      Под вещото ръководство на Тийм Манаджера Жоро Хаджиев се проведе специална тренировка за скокове и "гмуркане" в локвата с АТВ и джип








                      Коментар


                      • #56
                        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                        Здравейте и от тима на Crazy Job !


                        Към състезанието, както се вижда, имат интерес много големи фирмени тимове ! Днес видяхме този на "Ферари", който бързаше към трасето край Дълбок дол.

                        Част от нашите участнички днес вече тестваха трасето. Това бяха чаровните ни състезателки Рени и Пламена. Както вече споменах в другата тема тук е сухо с изключение на дежурните две локви, които си стоят по местата почти целогодишно.
                        Доволен съм от това което показаха днес нашите дами и решихме единодушно Рени да се състезава в "Хоби" класа с АТВ-то, защото във V.I.P-a просто няма да има конкуренция, а Рени държи най-вече да се състезава !
                        Ето малко снимки от днешната тренировка, предоставени и от мен:


                        Рени се подготвя за тренировка и сменя официалните маратонки със състезателните. Накрая краката и бяха две топки от кал.


                        След първата обиколка. "Май карам бавно,а ?"


                        Първите скокове бяха по-плахи и предпазливи.


                        Много невралгичния ляв завой беше отработен многократно.


                        Вече АТВ-то започва да се държи по-послушно !


                        "Как е сега, а ?"


                        Пламенчето. Хубави скокове направи дебютантката ни накрая ! Балансирани и точни.






                        Това е от мен за днес. Утре сутринта от 10:00 са последните тренировки. Ще се видим на старта !
                        Успех на всички !
                        Ендурото и сексът не са шега работа !
                        -------------
                        Животът се измерва с броят на издишванията !

                        http://sixdayscrazyjob.com
                        http://crazy-job.com

                        Коментар


                        • #57
                          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                          Kолеги, при такива мотористки, как човек да не се запали по моторите и джиповете ?
                          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 14-02-09, 06:12.
                          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                          Коментар


                          • #58
                            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                            Пожелавам успех на всички дами! Безавариен финал и много незабравими преживявания!

                            Коментар


                            • #59
                              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                              Изключително успешно завърши първият ден от надпреварата, без травми и инциденти !
                              Поздравления за смелоста на участничките от клас "Форум"
                              Във ВИП клас се наложи Екатерина Стратиева следвана от Сузана Филчева и Милена Златкова
                              Да подчертая, че и трите дами са дебютантки и се справиха отлично
                              В клас "Форум" девойките пристъпиха плахо и с притеснение, повечето от тах се качваха за първи път на АТВ
                              С вещата помощ и напътствия на мАнаджера Златев и Васко Димитров от "Поларис", девойките преодоляха страха и си спретнаха супер надпревара
                              В оспорваната борба убедително се наложи Таня Василева от "Оффроуд Клуб Приморско", следвана от Десислава Стоянова и Фани Петрова-Герова " от "Герови Рейсинг"
                              В "Хоби" клас борбата беше още по-ожесточена, "остриетата" на Луда Работа" бяха се наточили здраво
                              Убедителна победа грабна Пламена Георгиева с мАнаджер Жеко Георгиев, следвана от Рени Хритова, под ръководството на Жоро Хаджиев и двете от "Луда Работа" На трето място се класира Вицешампионката от Шампионат 2008 Любомира Прокопиева от "4х4 Адвенчър" Троян с чисто нов Renegad R 800 в разработка
                              При експертите битката се очерта между Диляна Лагадова от "Риск Габрово" и Мая Найденов от "4х4 Адвенчър" Троян
                              И в двете серии Мая показа, че е във върхова форма и грабна победата, следвана от Диляна Лагадова и МарТина Топалска от "4х4 Адвенчър" Троян
                              Снимки по-късно, че се намръзнахме днес

                              Коментар


                              • #60
                                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2009" I КРЪГ 14-15 ФЕВРУАРИ !

                                Всичко е много хубаво,но малко ме хвана страх, като видях Рени за пореден път да кара с маратонки.Едно от условията за участие в състезание,знам,е задължителната екипировка.При трнировки от миналата седмица-пак без ботуши.Жоро(Хаджиев),обърни внимание на това.P.S.Естествено съм само и напълно доброжелателен.Поздрави
                                Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X