Обява

Свий
Няма добавени обяви.

RALLY BAJA ALBENA 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • RALLY BAJA ALBENA 2009

    ....
    Прикачени файлове
    Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
    Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

  • #2
    До: RALLY BAJA ALBENA 2009



    Taka де, по смело колега.

    Няма нужда от ПР. Той Цани си го е направил достатъчно с факта, че за ДЕВЕТИ път има ентусиазма да навлече на главата си неприятности с недоволните плажуващи по пищови на плажа след х-л "Гергана" в посока към Кранево.
    Офроуд шоу, състезание с Жипки, купон и бански... на морето във водата и по пясъка.
    Не може да не отидем.
    Не може да го пропуснем.
    Като един заслужил ветеран на това състезание ви подканям да присъствате.
    800 метра, които ще оставят трайна диря в офроуд спомените и емоциите на зрители и участници.

    Лято е!
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #3
      До: RALLY BAJA ALBENA 2009

      Не мога да откажа на настоятелната покана на ПЛАМЕН ТЕНЕВ, и макар че имам друг ангажимент за уйкенда, ще го пропусна и с удоволствие ще присъствам на шоуто. Миналата година беше много емоционално. Само кетъринга на плажа липсваше и ходих да си плащам дневен куверт в близкия хотел, за да взема бирички и мезета. Дано за тазгодишното издание проблема да е решен в полза на нас - зрителите, а също и на участниците. Защото както го е казал оня велик римлянин/аз не съм го чул, ама така се пише в историята/:
      "На народа му дайте хляб и зрелища!"
      Съдейки по снимковия мат'рял от предишните издания зрелището е върховно и си заслужава на сто процента, а за хляба... ние на хляба не държим, като има бира и кИбапчета.

      Очакваме с нетърпение!
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #4
        До: RALLY BAJA ALBENA 2009

        По кое време на денонощието ще бъде шоуто.

        Коментар


        • #5
          До: RALLY BAJA ALBENA 2009

          Пламене, като модератор на Календара е хубаво да знам за тия неща предварително, че да ги слагам там. Така повече хора и по-отрано ще ги видят. Вече го сложих, но догодина едно ЛС месец предварително би било идеално. Благодаря предварително.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: RALLY BAJA ALBENA 2009

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение

            Taka де, по смело колега.

            Няма нужда от ПР. Той Цани си го е направил достатъчно с факта, че за ДЕВЕТИ път има ентусиазма да навлече на главата си неприятности с недоволните плажуващи по пищови на плажа след х-л "Гергана" в посока към Кранево.
            Офроуд шоу, състезание с Жипки, купон и бански... на морето във водата и по пясъка.
            Не знам там да има официален нудистки плаж. Нито концесионер.
            За мен всички заведения по плажа и чадърите са незаконни
            Ако някой случайно блъсне идиотската табела "Албена", сложена до сами Кранево, ще почерпя. КК Албена е до реката.
            Пък ако някой се сети да поочисти и боклуците по и около плажа, ще почерпя мноого повече...
            Успех на всички участници и дано да има повече вода в реката
            Най-елементарното правило за употреба на пълния член е да го слагаш отзад на извършителя на действието!

            Коментар


            • #7
              До: RALLY BAJA ALBENA 2009

              Първоначално публикуван от rumensr Преглед на мнение
              По кое време на денонощието ще бъде шоуто.
              Нали не е необходимо при регистрация в този форум да си искаме личните карти и дипломите за поне основна грамотност. Ами на плаката си пише Г-Н РУМЕН-СЕ-РЕ!

              Първоначално публикуван от gadeff Преглед на мнение
              Не знам там да има официален нудистки плаж. Нито концесионер.
              За мен всички заведения по плажа и чадърите са незаконни
              Ако някой случайно блъсне идиотската табела "Албена", сложена до сами Кранево, ще почерпя. КК Албена е до реката.
              Пък ако някой се сети да поочисти и боклуците по и около плажа, ще почерпя мноого повече...
              Успех на всички участници и дано да има повече вода в реката
              Ще се наложи в неделя да дойдеш и да почерпиш. Албена е едно доста негостоприемно частно имотче с претенции.Но купон до сега винаги е ставал.

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Пламене, като модератор на Календара е хубаво да знам за тия неща предварително, че да ги слагам там. Така повече хора и по-отрано ще ги видят. Вече го сложих, но догодина едно ЛС месец предварително би било идеално. Благодаря предварително.
              Злати прости на по невежите. Във вторник получих мейл от Цанко с потвърждение за мероприятието.
              Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 04-06-09, 23:01.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #8
                До: RALLY BAJA ALBENA 2009

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Пламене, като модератор на Календара е хубаво да знам за тия неща предварително, че да ги слагам там. Така повече хора и по-отрано ще ги видят. Вече го сложих, но догодина едно ЛС месец предварително би било идеално. Благодаря предварително.
                Че това си е традиционно състезание и всички знаят че първата неделя на юни (закриването на медийния фестивал) се провежда състезанието така,че направо го слагай в календара за години на пред.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  До: RALLY BAJA ALBENA 2009

                  Ай ся частно. Да не се налага да идвам и аз. Пак ли, господин Тенев, пак ли..... Варна, Балчик, Албена......джипове, АТВ-та, джипове, бедра, пот, пазви.....избихме рибата Искам да отида на язовир......тишина, спокойствие, чист въздух.....

                  Коментар


                  • #10
                    До: RALLY BAJA ALBENA 2009

                    Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
                    Ай ся частно. Да не се налага да идвам и аз. Пак ли, господин Тенев, пак ли..... Варна, Балчик, Албена......джипове, АТВ-та, джипове, бедра, пот, пазви.....избихме рибата Искам да отида на язовир......тишина, спокойствие, чист въздух.....
                    Частно е! Ела и ще видиш и повече от три точки...
                    Аз само си пиша в тази тема, като елемент който е бил и на първата та до последната"бая албена"
                    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                    Коментар


                    • #11
                      До: RALLY BAJA ALBENA 2009

                      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
                      Аз само си пиша в тази тема, като елемент който е бил и на първата та до последната"бая албена"
                      И Аз
                      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                      Дий Снайдер

                      Коментар


                      • #12
                        До: RALLY BAJA ALBENA 2009

                        Имам плакати в сервиза някой ако иска да мине да му дам ......
                        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                        Коментар


                        • #13
                          До: RALLY BAJA ALBENA 2009

                          Дайте малко доп.инфо на невежите новобранци: регламент, срок за записване,такса( има ли ,нямали?) , списък на записанитеи т.н.н.н

                          Коментар


                          • #14
                            До: RALLY BAJA ALBENA 2009

                            Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                            Дайте малко доп.инфо на невежите новобранци: регламент, срок за записване,такса( има ли ,нямали?) , списък на записанитеи т.н.н.н
                            Lili това е най-купонджийското състезание.
                            Няма предварително записване, Няма изисквания за ролбари, каски, лебетки и ВСИЧКИ подобни простотии на БФАС. Отива се и на место се записваш, таксата е символична, а по трасето има само ПЯСЪК и ВОДА.
                            Аз карам 4 поредни години на това състезание. Даже понякога съм кабрио, без врати дори.
                            Тази година пропускам, защото съм в ПРИМОРСКО на МОТО-ФЕСТа.
                            (Защо не мога да се клонирам? )

                            P.S. Понякога ВОДАТА е повечко. Предвид височината на САМУРАЯ
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Kaskadiora; 05-06-09, 15:47.
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • #15
                              До: RALLY BAJA ALBENA 2009

                              Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                              Lili това е най-купонджийското състезание.
                              Няма предварително записване, Няма изисквания за ролбари, каски, лебетки и ВСИЧКИ подобни простотии на БФАС. Отива се и на место се записваш, таксата е символична, а по трасето има само ПЯСЪК и ВОДА.
                              Аз карам 4 поредни години на това състезание. Даже понякога съм кабрио, без врати дори.
                              Тази година пропускам, защото съм в ПРИМОРСКО на МОТО-ФЕСТа.
                              (Защо не мога да се клонирам? )

                              P.S. Понякога ВОДАТА е повечко. Предвид височината на САМУРАЯ
                              lili e МЪЖ
                              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                              www.offroadprimorsko.com
                              0899883765

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X