Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ГРАЦИЯ И МОЩ - март 2008

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

    И аз се включвам към изказването на благодарности, специални на г-н Христов за предоставената ми възможност за участие и за отличната организация на състезанието!
    Хави

    Коментар


    • #62
      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

      Тъй като явно "мениджъра" на Рени Христова - Жоро Хаджиев се е чувства прецакан и губещ, май е време някой друг да качи снимки на младата офроудърка. Държа да отбележа, че въпросния треньор или за какъвто се мисли той, дори не придружи момичето до болницата, под предтекст, че "трябва да снима с Канончето"



      Въпреки, че бе контузена, Рени с голям интерес наблюдаваше представянето на останалите състезателки



      Несъмнено в нея има много спортна злоба и хъс за победа.



      А вечерта отпразнувахме падането в Лоби Бара......



      ...а по- късно и в механата.....


      Въпреки, че има доста бели петна и не помни падането и последвалите медицински грижи, Рени благодари на Вера и Диляна Лагадови, както и на Дънди за помощта и подкрепата. Те бяха първите, които и се притекоха на помощ, докато мениджърите и треньорите си щракаха с фотоапаратите.

      Коментар


      • #63
        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !


        Мда-а, дойде ред и аз да тегля едни майни на Тодор, дето не беше прекопал и изравнил поляната около трасето, та наш'то момиче така да си натърти дупето, ама няма да го направя, щот' съм готин, а и Рени се закани яко за следвашя кръг.

        Това беше състезанието от веригата "Грация и Мощ", на което имаше най-много участнички, а и карането на повечето беше на висота.
        Така стигам до заключението, че off road-a си пробива път сред все повече фенки и скоро планините ще се напълнят с жени, което пък е отдавнашна мечта на нас - ендуристите и няма да се шегувме вече някой като падне под връх Мазалат да казва: "Абе загледах се в едно хубаво гадже"!

        Браво и на Тодор Христов, който умее да върти около себе си толкова много дами. Това си е истински талант, да обещаеш на някоя златно колие и тя да се навие за нещо.

        Браво най-вече на всички дами, които се включиха в това интересно състезание и показаха мъжка езда и борба при все, че много от тях бяха дебютантки. Съчувствам на съпрузите и приятлите, тъй като нов комплект гуми струва много повече от златно колие, ама това е положението. Главният подстрекател Тодор Христова да му мисли, дето така ги зарибява !

        Ето малко снимки от мен от двата дни на състезанието:

        ATV

        Събота - 10:00 сутринта. Всички дами тренират, както е по рагламент.


        На близначките им е весело и спокойно. Кой ще ги бие от VIP класа, като са карали и ендуро ?!


        ... но на нашата състезателка и тъка отвътре. Нали и е за първи път, а и наставленията от треньорския щаб са да бие на всяка цена.
        Скъсаха се да и закопчават и разкопчават каската. То не бяха Тодор Христов, Краси Колев, че и спонсора гледам и той ...


        Радвам се, че от този сезон близначките се връщат в ендурото отново ! Мъжки момичета !
        Преди няколко години баща им на състезанието в Хасково ги остави сами да се справят с една пътека, изпълнена с камъни. Горката Биляна ! Пред мен падна поне 3 пъти за около 50 метра.
        От там излезе и лафа: "Така се става мъж!"


        Тодор е сериозен, състезанието с ATV започва, а през това време Зундерт навива още болчетата на газта по машините.


        Прокопиева без да рискува, на базата на опита, който бе събрала в тези състезания кара толкова, колкото да победи отново.


        Водещата, както обикновено беше много палава !


        VIP класа. Краси Колев дава наставления, като експерт в ATV-тата.


        Състезателката е подготвена най-вече теоретично за голямото състезание.


        След "лекото" напускане на трасето от страна на Рени, дори Мая Савова преоцени отново риска и не стартира.


        Крум Савов: "Помисли добре ! Сега е момента да влезеш отново в моето предаване. "


        Близначките са щастливи ! Съответно първа и втора във VIP-a.
        Виждате единият нокът на Габи е ударен. Това сигурно е от последното прекопаване на лозето ?!
        Казах ви, че с баща им Николай шега не бива !


        Добре кара Петя Желева, дори само след теоретична подготовка ! Браво !


        Габи бе наистина много добра !


        Биляна. Ето, така се стартира в моторните спортове ! Нахъсен яко и с тяло напред, за да на задържиш и една хилядна от секундата машината.




        Клас състезателен - Денка Йорданова.
        Ако имаше в регламента и мотори, Денка сигурно щеше да е първа, но ...


        Навсякъде наоколо бъкаше от фенове.


        Ах, тази Диляна ! Много кара това момиче и не напразно победи.


        Мама. През цялото време и крещах да минава по-бавно през локвата, за да не се изцапа, ама слуша ли ме ?!


        Ася Бочева беше от малкото, които не се бяха състезавали в шампионата по ендуро и стана трета, но обеща да направи преоценка на скромното си поведение.




        Дидка си замина със златно колие, макар да имаше голямо желание за сребърно, защото такова нямала в колекцията си.


        Още на зимните демонстрации на "Ренегат" казах за това момиче, че има огромен потенциал !


        ... и тя го показа, заемайки второто място въпреки, че кара с работно ATV, което на всичко отгоре беше и малко кубици. А ако беше с Ренегат ...


        АТV "Хоби" - призовата тройка.


        ATV "VIP"


        ATV "Експерт"


        ДЕН ВТОРИ - ДЖИПОВЕ
        След като състезателката на Crazy Job беше натъртена цялата от съботната случка, трябваше да вземем мерки да представим клуба достойно.
        Още вечерта отдела на клуба при 4Х4 или т.н. "Лудница", която кротко се била събрала и празнувала 8-ми март беше уведомена от мен, че Рени може би няма да възстанови от падането с ATV-то и трябва да се вземат спешни мерки.
        Така веднага след 20:00 часа от Радо (Зъбара) и Митака на кастинг-тест драйв били изкарани всички съществуващи дами в момента на купона. От тях били избрани две, които никога не са стъпяли извън асфалта, но положението трябва да се спасява. Първо клубното представяне, после ще се мисли за останалото !


        В 10:00 техническите лица вече подготвят машините за старта.


        Тодор е раздал стикерите на спонсорите ...


        Мениджъри нахъсват състезателки ...


        Най-после трите джипа на Crazy Job пристигат малко преди стартовете. Митака е обнадежден много. Каза: "Абе чат-пат вместо първа включва задна, ама ще се оправи по време на тренировката."
        При този отговор аз се успокоих много.


        Дори едната дама беше записана в Експерт класа за разнообразие. Съответно стикерите бяха положени на джипа на Зъбара, който цяла нощ Митака стягал в халето.


        А през това време разни PR-ки щъкаха насам-натам.


        Тук искам да благодаря на нашия приятел Венци, без чиято ценна помощ в идеологическа насока не бихме се справили толкова бързо.
        За сведение на всички с Венци се запознахме преди години по средата на едно кръстовище след като катастрофирахме, но това е друга тема.


        Дамите от Стара Загора си говорят весело, все едно не предстои състезание, а пазаруване.


        На Рени се виждат пообелените места, но всичко е ОК. След седмица пак възобновяваме тренировките.


        Булсатком и Хоби ТВ са верни медийни пртньори на Crazy Job, които с интерес отразяват простотиите ни, за което им благодарим.


        Във VIP класа и тоя път нямаше изненади. Близначките спечелиха с лекота и с колите предоставени любезно на випките да ги чупят от Дайхацу - България.


        Дойде ред на хобито, в което се бяха записали много участнички. Казах на Галя Милева спокойно да кара витарата, че може и да я счупи дори, ако така се налага.


        То надписът сам говори за себе си.


        Опознаване на трасето.
        Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 10-03-08, 20:51.
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #64
          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !


          Първи стартове за време. Както каза Тодор, големите "автобуси" нямаха много шансове по начупеното трасе, колкото и на някои много спортни семейства да желаех успех, защото сме приятели !


          Нешето момиче стои спокойно, докато вижте физиономията на Митака !
          "Га-а-аз!" За мен Митака си остана "навигатора на състезанието", защото се качи при две момичета, които за пръв път сядаха зад волана на джип за off road - Галина Милева и Ася Бочева.


          Галина - скромна, симпатична, весела и спокойна. Още след като видях как "хлъзна" първите два завоя и ми стана ясно, че няма кой да я бие, но ... предстояха още няколко пресявания.


          Удоволствие беше за мен да предоставя джипката на Ася Бочева да покара ей тъй, за кеф. Гледах я по време на състезанието с ATV и ми направи впечатление, че тя има голям потенциал, който с всяка обиколка доразвиваше в състезанието с джипове и подобряваше времето си с по 10-тина секунди. Но като за първи път на джип и то в експерт класа - толкова !


          След полуфинала Галя не можа да си повярва, че даде най-доброто време, което така и не бе подобрено от никой до края на състезанието, но на финала допусна грешка и загуби.


          Бре, голям успех на тия витари !
          Иван Попов трябва да почерпи, че и двете са негово дело !
          Явно по моята обаче е вложил повече старание, защото само тя не се счупи, макар, че я караха и в хобито и в експерта.

          Радо Пепелов си избра уж най-недеждната "състезателка" от банкета, която да ни представи в експерт класа, но за съжаление тя счупи джантата на джипа още на опознавателната обиколка и отпадна.


          Клас "Експерт". Дидка Лагадова е угрижена за мама и както после се разбра, с право !


          Дори и на снимката с Любомира не е така щастливо усмихната, както винаги, ама пък им прилича и на двете.




          Малко кадри от експерт класа.








          "Страхотно състезание стана, борбата беше жестока, но незнам защо никой не спомена че още на първата обиколка Ваня остана без заден амортесьор , а пружината се търкаляше по трасто, и въпреки трудното удържане на Витарата успя успешно да удържи на натиска на Вера."
          Браво Ваня !


          Още малко кадри от екшъна, който сътвориха Ваня и Верчето ...


          Тук беше кулминацията, когато Вера се опита да се промуши на последния завой от вътрешната страна и за малко да успее. Ако беше бутнала още малко, успехът и беше в кърпа вързан !


          Още само няколко метра и ... Ваня е шампионка !


          Заслужена радост !


          Призовата тройка в клас Хоби. Браво за победата на Мариела Ценева !
          "Попов рейсинг тийм" да стяга тунинга за Албена, че мислим с нашите състезателки да потренираме яко, поне два часа за тогава.
          А Дидка най-накрая си тръгна с мечтаното отдавна сребърно колие !


          След голямата атракция в клас "Експерт", призовата тройка беше такава - Вяня, Вера, Денка.


          Последваха лични благодарности към навигаторите.
          В тази връзка искам да отбележа, че на повечето състезателки навигаторите бяха от Crazy Job, особено на по неопитните и ги доведоха до 2 втори и 1 трето място.
          Не се страхуват Crazy Job да застанат до жени, особено по-късно нощем !


          Най-щастлив, разбира се е Иван Попов - царят на витарите. Неговите тунинговани джипки бяха пък царе на трасето и взеха две първи и едно второ място в двата класа.
          Сега по въпросите с тунинга на витарите, мисля че знаете към кого да се обърнете !


          Накрая човекът със швейцарската регистрация толкова се екзалтира, че се изтъркаля превъзбуден в близката кал и после взе виража на две гуми.
          Голям кеф било това off road-a !


          На тръгване минах под дъгата, а то било за щастие.
          Искам за финал да отправя благодарности към всички участнички, които сътвориха това чудесно шоу в Троян и специално да поздравя момичетата, които караха за Crazy Job.
          Всички бяхте чудесни и за Албена ще ви подготвим както трябва !
          Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 10-03-08, 20:42.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • #65
            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

            Първоначално публикуван от vesenceto Преглед на мнение
            Тъй като явно "мениджъра" на Рени Христова - Жоро Хаджиев се е чувства прецакан и губещ, май е време някой друг да качи снимки на младата офроудърка. Държа да отбележа, че въпросния треньор или за какъвто се мисли той, дори не придружи момичето до болницата, под предтекст, че "трябва да снима с Канончето"
            Веси, присъствал съм на стотици контузии по време на състезания, а аз самият имам над двадесет и знам кога случаят е спешен.
            Видях състоянието на Рени и се убедих, че няма нищо тревожно освен натъртвания. Не беше необходимо да изостряме и драматизираме нещата. Това щеше да е само във вреда на Рени.
            За мен Рени не е кауза пердута. Аз виждам бъдеще в нея, както и спортен хъс, за който написах тук веднага след инцидента.
            Ако тя е истински здраво нахъсена към този труден и опасен спорт, в което искрено вярвам, ще продължим подготовката и за следващия кръг.
            Това е подход на каляване на характера, който е задължителен за off road-a !
            Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 10-03-08, 15:12.
            Ендурото и сексът не са шега работа !
            -------------
            Животът се измерва с броят на издишванията !

            http://sixdayscrazyjob.com
            http://crazy-job.com

            Коментар


            • #66
              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

              никой ли не е снимал падаането на заралииката
              "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

              Коментар


              • #67
                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                Дидка с камерата има хубав запис.Ще я помоля да го качи тази вечер.

                Коментар


                • #68
                  До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                  Верче много добро каране, и отлично спортсментство
                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • #69
                    До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                    Здравейте, аз съм Рени
                    категорично съм против да се пускат където и да е кадри с падането ми. Мисля че това не е атракция, така че не е нужно дори да се задават такива въпроси!!!!!
                    Мисля, че има достатъчно снимки във форума, а и всички бяха на случилото се!

                    Коментар


                    • #70
                      До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                      Успях да запиша само "ТВ7" където участничката във ВИП клас Петя Желева е направила чудесен репортаж 4 минути ! Разбрах, че по ТВ Европа върви на всеки кръгъл час по спортните новини и ще го кача по-късно !

                      Коментар


                      • #71
                        До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                        Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                        Веси, присъствал съм на стотици контузии по време на състезания, а аз самият имам над двадесет и знам кога случаят е спешен.
                        Видях състоянието на Рени и се убедих, че няма нищо тревожно освен натъртвания. Не беше необходимо да изостряме и драматизираме нещата. Това щеше да е само във вреда на Рени.
                        За мен Рени не е кауза пердута. Аз виждам бъдеще в нея, както и спортен хъс, за който написах тук веднага след инцидента.
                        Ако тя е истински здраво нахъсена към този труден и опасен спорт, в което искрено вярвам, ще продължим подготовката и за следващия кръг.
                        Това е подход на каляване на характера, който е задължителен за off road-a !
                        Жоро, страхотни снимки, браво
                        Ако не е проблем я разкажете малко повече за синята Витара на победителката, или да се обадя на И.Попов ?
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #72
                          До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                          синята витарка е доста пипната ама ванчето успя да и разкаже играта
                          важното че си заслужаваше. Пък и се видяха слабите места зада няма такива другия път

                          Коментар


                          • #73
                            До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                            Жоро, страхотни снимки, браво
                            Ако не е проблем я разкажете малко повече за синята Витара на победителката, или да се обадя на И.Попов ?
                            Мерси, Pach !
                            Аз не знам кой знае колко за нея, но ще ти пусна един телефонен номер на Л.С. да разбереш подробностите от "извора" !
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #74
                              До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                              Освен, че спечелих така мечтаното сребърно колие и златото от първия ден, това състезание за мен беше и много ползотворно! Отново натрупах ценен опит(като покарах една истинска машина - Ренегат-а ), намерих нови приятели и фенове на нашите спортове, а и се позабавлявах доста (макар че не си личи по снимките по-горе )! За всички тези полезни неща искам да изкажа благодарностите си на Тодор Христов и на целия екип, който стои зад него, състезанието беше уникално и както винаги калната оф-роуд-АТВ фиеста в Троян ще остане в сърцата ни дълго време! Моите най-искрени поздравления за всички дами взели участие в първия кръг от "Дамския Шампионат", както на победителките така и на победените! В нашето семейство подготовката за предстоящите кръгове вече започва с непреодолимото желание за реванш! Поздрави и до скоро!

                              Коментар


                              • #75
                                До: "ГРАЦИЯ И МОЩ 2008" РЕГЛАМЕНТ И УСЛОВИЯ ЗА УЧАСТИЕ !

                                А това върви по ТВ Европа... Май са наблегнали повече на спонсора

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X