Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

    Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
    Евгени Минчев не представлява визуален интерес за женската част.
    Може част от "мъжката" част да се интересуват от него , но не е съвсем същото по смисъл и равностойно по значение.
    Неговото присъствие би имало положителен ефект върху медийното изграждане на имиджа на Офроуда, на принципа - каквото и да се случи - няма лоша реклама - важното е да се говори ...



    --- няма словосъчетание - привидна външност...
    Ако се има предвид - приятна, интересна, впечатляваща, уникална, красива... По цвет и вкус товарищи нет ... всяка жена е красива по своему...
    ....не съм имал в предвид че точно Евгени Минчев поражда кой знае какъв интерес в жените ....това че Вие си позволявате да цитирате както ви дойде си е ваш проблем изискващ внимание ...!!! Ясно съм написал, че имам в предвид в състезанието да не участват само манекенки ... а и такива от мъжки род ...тоест мъже !!!..... щом Вие смятате че сте достатъчно добър естет и си позволявате да критикувате ...това дали точно определена личност има ли потенциал или не ....в случая съм безсилен и не бих могъл да ви помогна ...!!! ..и не мисля, че мнението Ви е много на ниво относно ... цитирам "Неговото присъствие би имало положителен ефект върху медийното изграждане на имиджа на Офроуда, на принципа - каквото и да се случи - няма лоша реклама - важното е да се говори ..." защото не мисля, че ще е пръв в такова мероприятие които да говори и в съшност нищо да не казва ...... що се касае дали има словосъчетание привидна външност ....просто не искам да коментирам и да ставам И Аз смешен, че пиша въобще на такава тематика ...да определям дали имало такова словосъчетание ....боже опази ....друг е въпроса дали някога сте го чували или не ....било то за себе си или околните .......защото тогава 100% щяхте да сте наясно с много неща и нямаше да ми губите времето да ви обяснявам отново ......!!!
    Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 24-06-08, 15:39. Причина: Правопис

    Коментар


    • #62
      До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

      Присъствието на Евгени Минчев, би било лош атестат за всяко подобно мероприятие.
      Офроудът не е нито ватманство, нито педерастия.. нито салонно тържество.
      Освен това е проява на лош вкус...
      По-скоро бих поканил министъра на спорта.
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #63
        До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Присъствието на Евгени Минчев, би било лош атестат за всяко подобно мероприятие.
        Офроудът не е нито ватманство, нито педерастия.. нито салонно тържество.
        Освен това е проява на лош вкус...
        По-скоро бих поканил министъра на спорта.
        ...да добър вариант е това ...браво

        ....но пак казвам не съм настоявал да е Евгени Минчев ....видях че колеги преди мен го бяха предложили и от там......

        Коментар


        • #64
          До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

          Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
          Аз също давам вот за Евгени Минчев .....та да се върна на мисълта си и да обясна защо давам вот за Минчев .....не би било лошо щом такова мероприатие бие в насока " дай да поканим възможно най красивите (забележете) български личности " да представлява интерес и за женската част от това общество..... по точно казано да няма само манекенки а да има и манекенчовци .....
          Глас за Минчев + потвърждение и обяснение.
          Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
          ....не съм имал в предвид че точно Евгени Минчев поражда кой знае какъв интерес в жените ....това че Вие си позволявате да цитирате както ви дойде си е ваш проблем изискващ внимание ...!!! Ясно съм написал, че имам в предвид в състезанието да не участват само манекенки ... а и такива от мъжки род ...тоест мъже !!!.....
          Полу отричане..
          Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
          ....но пак казвам не съм настоявал да е Евгени Минчев ....видях че колеги преди мен го бяха предложили и от там......
          Пълно отричане.

          Първоначално публикуван от Martin Petrovich Преглед на мнение
          ...... що се касае дали има словосъчетание привидна външност ....просто не искам да коментирам и да ставам И Аз смешен, че пиша въобще на такава тематика ...да определям дали имало такова словосъчетание ....боже опази ....друг е въпроса дали някога сте го чували или не ....било то за себе си или околните .......защото тогава 100% щяхте да сте наясно с много неща и нямаше да ми губите времето да ви обяснявам отново ......!!!
          За "привидна външност" - няма да настоявам да ми обяснявате и да ставате смешен какво означава това словосъчетание без определението (привидна на какво) външност. Ако може само да ми обясните как в целият нет Google открива само вашето мнение включващ този толкова популярен израз , заедно с още едно, в което обаче се уточнява какво се крие зад тази "привидна външност". В същност няма значение ...
          Търновград е доста напечен по това време на годината , учила съм там и за това зная...
          Страхотно е да се разходи човек до водопада в Хотница , да се наплиска с вода и да се освежи.
          А на състезаниети Грация и Мощ имаше достатъчно мъже за плакнене на погледа и без да се канят специално манекени за да участват.
          Нека поне едно състезание си остане изцяло женско, не виждам нищо лошо в това ...
          Последно редактирано от iai-bg; 25-06-08, 12:49.
          Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

          Коментар


          • #65
            До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

            Първоначално публикуван от iai-bg Преглед на мнение
            За "привидна външност"....
            Звучи като "Военна интелигентност"
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #66
              До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

              Драга моя ....незнам кой какъв е,но първо да Ви кажа,че Ви личи къде сте учили и не ме кръщавайте "google" колко резултата намирал......ясно ми е колко сте на "ти" с техниката и не е лошо се пак малко да се пообразовате,че Ви лъщи яко ... ,че като гледам и съмишленик имате... и ако Вие си плакнете окото по всеки срещнат мъж ....слава богу,че не мязам на вас ...вярно е,че българките като цяло са красиви(естествено всяко правило си има изкл. ) ама чак пък толкова..... спирам до тук ....същноста на този форум е друга и нямам намерение да продължавам да падам до вашето ниво за да може да ме разбирате .... намерете си събеседник за да си говорите "простичко"

              Коментар


              • #67
                До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                Айде малко по-сериозно!

                Коментар


                • #68
                  До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Аз искам да видя Лили Иванова
                  Обричаш я на смърт !

                  Аз бих искала да видя Евгени Минчев

                  Коментар


                  • #69
                    До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                    Първоначално публикуван от Маги Преглед на мнение
                    Обричаш я на смърт !

                    Аз бих искала да видя Евгени Минчев

                    ....браво Маги само така

                    Коментар


                    • #70
                      До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                      Не искам да спамя или размивам темата, но защо само на" Грация и мощт" Само красивите жени, и тези от плей офите ли заслужават вниманието ви мъже. Като искате да гледате такива имат техни заведения и места на които се представят в цялата си красота със и без дрехи. Не съм остаряла бабичка и не завиждам на хубавите и прекрасни жени, радвам се на красотата която природата дарява под всякаква форма. И не съм съгласна че спонсорите се вдъхновяват само заради големите очи пълни с повечко силикон. От няколко години участвам във състезания за хора с увреждания, те също са красиви дори и с увреждане било то вродено или придобито. Спонсори са ужасно много държавни институции, министерства, часни фирми,големи и малки корпорации. единия от триковете например е че ги каним да са навигатори или самите те да са пилоти в надпреварата. А тя си е истинска със истински засичания,контроли, и майсторски управления. Само дето ралито има повече класове и е разделено на женски екипажи, мъжки екипажи и смесени екипажи. + класовете в кубическите сантиметри. Разбира се че участват и шоу звезди и миски. и тогава има награди почти за всички +каоктейлите +настаняването в добри хотели, става хубава и интересна проява.
                      Последно редактирано от Доби; 30-06-08, 15:30. Причина: отстраняване на грешки
                      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                      Коментар


                      • #71
                        До: КОЯ СВЕТСКА ЛИЧНОСТ БИХТЕ ИСКАЛИ ДА ВИДИТЕ НА "ГРАЦИЯ И МОЩ" ?

                        Гласувах за Шоу Бизнеса, но цялостното ми мнение е на друго място, защото съобразно правилата, тук би било Спам !
                        Не искам да развалям великолепното впечатление от веригата състезания.
                        Хвала на организаторите !!

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...432#post414432
                        Последно редактирано от Nik Nikolov; 30-06-08, 16:18.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X