Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

    От името на нашия туристически екипаж благодаря на всички организатори на този прекрасен уикенд! Много добра организация , перфектно водене на колоната в първия ден от Илиан! Благодаря на екипажа на Краси за моралната подкрепа! Втория ден беше изпълнен с хубави коловози и много вода! Имахме от всичко - дъжд , слънце , сняг и пак слънце и естествено много кал и вода.
    И два клипа от ден втори , клас туристи. ( ако успея , ще кача още някой от ден първи )
    Б. Бонев
    0осем88две6шест71три

    Коментар


    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:95.7 КБ
ID:5639909

      Коментар


      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

        Благодаря и на колегите с АТВ , които през целия първи ден активно се грижиха за колоната и следяха за препятствия , изоставащи или закъсали джипове.
        Честито на печелившите!
        Малко клипове от ден първи:
        Б. Бонев
        0осем88две6шест71три

        Коментар


        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

          Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
          До няколко дни ще пусна и аз малко снимки от точките,а относно клипове от купона ...... ще помисля малко
          Пусни де, не се стискай. Нека и ние, неприсъствалите да видим и да ни е яд...

          Коментар


          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

            Малко да съживим темата с няколко снимки от менНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_5985.jpg
Прегледи:1
Размер:159.8 КБ
ID:5640391Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6010.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5640394Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6046.jpg
Прегледи:1
Размер:319.0 КБ
ID:5640397Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6062.jpg
Прегледи:1
Размер:158.5 КБ
ID:5640398Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6064.jpg
Прегледи:1
Размер:84.0 КБ
ID:5640403 най-малкия офроудер - Виктор на BBQ Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6068.jpg
Прегледи:1
Размер:252.3 КБ
ID:5640406Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6073.jpg
Прегледи:1
Размер:176.5 КБ
ID:5640407имаше и такива моменти ... по-късно вечерта...началото на купона...Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6074.jpg
Прегледи:1
Размер:111.8 КБ
ID:5640408Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6075.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5640414Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6084.jpg
Прегледи:1
Размер:117.8 КБ
ID:5640417 Какво има по-късно... не знам.. ... А който иска да разбере ще дойде да се губи в Лудогорието 2016!
            Б. Бонев
            0осем88две6шест71три

            Коментар


            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

              Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]775707[/ATTACH]
              И после защо хората гледат на офроудърите с лошо око...

              Много ясно се вижда, че е карано в посева. Между следите се вижда житото.
              Ама така е в България-аз да си направя кефа, пък съм му еб@л мамата на труда на другите.

              Извнявайте за спама, ама съм прав.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                Прав си Коле! Но нивата може и да е на този , който води , или да има съгласие да се мине от там, щото това беше единственото "нарушение"(ако се смята за такова!)... знам ли!?
                П.П. всъщост това на цитираната снимка е широк черен път , който не беше прокаран от нас-участниците- мисля.
                Последно редактирано от Борислав Бонев; 06-02-15, 21:42. Причина: допълнение
                Б. Бонев
                0осем88две6шест71три

                Коментар


                • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  И после защо хората гледат на офроудърите с лошо око...

                  Много ясно се вижда, че е карано в посева. Между следите се вижда житото.
                  Ама така е в България-аз да си направя кефа, пък съм му еб@л мамата на труда на другите.

                  Извнявайте за спама, ама съм прав.
                  Коле ,прав си ама ситуацията беше такава ... това са снимки от разходката и от 30 и повече джипа които участваха имаше поне 15 чисти паркетника чиито пилоти бяха супер ентусиазирани .Нямаше как да се движи колоната без поражения по посевите (колкото и грозно да звучи )
                  П.П :Само не казвай че ти не си правил такива работи
                  rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                  0898 51 31 46

                  Коментар


                  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                    Казвам.
                    Бидейки земеделец, макари от най-нисък ранг, знам какво е да отидеш на нивата и да я видиш огазена.

                    Човешката психика кара хората да съдят за другите според собствения си аршин. Нормално си е де, така е устроен светът. Но не мисли, че всички мислят като теб, или като мен, или като който и да е друг. Затова има толкова голямо разнообразие на хора и характери.

                    Знам, че щетата върху нивата не е голяма, огазени са жита които ще дадат 20-300 до 500 кг зърно, но не е там работата. Важно е какво ще си помисли човека като види нивата си така огазена.

                    Мислете не само за собствения си кеф, а и за труда на другите, както и за имиджа на офроуда.

                    Ама на кого ли му пука, това винаги си е било част от разходките и състезанията, и никой не се трогва от призивите да не правим зулуми.
                    Щото сме велики и безнаказани.
                    Това между другото е част от причините да спра да излизам на разходки.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Казвам.
                      Бидейки земеделец, макари от най-нисък ранг, знам какво е да отидеш на нивата и да я видиш огазена.

                      Човешката психика кара хората да съдят за другите според собствения си аршин. Нормално си е де, така е устроен светът. Но не мисли, че всички мислят като теб, или като мен, или като който и да е друг. Затова има толкова голямо разнообразие на хора и характери.

                      Знам, че щетата върху нивата не е голяма, огазени са жита които ще дадат 20-300 до 500 кг зърно, но не е там работата. Важно е какво ще си помисли човека като види нивата си така огазена.

                      Мислете не само за собствения си кеф, а и за труда на другите, както и за имиджа на офроуда.

                      Ама на кого ли му пука, това винаги си е било част от разходките и състезанията, и никой не се трогва от призивите да не правим зулуми.
                      Щото сме велики и безнаказани.
                      Това между другото е част от причините да спра да излизам на разходки.
                      Ако повече хора мислеха и действаха като теб ,заобикалящата ни среда щеше да е много по-различна !
                      За да не влизаме в тъпи спорове кое е правилно и кое не е пак казвам че ти си прав ... но монетата има две страни - Г-н Арендаторът на въпросните ниви случайно или не на няколко по засукани места беше изорал и засял черните пътища (с каква ли безкористна цел ) .
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                        Дидо, много пъти съм писал кое е път, и кое не е.
                        Като се видим наживо ще ти го кажа, че така с писане е трудно.

                        Само да кажа, че предната есен с един мангал почти се бяхме сбили, че съм изорал пътя който минава през нивата ми, той направен от него, че му е по-удобно да се крие когато ходи с каруцата да краде дърва.
                        Това според теб път ли е?

                        Ама стига сме спорили. Който си е взел поука-взел.
                        И все ще продължаваме по същия начин.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                          Дидо, много пъти съм писал кое е път, и кое не е.
                          Като се видим наживо ще ти го кажа, че така с писане е трудно.

                          Само да кажа, че предната есен с един мангал почти се бяхме сбили, че съм изорал пътя който минава през нивата ми, той направен от него, че му е по-удобно да се крие когато ходи с каруцата да краде дърва.
                          Това според теб път ли е?

                          Ама стига сме спорили. Който си е взел поука-взел.
                          И все ще продължаваме по същия начин.
                          Много добре знам в нивата кое е коларски път и кое бай мангал си го е направил за негово улеснение .Не си забравил че и аз по цяло лято скитам по нивите нали .
                          Наживо като се видим ще го обсъдим пак
                          rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                          0898 51 31 46

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                            На много места съм виждал арендаторите да орат пътища. Все пак 1 км черен път си е 3 декара плячка. Гадно е да се газят посевите естествено, но е гадно и като видя изоран път по който съм минавал десетки пъти през годините.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                              Организаторите трябва да имат грижата за опазване на посевите,всеки от тях може да предположи къде може да се нарушава трака и съответно да сложи контроли с камери и наказинията да бъдат по сурови.По вечето състезатели си спазват укзанията,но има и тарикати.

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2015

                                Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
                                Прав си Коле! Но нивата може и да е на този , който води , или да има съгласие да се мине от там, щото това беше единственото "нарушение"(ако се смята за такова!)... знам ли!?
                                П.П. всъщост това на цитираната снимка е широк черен път , който не беше прокаран от нас-участниците- мисля.
                                Без оправдания! НИКОЙ няма право да погазва /в пряк и преносен смисъл/ труда на другия!!! Вижда се и от клипове, и от снимки, че сте карали в засети ниви!
                                ТОВА Е БЕЗОБРАЗИЕ!!!!!!!!!!!! Моля организаторите да прецизират действията си! Защото земеделците псуват яко... Защото започнаха да различават следите на дървари, цигани-крадци, и нашите...
                                Работя със земеделци, и аз самия се занимавам с това. Или ще ни забранят да караме, или ще започнат да ни гърмят, повярвайте!!!
                                Георги Донев, 0889 437 687
                                Nissan Patrol Y60

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X