Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

    Ето обещаните снимки от трасето:

























    Коментар


    • #47
      От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

      Няма да е зле тук-там да да се копне малко с едно багерче.
      ТЛК-120 Николай Колев
      0898521295

      Коментар


      • #48
        От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

        To сие копнато от природата самоче не личи много на снимките .

        Коментар


        • #49
          От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

          Дайте инфо за състезанието с АТВ-ета.Какъв формат сте замислили, какви елементи ще се преминават,ред на стартиране,масов старт или поотделно,за време или пряка надпревара не че не проявяваме интерес към Джипките ама за момента само АТВ-етата са здрави.
          п.п.АТВ-етата по трасето на Джиповете ли ще минават(траяла)или само по дългото трасе 10км.за което се споменава .
          Последно редактирано от damian_drinkov; 09-11-10, 20:22.
          OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
          www.offroadprimorsko.com
          0899883765

          Коментар


          • #50
            От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

            По 2те пряка надпревара масов старт. ако е неприемливо даваите предложения.

            Коментар


            • #51
              От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

              Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
              По 2те пряка надпревара масов старт. ако е неприемливо даваите предложения.
              Приемливо е стига траяла да е достъпен за преминаване на АТВ-ета защото аз съм с 4х2 и ако има някви сериозни дупки и сериозни траялни елементи участието ми се убезмисля.Иначе ме запишете.
              Дамян Дринков- АТВ/хонда трх400ех офроуд клуб Приморско
              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
              www.offroadprimorsko.com
              0899883765

              Коментар


              • #52
                От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                Да се включа и аз с няколко въпроса. Моторите само на мотопистата ли ще се пускат или ще има органиизран старт по 10км трасе? Има ли записали се мотористи засега? Ще има ли разделение по класове? Аз лично няма да мога да се запиша , но знам 3-ма - 4-ма човека, които с удоволствие ще се запишат. Стига да има организиран етап за мотористите по 10км трасе и в частта с препядствията. Евентуално и един hill climb би събрал доста публика, но не се сещам за подходящо място в района, но ако се сетя ще предложа. Карал съм в района и ако мога да помогна с нещо питайте. Успех и благодарности за организацията на това събитие и благородната идея да бъде с благотворителна цел.

                Коментар


                • #53
                  От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                  На 14 години съм и искам да участвам с АТВ.Има ли такава възможност?..

                  Коментар


                  • #54
                    От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                    Трасето преминава в непосредствена близост до мото пистата и позволява да се свържи като един общ етап от 10 или 11км.За сега няма официално записали се в клас мотоциклети. Няма да има разделение по класове.

                    Коментар


                    • #55
                      От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                      Първоначално публикуван от bascho Преглед на мнение
                      Да се включа и аз с няколко въпроса. Моторите само на мотопистата ли ще се пускат или ще има органиизран старт по 10км трасе? Има ли записали се мотористи засега? Ще има ли разделение по класове? Аз лично няма да мога да се запиша , но знам 3-ма - 4-ма човека, които с удоволствие ще се запишат. Стига да има организиран етап за мотористите по 10км трасе и в частта с препядствията. Евентуално и един hill climb би събрал доста публика, но не се сещам за подходящо място в района, но ако се сетя ще предложа. Карал съм в района и ако мога да помогна с нещо питайте. Успех и благодарности за организацията на това събитие и благородната идея да бъде с благотворителна цел.

                      Колега изчисти си пощата ,че си превишил лимита на личните съобщения.Звънни ми 0878507051 Николай

                      Коментар


                      • #56
                        От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                        Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                        Приемливо е стига траяла да е достъпен за преминаване на АТВ-ета защото аз съм с 4х2 и ако има някви сериозни дупки и сериозни траялни елементи участието ми се убезмисля.Иначе ме запишете.
                        Дамян Дринков- АТВ/хонда трх400ех офроуд клуб Приморско
                        Няма да има големи ровове дълбани от багер.Надявам се ,че няма да е проблем АТВ-ета 4х2 да преминат естествените препятствия(зависи кои колко кара)

                        Коментар


                        • #57
                          От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                          Първоначално публикуван от kokocholi.JUNIOR Преглед на мнение
                          На 14 години съм и искам да участвам с АТВ.Има ли такава възможност?..
                          Моля ви четете правилника,преди да задавате въпроси.
                          (Участието на лица под 18 години става след писмено съгласие на техен родител(настойник).)

                          Коментар


                          • #58
                            От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                            Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                            Приемливо е стига траяла да е достъпен за преминаване на АТВ-ета защото аз съм с 4х2 и ако има някви сериозни дупки и сериозни траялни елементи участието ми се убезмисля.Иначе ме запишете.
                            Дамян Дринков- АТВ/хонда трх400ех офроуд клуб Приморско
                            Колега трасето мисля,че ще леко, защото в района няма кой знае какви сериозни дерета. Незнам с дървените трупи как ще стои въпроса и с калното препядствие. Но съм почти на 100% убеден, че и скитайско АТВ няма да има проблем да премине цялото трасе. Така , че записвайте се , все пак всичко е за шоуто. Не е важно класирането, важно е да стане добро каране с много емоции .

                            Коментар


                            • #59
                              От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                              Под № 1 при АТВ Златин Димитров Димитров- Бургас

                              Коментар


                              • #60
                                От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                                Започва да става интересно!Поздрав за първото АТВ. Честито и успех на Златин.
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X