От: Wild Beasts Trophy 2017, 14-16.07.2017, Зверино
Вече е заета пак.
Вече е заета пак.
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, Day 1, class Modified | |||||||||||
Start Time | Ranking | Start Number | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Start | Final | Result | Penalties Stamps | Penalties GPS |
11:04:00 | 1 | 201 | 03:43:00 | Kalin Mitrov / Vladimir Velkov | Jeep Cherokee | Svoge 4х4 | 12:31:00 | 16:14:00 | 03:43:00 | ||
11:08:00 | 2 | 209 | 04:00:00 | Hristian Georgiev / Marian Petkov | Jeep Wrangler | Pleven | 12:45:00 | 16:45:00 | 04:00:00 | ||
11:12:00 | 3 | 206 | 04:38:00 | Drago Yanev / Milen Bozukov | Mercedes G | Car Drago, Varna | 12:41:00 | 17:19:00 | 04:38:00 | ||
11:16:00 | 4 | 202 | 05:41:00 | Svetoslav Hristov / Pavel Pavlov | Bertone | Sofia | 12:33:00 | 18:14:00 | 05:41:00 | ||
11:20:00 | 5 | 208 | 06:07:00 | Genadi Georgiev / Dobromir Teodosiev | GAZ 69 | Pleven | 12:43:00 | 18:50:00 | 06:07:00 | ||
11:26:00 | 6 | 205 | 06:11:00 | Stoyan Stoyanov / Milen Zlatev | Suzuki Samurai | PowerWinch Team Bulgaria, Yambol | 12:39:00 | 18:50:00 | 06:11:00 | ||
11:30:00 | 7 | 203 | 08:11:00 | Nikola Kuzmanov / N. Bojanov | Suzuki Jimny – Small Vamp | Offroad Club 4x4 Pavlikeni | 12:35:00 | DNF | DNF | ||
11:34:00 | 8 | 204 | 08:11:00 | Stefan Stoianovski / Krum Aleksiev | Suzuki Samurai | RT Service Team, Sofia | 12:37:00 | DNF | DNF |
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, Day 1, class Standard | |||||||||||
Start Time | Ranking | Start Number | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Start | Final | Result | Penalties Stamps | Penalties GPS |
10:00:00 | 1 | 124 | 02:26:00 | Vladimir Radenkov / Dimitar Paunov | Nissan Patrol – Big Foot | Offorad Club Novi Iskar 4x4 Extreme | 13:33:00 | 15:59:00 | 02:26:00 | ||
10:02:00 | 2 | 119 | 03:02:00 | Kiril Zaharinov / Vladimir Hristov | Nissan Patrol | Auto Service Friends, Sofia | 13:25:00 | 16:27:00 | 03:02:00 | ||
10:04:00 | 3 | 109 | 03:09:00 | Dian Danailov / Nikolay Evtimov | Suzuki Vitara | ASC Bolyari 4x4, Veliko Tarnovo | 13:15:00 | 16:24:00 | 03:09:00 | ||
10:06:00 | 4 | 115 | 03:10:00 | Valentin Penev / Angel Kostadinov | Nissan Patrol | KINEX Racing, Kardzhali | 13:35:00 | 16:45:00 | 03:10:00 | ||
10:08:00 | 5 | 107 | 03:12:00 | Plamen Isaev / Simeon Petrov | Suzuki Vitara | ASC Bolyari 4x4, Gorna Oriahovitsa | 13:11:00 | 16:23:00 | 03:12:00 | ||
10:10:00 | 6 | 112 | 03:13:00 | Slavi Tchavdarov / Nikolay Mutev | Suzuki Vitara | KINEX Racing, Djebel | 13:01:00 | 16:14:00 | 03:13:00 | ||
10:12:00 | 7 | 118 | 03:14:00 | Stanislav Bonev / Stanislav Mikov | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin | 13:23:00 | 16:37:00 | 03:14:00 | ||
10:14:00 | 8 | 116 | 03:18:00 | Stefan Hristov / Teodor Iliev | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin | 13:19:00 | 16:37:00 | 03:18:00 | ||
10:16:00 | 9 | 114 | 03:21:00 | Famisis Christos / Garatidis Evangelos | Jeep Wrangler | LESXI 4x4 XANTHIS, Greece | 13:17:00 | 16:38:00 | 03:21:00 | ||
10:18:00 | 10 | 121 | 03:47:00 | Krum Trendafilov / Angel Haruzov | Nissan Terano | KARETO BG, Stamboliyski Offroad Team | 13:27:00 | 17:14:00 | 03:47:00 | ||
10:20:00 | 11 | 117 | 03:53:00 | Rumen Andreev / Yavor Borisov | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin, Strawberries Team | 13:21:00 | 17:14:00 | 03:53:00 | ||
10:22:00 | 12 | 101 | 03:56:00 | Cvetan Donov / Tsvetelin Trendafilov | Nissan Patrol | Byala Slatina | 13:03:00 | 16:25:00 | 03:22:00 | 00:34:00 | |
10:24:00 | 13 | 103 | 04:15:00 | Krasimir Grigirov / Ivan Valeriev | Suzuki Samurai | ASC Zverino 4x4 Extreme | 13:05:00 | 17:20:00 | 04:15:00 | ||
10:26:00 | 14 | 122 | 05:51:00 | Ivaylo Anev / Kiril Anev | Daihatsu Rocky | Djijo Auto, Gara Elin Pelin | 13:29:00 | 18:25:00 | 04:56:00 | 00:55:00 | |
10:28:00 | 15 | 123 | 06:10:00 | Velislav Poliiski / Kiril Tsvetnov | Toyota 4 Runner | Vidin | 13:31:00 | 19:01:00 | 05:30:00 | 00:40:00 | |
10:30:00 | 16 | 108 | 09:44:00 | Hristo Ulaybev / Jordan Nemtsov | Suzuki Jimny | ASC Bolyari 4x4, Veliko Tarnovo | 13:13:00 | 14:57:00 | 01:44:00 | 06:00:00 | 02:00:00 |
10:32:00 | 17 | 105 | 09:50:00 | Kamen Kamenov / Ivaylo Damyanov | Suzuki Vitara | ASC Zverino 4x4 Extreme | 13:07:00 | 16:57:00 | 03:50:00 | 04:00:00 | 02:00:00 |
10:34:00 | 18 | 125 | 13:25:00 | Svetlin Iliev / Georgi Donev | Suzuki Jimny | Silistra – Sortivi Tikvi | 13:39:00 | 17:34:00 | 03:55:00 | 05:30:00 | 04:00:00 |
10:36:00 | 19 | 106 | 15:25:00 | Yanko Kuzmov / Vasil Giurov | Suzuki Vitara | Extreme 4x4 Sandanski | 13:09:00 | DNF | |||
10:38:00 | 20 | 120 | 15:25:00 | Iliya Toshev / Nikolay Ivanov | Nissan Patrol | STAMBOLIISKI OFF ROAD TEAM | 13:37:00 | DNF |
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, Day 1, class Prototype | |||||||||||
Start Time | Ranking | Start Number | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Start | Final | Result | Penalties Stamps | Penalties GPS |
10:40:00 | 1 | 306 | 03:27:00 | Tsekmezoglou Roulis / Tsolakis Dimitris | Handmade Tsekmesolo | Hardcore 4x4, Greece | 12:30:00 | 15:57:00 | 03:27:00 | ||
10:44:00 | 2 | 303 | 04:33:00 | Costin Fantana / Victor | Range Proto | Dojo Motorsport Team, Romania / Bulgaria | 12:54:00 | 17:25:00 | 04:31:00 | 00:02:00 | |
10:48:00 | 3 | 301 | 04:42:00 | Svetoslav Kamishev / Angel Markov | Land Rover Deffender | Extreme 4x4 Sandanski | 12:48:00 | 17:21:00 | 04:33:00 | 00:09:00 | |
10:52:00 | 4 | 307 | 04:44:00 | Luben Dinev / Milen Dechev | Toyota Protо | ASC ZAGORA 4x4 | 12:36:00 | 17:20:00 | 04:44:00 | ||
10:56:00 | 5 | 309 | 08:44:00 | Lianidis Vasileos/ Petros Bazakas; | Buggy Custom | Greece | 12:42:00 | DNF | DNF | 02:00:00 | |
11:00:00 | 6 | 308 | 08:44:00 | Nikolay Asov / Simeon Velinov | UAZ Hanter | Extreme 4x4 Lozen | 13:00:00 | DNF | DNF | 02:00:00 |
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, Day 2, class Prototype | |||||||||||
No | St No | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Start | Final | Result | Penalties Stamps | Penalties GPS | Time Correction |
1 | 306 | 06:20:00 | Tsekmezoglou Roulis / Pamporis Kirgiakos | Handmade Tsekmesolo | Hardcore 4x4, Greece | 10:40:00 | 17:00:00 | 06:20:00 | |||
2 | 301 | 06:35:00 | Svetoslav Kamishev / Angel Markov | Land Rover Deffender | Extreme 4x4 Sandanski | 10:48:00 | 17:38:00 | 06:50:00 | 00:15:00 | ||
3 | 308 | 09:13:00 | Nikolay Asov / Simeon Velinov | UAZ Hanter | Extreme 4x4 Lozen | 11:00:00 | 19:58:00 | 08:58:00 | 00:15:00 | ||
4 | 309 | 10:58:00 | Lianidis Vasileos/ Petros Bazakas | Buggy Custom | Greece | 10:56:00 | 20:44:00 | DNF | |||
5 | 303 | 11:13:00 | Costin Fantana / Victor Bacivca | Range Proto | Dojo Motorsport Team, Romania | 10:44:00 | 19:59:00 | DNF | 00:15:00 | ||
6 | 307 | 26:58:00 | Luben Dinev / Milen Dechev | Toyota Protо | ASC ZAGORA 4x4 | 10:52:00 | DNF | DNF | 16:00:00 |
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, Day 2, class Modified | |||||||||||
No | St. No. | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Start | Final | Result | Penalties Stamps | Penalties GPS | Time Correction |
1 | 201 | 04:20:00 | Kalin Mitrov / Vladimir Velkov | Jeep Cherokee | Svoge 4х4 | 11:04:00 | 16:10:00 | 05:06:00 | 00:46:00 | ||
2 | 206 | 06:22:00 | Drago Yanev / Milen Bozukov | Mercedes G | Car Drago, Varna | 11:12:00 | 17:55:00 | 06:43:00 | 00:15:00 | 00:36:00 | |
3 | 209 | 07:00:00 | Hristian Georgiev / Marian Petkov | Jeep Wrangler | Pleven | 11:08:00 | 18:20:00 | 07:12:00 | 00:12:00 | ||
4 | 202 | 08:47:00 | Svetoslav Hristov / Pavel Pavlov | Bertone | Sofia | 11:16:00 | 20:03:00 | 08:47:00 | |||
5 | 205 | 08:56:00 | Stoyan Stoyanov / Milen Zlatev | Suzuki Samurai | PowerWinch Team Bulgaria, Yambol | 11:24:00 | 20:25:00 | 09:01:00 | 00:05:00 | ||
6 | 203 | 10:38:00 | Nikola Kuzmanov / N. Bojanov | Suzuki Jimny – Small Vamp | Offroad Club 4x4 Pavlikeni | 11:28:00 | 20:06:00 | 08:38:00 | 02:00:00 | ||
7 | 208 | 12:38:00 | Genadi Georgiev / Dobromir Teodosiev | GAZ 69 | Pleven | DNF | DNF | ||||
8 | 204 | 14:38:00 | Stefan Stoianovski / Krum Aleksiev | Suzuki Samurai | RT Service Team, Sofia | DNS | DNS | DNS |
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, Day 2, class Standard | |||||||||||
No | St.No. | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Start | Final | Result | Penalties Stamps | Penalties GPS | Time Correction |
1 | 115 | 03:13:00 | Valentin Penev / Angel Kostadinov | Nissan Patrol | KINEX Racing, Kardzhali | 10:06:00 | 13:42:00 | 03:36:00 | 00:23:00 | ||
2 | 105 | 03:27:00 | Kamen Kamenov / Ivaylo Damyanov | Suzuki Vitara | ASC Zverino 4x4 Extreme | 10:32:00 | 13:44:00 | 03:12:00 | 00:15:00 | ||
3 | 118 | 03:38:00 | Stanislav Bonev / Stanislav Mikov | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin | 10:12:00 | 13:35:00 | 03:23:00 | 00:15:00 | ||
4 | 107 | 03:40:00 | Plamen Isaev / Simeon Petrov | Suzuki Vitara | ASC Bolyari 4x4, Gorna Oriahovitsa | 10:08:00 | 13:52:00 | 03:44:00 | 00:04:00 | ||
5 | 124 | 03:41:00 | Vladimir Radenkov / Dimitar Paunov | Nissan Patrol – Big Foot | Offorad Club Novi Iskar 4x4 Extreme | 10:00:00 | 13:41:00 | 03:41:00 | |||
6 | 117 | 04:23:00 | Rumen Andreev / Yavor Borisov | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin, Strawberries Team | 10:20:00 | 14:43:00 | 04:23:00 | |||
7 | 116 | 04:30:00 | Stefan Hristov / Teodor Iliev | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin | 10:14:00 | 14:50:00 | 04:36:00 | 00:06:00 | ||
8 | 108 | 04:38:00 | Hristo Ulaybev / Jordan Nemtsov | Suzuki Jimny | ASC Bolyari 4x4, Veliko Tarnovo | 10:30:00 | 16:11:00 | 05:41:00 | 00:15:00 | 01:18:00 | |
9 | 121 | 04:47:00 | Krum Trendafilov / Angel Haruzov | Nissan Terano | KARETO BG, Stamboliyski Offroad Team | 10:18:00 | 15:08:00 | 04:50:00 | 00:03:00 | ||
10 | 114 | 05:13:00 | Famisis Christos / Garatidis Evangelos | Jeep Wrangler | LESXI 4x4 XANTHIS, Greece | 10:16:00 | 14:59:00 | 04:43:00 | 00:30:00 | ||
11 | 112 | 06:38:00 | Slavi Tchavdarov / Nikolay Mutev | Suzuki Vitara | KINEX Racing, Djebel | 10:10:00 | 16:48:00 | 06:38:00 | |||
12 | 101 | 08:38:00 | Cvetan Donov / Tsvetelin Trendafilov | Nissan Patrol | Byala Slatina | 10:22:00 | DNF | DNF | |||
13 | 103 | 08:38:00 | Krasimir Grigirov / Ivan Valeriev | Suzuki Samurai | ASC Zverino 4x4 Extreme | 10:24:00 | DNF | DNF | |||
14 | 106 | 08:38:00 | Yanko Kuzmov / Vasil Giurov | Suzuki Vitara | Extreme 4x4 Sandanski | 10:34:00 | DNF | DNF | |||
15 | 109 | 08:38:00 | Dian Danailov / Nikolay Evtimov | Suzuki Vitara | ASC Bolyari 4x4, Veliko Tarnovo | 10:04:00 | DNF | DNF | |||
16 | 119 | 08:38:00 | Kiril Zaharinov / Vladimir Hristov | Nissan Patrol | Auto Service Friends, Sofia | 10:02:00 | DNF | DNF | |||
17 | 122 | 08:38:00 | Ivaylo Anev / Kiril Anev | Daihatsu Rocky | Djijo Auto, Gara Elin Pelin | 10:26:00 | DNF | DNF | |||
18 | 123 | 08:38:00 | Velislav Poliiski / Kiril Tsvetnov | Toyota 4 Runner | Vidin | 10:28:00 | DNF | DNF | |||
19 | 125 | 08:38:00 | Svetlin Iliev / Georgi Donev | Suzuki Jimny | Silistra – Sortivi Tikvi | 10:34:00 | DNF | DNF | |||
20 | 120 | 10:38:00 | Iliya Toshev / Nikolay Ivanov | Nissan Patrol | STAMBOLIISKI OFF ROAD TEAM | 10:38:00 | DNS | DNS |
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, Day 2, class Prototype | ||||||||||
No | St No | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Day 1 | Day 2 | |||
1 | 306 | 09:47:00 | Tsekmezoglou Roulis / Pamporis Kirgiakos | Handmade Tsekmesolo | Hardcore 4x4, Greece | 03:27:00 | 06:20:00 | |||
2 | 301 | 11:17:00 | Svetoslav Kamishev / Angel Markov | Land Rover Deffender | Extreme 4x4 Sandanski | 04:42:00 | 06:35:00 | |||
3 | 303 | 15:46:00 | Costin Fantana / Victor Bacivca | Samurai Proto | Dojo Motorsport Team, Romania | 04:33:00 | 11:13:00 | |||
4 | 308 | 17:57:00 | Nikolay Asov / Simeon Velinov | UAZ Hanter | Extreme 4x4 Lozen | 08:44:00 | 09:13:00 | |||
5 | 309 | 19:42:00 | Lianidis Vasileos/ Petros Bazakas | Buggy Custom | Greece | 08:44:00 | 10:58:00 | |||
6 | 307 | 07:42:00 | Luben Dinev / Milen Dechev | Toyota Protо | ASC ZAGORA 4x4 | 04:44:00 | 26:58:00 |
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, After Day 2, class Modified | ||||||||||
Ranking | Start Number | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Day 1 | Day 2 | |||
1 | 201 | 08:03:00 | Kalin Mitrov / Vladimir Velkov | Jeep Cherokee | Svoge 4х4 | 03:43:00 | 04:20:00 | |||
2 | 209 | 11:00:00 | Hristian Georgiev / Marian Petkov | Jeep Wrangler | Pleven | 04:00:00 | 07:00:00 | |||
206 | 11:00:00 | Drago Yanev / Milen Bozukov | Mercedes G | Car Drago, Varna | 04:38:00 | 06:22:00 | ||||
4 | 202 | 14:28:00 | Svetoslav Hristov / Pavel Pavlov | Bertone | Sofia | 05:41:00 | 08:47:00 | |||
5 | 205 | 15:07:00 | Stoyan Stoyanov / Milen Zlatev | Suzuki Samurai | PowerWinch Team Bulgaria, Yambol | 06:11:00 | 08:56:00 | |||
6 | 208 | 18:45:00 | Genadi Georgiev / Dobromir Teodosiev | GAZ 69 | Pleven | 06:07:00 | 12:38:00 | |||
7 | 203 | 18:49:00 | Nikola Kuzmanov / N. Bojanov | Suzuki Jimny – Small Vamp | Offroad Club 4x4 Pavlikeni | 08:11:00 | 10:38:00 | |||
8 | 204 | 22:49:00 | Stefan Stoianovski / Krum Aleksiev | Suzuki Samurai | RT Service Team, Sofia | 08:11:00 | 14:38:00 |
Wild Beasts Trophy – Zverino 2017, After Day 2, class Standard | ||||||||||
Ranking | Start Number | Total | Pilot | Co-pilot | Team | Day 1 | Day 2 | |||
1 | 124 | 06:07:00 | Vladimir Radenkov / Dimitar Paunov | Nissan Patrol – Big Foot | Offorad Club Novi Iskar 4x4 Extreme | 02:26:00 | 03:41:00 | |||
2 | 115 | 06:23:00 | Valentin Penev / Angel Kostadinov | Nissan Patrol | KINEX Racing, Kardzhali | 03:10:00 | 03:13:00 | |||
3 | 107 | 06:52:00 | Plamen Isaev / Simeon Petrov | Suzuki Vitara | ASC Bolyari 4x4, Gorna Oriahovitsa | 03:12:00 | 03:40:00 | |||
118 | 06:52:00 | Stanislav Bonev / Stanislav Mikov | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin | 03:14:00 | 03:38:00 | ||||
5 | 116 | 07:48:00 | Stefan Hristov / Teodor Iliev | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin | 03:18:00 | 04:30:00 | |||
6 | 117 | 08:16:00 | Rumen Andreev / Yavor Borisov | Nissan Patrol | Gara Elin Pelin, Strawberries Team | 03:53:00 | 04:23:00 | |||
7 | 121 | 08:34:00 | Krum Trendafilov / Angel Haruzov | Nissan Terano | KARETO BG, Stamboliyski Offroad Team | 03:47:00 | 04:47:00 | |||
114 | 08:34:00 | Famisis Christos / Garatidis Evangelos | Jeep Wrangler | LESXI 4x4 XANTHIS, Greece | 03:21:00 | 05:13:00 | ||||
9 | 112 | 09:51:00 | Slavi Tchavdarov / Nikolay Mutev | Suzuki Vitara | KINEX Racing, Djebel | 03:13:00 | 06:38:00 | |||
10 | 119 | 11:40:00 | Kiril Zaharinov / Vladimir Hristov | Nissan Patrol | Auto Service Friends, Sofia | 03:02:00 | 08:38:00 | |||
11 | 109 | 11:47:00 | Dian Danailov / Nikolay Evtimov | Suzuki Vitara | ASC Bolyari 4x4, Veliko Tarnovo | 03:09:00 | 08:38:00 | |||
12 | 101 | 12:34:00 | Cvetan Donov / Tsvetelin Trendafilov | Nissan Patrol | Byala Slatina | 03:56:00 | 08:38:00 | |||
13 | 103 | 12:53:00 | Krasimir Grigirov / Ivan Valeriev | Suzuki Samurai | ASC Zverino 4x4 Extreme | 04:15:00 | 08:38:00 | |||
14 | 105 | 13:17:00 | Kamen Kamenov / Ivaylo Damyanov | Suzuki Vitara | ASC Zverino 4x4 Extreme | 09:50:00 | 03:27:00 | |||
15 | 108 | 14:22:00 | Hristo Ulaybev / Jordan Nemtsov | Suzuki Jimny | ASC Bolyari 4x4, Veliko Tarnovo | 09:44:00 | 04:38:00 | |||
16 | 122 | 14:29:00 | Ivaylo Anev / Kiril Anev | Daihatsu Rocky | Djijo Auto, Gara Elin Pelin | 05:51:00 | 08:38:00 | |||
17 | 123 | 14:48:00 | Velislav Poliiski / Kiril Tsvetnov | Toyota 4 Runner | Vidin | 06:10:00 | 08:38:00 | |||
18 | 125 | 22:03:00 | Svetlin Iliev / Georgi Donev | Suzuki Jimny | Silistra – Sortivi Tikvi | 13:25:00 | 08:38:00 | |||
19 | 106 | 24:03:00 | Yanko Kuzmov / Vasil Giurov | Suzuki Vitara | Extreme 4x4 Sandanski | 15:25:00 | 08:38:00 | |||
20 | 120 | 26:03:00 | Iliya Toshev / Nikolay Ivanov | Nissan Patrol | STAMBOLIISKI OFF ROAD TEAM | 15:25:00 | 10:38:00 |
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.
Коментар