Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • banjo
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    То има лесно. Нали помниш за «Новопазарско преследване» ама да е преди състезанието

    Остави коментар:


  • koko_np
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    И ние ли да се пишем 13-ти! Не ще си платя таксата.
    Абе нали в списъците на Изгубени в Лудогорието, на финала имаше два екипажа на 13-то място. Затова се пошегувах че може би ще се наложи да дадем две награди, че няма как да я разделим наградата на двата екипажа .

    Остави коментар:


  • stoqn78
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
    Ей, да не се разрасне скандала , ако трябва Орга тим-а на Изгубени край Нови пазар ще се самосезира да вземе решение по казуса и най-много да даде 2 награди безплатно участие в издание 2014... . Участниците в "скандала" ще бъдат информирани за решението!
    ...или па що не вземем да ги оставим да се сбият, да има зрелище...
    Приема се.Двубоят ще се състои-при закрити врати, в тесен кръг, на дълга маса(тежка битка).Предоставяме на жалбодателя да определи мястото и деня на двубоя.
    Последно редактирано от stoqn78; 11-02-14, 21:12.

    Остави коментар:


  • banjo
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
    Ей, да не се разрасне скандала , ако трябва Орга тим-а на Изгубени край Нови пазар ще се самосезира да вземе решение по казуса и най-много да даде 2 награди безплатно участие в издание 2014... . Участниците в "скандала" ще бъдат информирани за решението!
    ...или па що не вземем да ги оставим да се сбият, да има зрелище...
    И ние ли да се пишем 13-ти! Не ще си платя таксата.

    Остави коментар:


  • koko_np
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от gen4 Преглед на мнение
    Ааааааааа.......................НЕ! Оспорвам 13-тото място! Държа на обяснение от организаторите.
    Ей, да не се разрасне скандала , ако трябва Орга тим-а на Изгубени край Нови пазар ще се самосезира да вземе решение по казуса и най-много да даде 2 награди безплатно участие в издание 2014... . Участниците в "скандала" ще бъдат информирани за решението!
    ...или па що не вземем да ги оставим да се сбият, да има зрелище...

    Остави коментар:


  • Mehmedtatar
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:123.jpg
Прегледи:1
Размер:68.1 КБ
ID:5562925

    Остави коментар:


  • edin_lyd
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Така ...
    Най-после и аз се добрах до компютър с нормален интернет .
    Първо да благодаря пак за търпението на орга тима който и за момент не си и помисли да ме изключи от разходката въпреки че знаеха за изникналия от нищото технически проблем на "Гордоста на Кралицата".
    Благодарности на момчетата с дясното Паджеро спорт за това че изоставиха разходката за да ме издърпат до барбекюто.Благодаря и на чичо Митко за топлото яке и на Доктора за съветите покрай лагерния огън.Благодарско и на момчетата с Гранда които на втория ден ме взеха с жената на "стоп" до зоната на състезанието.......
    страшна каша стана с тези благодарности и искам да обобщя:
    БЛАГОДАРЯ на абсолютно всички за добрата организация ,за това че за пореден път ме изтърпяха (този път даже и ме наградиха ) и затова че пак си прекарахме чудесно.
    П.С : Пичове догодина ако нещо се случи да нямам джипка (не дай Боже) на Вашето състезание и пеша ще участвам.
    Кълна се!

    Остави коментар:


  • gen4
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от icofen Преглед на мнение
    Нашия екипаж N9 и двата дни се класира на "каръшкото" 13-то място и ако ние и машините сме живи и здрави ще се възползваме с голямо удоволствие.Благодаря,Коко!
    Ааааааааа.......................НЕ! Оспорвам 13-тото място! Държа на обяснение от организаторите.

    Остави коментар:


  • svilenst
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Благодарности от екипаж намбър файв за добрата организация както всяка година досега,абе що ли ги пиша тия глупости.Благодаря и честито на победителите.Нещо повече клипчета,снимки ,да видим и ние нещо от кошийте

    Остави коментар:


  • Гробаря
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    аз не пуша, не пия и не се дрогирам.
    Малиии има ли още такива хора бре! Дано поне клецането не си отказал че инак мн.лошо! Жив и драв бъди!

    Остави коментар:


  • banjo
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
    еййй ама пак си не разбрал!Се да ти обясняват на теб само другия път специално за теб отделен брифинг и опреснителна обиколка на трасето що не си сипеш една лимонада и не помедитираш малко......я се научи да поркаш като батковците и всичко ще ти е ясно!
    Ааааааа,няма такова нещо, всичко е ясно по правилник. Като кажем две ,да кажем и двеста. Единствено не стават ясни нещата които не са показани но нали за това е интернет форума за да се изяснят нещата. Благодаря на Ицо отново за разяснението. Любопитсвото ми е с цел бъдещи стратегии. Ако съм в невидение нищо няма да постигна а не може да се каже че представянето ни през последната година и половина е лошо. Следващото състезание за Даниела е вид юбилей и защо да не направя по-добра стратегия.
    Относно пиенето, защо си мислите че като си размътите мозъците с алкохол и всичко е наред. Добре съм си така ( на водичка)и не смятам да си променям навиците особенно след като "доктор" ми казва "Ти си пушач нали" а аз не пуша, не пия и не се дрогирам.
    Последно редактирано от banjo; 29-01-14, 20:10.

    Остави коментар:


  • Гробаря
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    Благодаря много за разяснението.
    еййй ама пак си не разбрал!Се да ти обясняват на теб само другия път специално за теб отделен брифинг и опреснителна обиколка на трасето що не си сипеш една лимонада и не помедитираш малко......я се научи да поркаш като батковците и всичко ще ти е ясно!

    Остави коментар:


  • banjo
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
    - Времената ги вземаме в предвид само при равен брой точки, за това не са в таблицата. Въпрос на още малко усилия и ще ги впиша нп.
    - относно времената от първия ден относно вашия случай - Вие пристигате в 14:51 а Стоян в 14:45
    - относно времената от втория ден относно вашия случай - отново няколко мин. преди Вас.
    - относно траялните зони през първия ден - така се наложи /с цел избягване на инциденти отпаднаха доста екстремни точки, който ги заменихме с няколко траялни зони/
    Благодаря много за разяснението.

    Остави коментар:


  • stoqn78
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
    Важното е че в Генералното клкасиране сте 13-ти и това ви дава право на безплатно участие в Изгубени край Нови пазар 2014. Честито!!!

    П.П. Решихме да наградим 13-я(каръка), за да разчупим малко традицията награди да получават класираните на първите 3 места. Не че не бях доволен заради класирането ни миналата година в Разград, участието ни тази година да е безплатно, но не успяхме да се възползваме заради скъсано шаси на Витарата.
    Сърдечно благодарим!

    Остави коментар:


  • ico_net
    отговори
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2014

    Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
    ???????
    Дайте подробно как се получава класирането. Тук се виждат само точките но не и времената. По т.4 от Правилника би трябвало да видим и времената. Любопитно ми е.
    Исках да питам след като се размразих и ми потекоха мислите в правилна посока;Кога бе взето решението за траялите през първия ден и защо не бяха обявени предварително?
    - Времената ги вземаме в предвид само при равен брой точки, за това не са в таблицата. Въпрос на още малко усилия и ще ги впиша нп.
    - относно времената от първия ден относно вашия случай - Вие пристигате в 14:51 а Стоян в 14:45
    - относно времената от втория ден относно вашия случай - отново няколко мин. преди Вас.
    - относно траялните зони през първия ден - така се наложи /с цел избягване на инциденти отпаднаха доста екстремни точки, който ги заменихме с няколко траялни зони/

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X