Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • deko les 1
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Не се олаквам дори беше чудесно просто споделям не може все да е кално трябва и да се поупушваме от време на време

    Остави коментар:


  • koko_np
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
    Стига с това време нали искаме кал сняг киша сьбота и неделя ще етака ще падне страхотно каране поне няма да се опушва ме от праха както през лятото
    Нещо някой се оплаква от летните състезания..., ами какво да правим като календара през зимните месеци е вече запълнен! Да не говорим много за прахоляка, че Господ да не ни стовари някой дъжд в Нови пазар първия уикенд на Август...

    Остави коментар:


  • atanas_93
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Докато някои усилено тренират, други както винаги, в последния момент, тепърва влизат в бокса за цялостна подмяна на окачването. А довечера трябва да сме в Разград.

    Остави коментар:


  • ivaka77
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
    как ще е без глави???
    в багажника му са
    Утре съм на линия а ако не стане .... ??? .... абе няма как да не стане - то да не е старт от скрапа
    абе от много джипки май ще си с на жената колата.

    Остави коментар:


  • edin_lyd
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    как ще е без глави???
    в багажника му са
    Утре съм на линия а ако не стане .... ??? .... абе няма как да не стане - то да не е старт от скрапа

    Остави коментар:


  • ivaka77
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    Ако той не почерпи аз ще го сторя ако го хвърли тоя скраб...ааа Дидо ти като строшиш диското пък Ивака щял да черпи...
    то диското е без глави още пак незнам

    Остави коментар:


  • ivaka77
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
    Ивак,не съжалявай за джипката .По-добре че двивагателя и гръмна само 2 минути след като го сложи че иначе нали знаеш как е излагация страшна- айде до Шумен за пътната помощ ама кой ще помогне да го натоварим ..... то едни разходи то чудо.Утре сутринта се обади на скрападжиите,вземи някой лев и ела да почерпиш
    който се смее последен най добре се смее нали знаеш.

    Остави коментар:


  • Гробаря
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
    Ивак,не съжалявай за джипката .По-добре че двивагателя и гръмна само 2 минути след като го сложи че иначе нали знаеш как е излагация страшна- айде до Шумен за пътната помощ ама кой ще помогне да го натоварим ..... то едни разходи то чудо.Утре сутринта се обади на скрападжиите,вземи някой лев и ела да почерпиш
    Ако той не почерпи аз ще го сторя ако го хвърли тоя скраб...ааа Дидо ти като строшиш диското пък Ивака щял да черпи...

    Остави коментар:


  • edin_lyd
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от ivaka77 Преглед на мнение
    Голямо желание имах да взема участие в приключението но уви джипката не е готова.Но за банкета и да се видим сам на линия. Този пат няма да бягам рано
    Ивак,не съжалявай за джипката .По-добре че двивагателя и гръмна само 2 минути след като го сложи че иначе нали знаеш как е излагация страшна- айде до Шумен за пътната помощ ама кой ще помогне да го натоварим ..... то едни разходи то чудо.Утре сутринта се обади на скрападжиите,вземи някой лев и ела да почерпиш

    Остави коментар:


  • ivaka77
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Голямо желание имах да взема участие в приключението но уви джипката не е готова.Но за банкета и да се видим сам на линия. Този пат няма да бягам рано

    Остави коментар:


  • rock crawler
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение
    Не гледай форума шампиане а прави зоните за втория ден
    Зонички ще има за всички от сърце,за новата година ще стегнем ние таялчеее

    Остави коментар:


  • rock crawler
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от КОКАЛА Преглед на мнение
    Закъснях малко,но мисля,че организаторите ще ни допуснат до разходката Николай Ненов/много ще бъдат - витара Русе
    Добре си дошъл,стегни се подобаващо, с правилните гуми и с достатъчно подгрев.
    Ще има сериозни моменти в разходката разбира се за желаещите,всичко е пожелание,погрижили сме се и за алтернативни преминавания на останалите
    Много вероятно е времето да ни дари с доста сняг и изненади през уикенда,по този повод:
    МОЛЯ всички които имат възможност да си сменят ежедневните гуми с по-агресивни да го направят !
    Благодаря !

    Остави коментар:


  • Младен Стоянов
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Аз тази година няма да мога да се включа по никакъв начин освен с молби за сняг,че да ви е гот.От 1 седмица се моля(както и миналата годна ) и изглежда,че точно като тогава снега ще дойде на време.Който си им връзки,си има .Айде по сняг да ви върви и на организаторите и на участниците.

    Остави коментар:


  • deko les 1
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Не гледай форума шампиане а прави зоните за втория ден

    Остави коментар:


  • КОКАЛА
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Закъснях малко,но мисля,че организаторите ще ни допуснат до разходката Николай Ненов/много ще бъдат - витара Русе

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X