Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

    Много си упорит..., но ти заслужаваш отговор - Да! Такова състезание ще има в Бургас, но ни трябва малко повече време за подготовка и чак тогава официално ще се обяви темата във форума. Ще Ви поканя следващата седмица на среща, за да го обсъдим!
    Атанас Георгиев
    "Gea Offroad 4x4"
    ___________
    0885805445 | http://www.offroad-gea.com | http://facebook.com/GeaOffroad4x4

    Коментар


    • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

      Здравейте на всички !

      В отговор на Стоян Стоянов : В едно състезание винаги има ПОБЕДИТЕЛ и ПОБЕДЕНИ ! Само болен мозък може да роди такава " тактика " . Един съвет : всеки да гледа първо себе си а после да коментира кой е мъжкар и кои не е, и кой какви постъпки има! А относно злобните коментари - не мисля че са много спортсмески !

      Към останалите участници - отидохме да се забавляваме и се надявам скоро пак да се срещнем !

      Коментар


      • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

        Хубаво състезание се получи. Бургас има нужда от такива мероприятия. Благодаря на организаторите!
        FIAT Doblo SX

        Коментар


        • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

          Първоначално публикуван от rumen_atv Преглед на мнение
          Здравейте на всички !

          В отговор на Стоян Стоянов : В едно състезание винаги има ПОБЕДИТЕЛ и ПОБЕДЕНИ ! Само болен мозък може да роди такава " тактика " . Един съвет : всеки да гледа първо себе си а после да коментира кой е мъжкар и кои не е, и кой какви постъпки има! А относно злобните коментари - не мисля че са много спортсмески !

          Към останалите участници - отидохме да се забавляваме и се надявам скоро пак да се срещнем !

          Да всички се надяваме да се случи скоро, но мисля , че Стоян е прав. Отново, както при всяко състезание по автокрос а за съжаление и тук някой хората останаха с впечатлението,че резултатите са малко или много нагласени. И все пак ми се вижда смешно,че на Стоян и Златин в клас АТВ не са им засечени времена, защото не се виждали номерата (първо АТВ-тата бяха поизкаляни, но не чак толкова и втор имаше само един Поларис и само едно Сузуки ЛТЗ трудни за объркване). Най малкото след, като беше признато на Стоян,че е номер 1 можеше да бъде записан като победител при АТВ-та, а не като човек без време. Той е бил път от София до Бургас специално за състезанието. Запознахме се на тренировките и не мисля , че с такова отношение към едно младо момче, което кара в националния ендуро шампионат, бихме привлекли състезатели, които да бият път и да не бъдат класиране (защото едва ли той ще сподели друго когато се видят по пистите) . Иначе състезанието беше страхотно. Имаше адреналин, имаше шоу, малко кал само му липсваше но да се надяваме,че на следващото мероприятие ще има още повече ентусиасти и професионалисти. Нека не бъдем злобни един спрямо друг похвала на организаторите, всеки прави грешки и мисля , че като за първо състезание могат да си спечелят приза за организатор номер 1.
          Извинявам се ако съм засегнал някой. Нямам нищо против никой и не искам да заемам страна просто споделям мнението си. В спорта всеки има право на тактика и най великите победи са извоювани именно в боксовете.



          Аааа да замалко да забравя искам съдействие от някой от организаторите за прикачването на няколко снимки. Тъй като са с висока резолюция размера им е малко над 5МБ и немога да ги кача а не искам да ги ресайзвам. Нека ако някой има достъп до сървър, където качването им е възможно да ми даде координати е-мейл или скайп за да му ги изпратя.
          Последно редактирано от bascho; 08-12-10, 15:15.

          Коментар


          • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

            Благодарности и от мен!!!!

            Коментар


            • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

              Колеги и приятели, тъй като заминавам на рейс ( пътувам с корабите ) искам да ви изкажа искренната си благодарност за това, че така лесно ме допуснахте да стана част от групата която сте оформили и от това невероятно за мен изживяване, първото ми оф роуд състезание, след като усетих адреналина във вените си смятам, че пристрастяването ми е сигурно и отказване вече няма да има. Благодаря ви отново продължавайте да се кефите като приятели и да поддържате силните емоции, а когато си дойда с подкрепата на някои от вас смятам дискавърито да го подготвя по професионално Чао и успех на всички ви!!!

              Коментар


              • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                Сега аз като се замисля за АТВтата имаше една голяма грешка на организаторите за времеизмерването. На брифинга бяхме инструктирани да финишираме все едно, че започваме 3та обиколка - продължаваш по трасето и при възможност завиваш в ляво и се прибираш. По този начин наистина е невъзможно да се видят номерата на състезателите. След като финиширах забелязах, че повечето състезатели не спазиха това (финишираха си на арката), което всъщност много помогна на организаторите. Грешки стават понякога - всички сме хора!



                Първоначално публикуван от rumen_atv Преглед на мнение
                Здравейте на всички !

                В отговор на Стоян Стоянов : В едно състезание винаги има ПОБЕДИТЕЛ и ПОБЕДЕНИ ! Само болен мозък може да роди такава " тактика " . Един съвет : всеки да гледа първо себе си а после да коментира кой е мъжкар и кои не е, и кой какви постъпки има! А относно злобните коментари - не мисля че са много спортсмески !
                Първо, за да си сигурен, че не говоря празни приказки, прикачвам трак от Gps - а ми на който се виждат много неща.Burgas offroad 2010.rar Първо на клипа на колегата по - горе ( част 6та от минута 1.30) много добре се вижда как не пускаш Златин да те изпревари, като той очевидно е по - бърз от теб. Второ на записа от ГПСа се вижда как на правата успоредна на старта (където не ме пускаше да изпреваря) скоростта ми е с 20 - 30 км по малка в сравнение със записа на първата обиколка.
                Това си е истината! Повече няма да споря по темата!


                към bascho:
                Снимките може да ми ги пратиш на мен на skype - stoyan2007, с радост ще помогна!
                Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
                0887259409

                Коментар


                • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                  Ето и снимките (които все пак качих като първия човек и качеството им е ужасно) с благодарско на фотографа който държа да отбеле,че за съжаление не съм аз :
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от bascho; 08-12-10, 23:31. Причина: още няколко снимки

                  Коментар


                  • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                    Ето ги снимките с по - високо качество :

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_5573.jpg
Прегледи:1
Размер:398.2 КБ
ID:5233747 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_5564.jpg
Прегледи:1
Размер:336.4 КБ
ID:5233748
































                    Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
                    0887259409

                    Коментар


                    • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                      а наи интересното е че някои от месните с джипове си съкратиха не веднъж пътя,минаваха на пряко и никои съдия не го е опоменал че не е минал през регистрация,но то явно за класирането не е важно кои от къде е минал.За другото състезание ще сме от четвъртък за да го опознаем и ние по добре,е все пак като за начинаещи си беше добре направена пистата и организирана,но това времеизмерване.....

                      Коментар


                      • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                        Kaто гледам трасето е широчко, незман що требва да се коментира че някой е бил по бавен и не пуска задния да го изпревари, та и във Формула1 има по бавни ама никой не пуска аванта затова следващия път си го изпревари таман ще си по-удолетворен.

                        п.п.Не си го затварял обиколка нали? Иначе е некоректна постъпката в такъв случай.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                          Господин sakel

                          Коментар


                          • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                            нали разбра няма да коментирам ништо . после ще има голям спам.

                            Коментар


                            • От: "БУРГАС ОФРОУД 4Х4" - 05.12.2010

                              Първоначално публикуван от Tpunep Преглед на мнение
                              Kaто гледам трасето е широчко, незман що требва да се коментира че някой е бил по бавен и не пуска задния да го изпревари, та и във Формула1 има по бавни ама никой не пуска аванта затова следващия път си го изпревари таман ще си по-удолетворен.

                              п.п.Не си го затварял обиколка нали? Иначе е некоректна постъпката в такъв случай.
                              Абе то трасето си е широко само на някой участъци. Има дори някои много тесни места на които трябва да спреш за да пуснеш някой. Но пък точно това за което говоря, ако само се беше дръпнал на страна аз щях да изпреваря - иначе като кара по средата няма начин - от двете страни е гора.
                              Стоян Стоянов NESSEBARMOTO
                              0887259409

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X