Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
    Меха то май пак ще се ходи за гъби,но то сега няма,може да вземеш въдицата белким минем покрай някой язовир...
    Ми то и риба няма в тоя язовир

    Коментар


    • #17
      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
      Има ли значение какви ще бъдат наградите,важно е участието и приятните мигове от състезанието.
      Подкрепям напълно !
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #18
        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Да направя едно предложение: помислете дали да не поставите изискване на снимката освен член на екипажа и съответната точка, да се вижда и състезателната машина ( или направо както е при руснаците- едната ръка е върху точката, а другата да е пипнала някаква част от джипа). И веднага пояснявам защо трябва да е така- защото ако има по засукани точки ще слезна тихомълком до тях пеш и ще щракна снимката, а не да губя време да ровя с машината .
        Иначе поздравления за начинанието, досега не се сещам някой в България да е правил по подобен формат, който за мен е един от добрите за трофи. Успех!

        Коментар


        • #19
          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
          Матей Георгиев/неизвестен/Нисан Патрол-Русе4/4
          Организаторите поздравяват първия записал се със следния клип на траяла:
          http://www.youtube.com/watch?v=pTqxB...eature=related

          Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
          Меха то май пак ще се ходи за гъби,но то сега няма,може да вземеш въдицата белким минем покрай някой язовир...
          Абе вие да нямате връзка с Баба Ванга-точно до хотела има язовирче:
          http://www.youtube.com/watch?v=0FHRI...eature=related

          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
          Пише го в заглавието-Изгубени в Лудогорието.
          Абе купон да става.
          -Ето това е най-важното-всички да се забавляват,да им е интересно и да си направим купона заедно

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Почти бинго
          Организатора ти дава GPS координатите на точката, и трябва да я намериш. Няма значение дали по права линия, или през Париж и Бомбай.
          -Много точно казано!


          Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
          Да направя едно предложение: помислете дали да не поставите изискване на снимката освен член на екипажа и съответната точка, да се вижда и състезателната машина ( или направо както е при руснаците- едната ръка е върху точката, а другата да е пипнала някаква част от джипа). И веднага пояснявам защо трябва да е така- защото ако има по засукани точки ще слезна тихомълком до тях пеш и ще щракна снимката, а не да губя време да ровя с машината .
          -Кой както може и иска.
          Последно редактирано от Младен Стоянов; 27-12-11, 21:45.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • #20
            От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Пожелавам успех и много приятни мигове на всички и по малко да се губите

            Коментар


            • #21
              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Доколкото си спомням на същата дата в календара има друго мероприятие в Стара Загора, май не е много коректно.
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • #22
                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                Доколкото си спомням на същата дата в календара има друго мероприятие в Стара Загора, май не е много коректно.
                Да, знаем за паралелното мероприятие, но 28.01 е деня на Разград - мероприятието е в тази връзка.Всеки избира / или има възможност/ къде да отиде. И да не забравяме стария Мечо Пух -"Колкото повече, толкова повече"
                P.S. При подобни поводи разрешения от Община, КАТ...и други институции се взимат много по-лесно
                Последно редактирано от nikiib; 27-12-11, 22:12.
                0897/833 689 - Николай Божков

                Коментар


                • #23
                  От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Ние нямаме избор - това е прззника на Разград и вече е за втора година. И обещаваме страхотно състезание.
                  Samurai Gemax

                  Коментар


                  • #24
                    От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                    Абе вие да нямате връзка с Баба Ванга-точно до хотела има язовирче:
                    http://www.youtube.com/watch?v=0FHRI...eature=related
                    Значи в твоите дири съм карал вчера покрай язовира на Островче.
                    Даже си мислех, че ако се наложи ще те викам да ме вадиш от ситуация.
                    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                    SSang Yong Kyron 2.0xdi
                    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                    Коментар


                    • #25
                      От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      На клипа изглежда лесно, но в действителност не е чак толкова. А Божков се справя невероятно
                      Samurai Gemax

                      Коментар


                      • #26
                        От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        Но ще подготвим и изненадкаааа
                        Samurai Gemax

                        Коментар


                        • #27
                          От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
                          Да направя едно предложение: помислете дали да не поставите изискване на снимката освен член на екипажа и съответната точка, да се вижда и състезателната машина ( или направо както е при руснаците- едната ръка е върху точката, а другата да е пипнала някаква част от джипа). И веднага пояснявам защо трябва да е така- защото ако има по засукани точки ще слезна тихомълком до тях пеш и ще щракна снимката, а не да губя време да ровя с машината .
                          Иначе поздравления за начинанието, досега не се сещам някой в България да е правил по подобен формат, който за мен е един от добрите за трофи. Успех!
                          ....Не е задължително,на точката да си точно с джипа.
                          Точките,няма да са малко,ще има за всички...
                          ОТСТОЯНИЕ от точка до точка до над 10 км.
                          А някой съвсем на близо.....през баира......
                          На бой отиват само старците!

                          Коментар


                          • #28
                            От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Ъъъъ, направете го в различни дати бе... Моля ви!
                            Не искам да изпускам нито едно от двете мероприятия, а не съм само аз така.
                            Нищо не ви струва да е предната или следващата неделя...

                            Ако вземете под внимание този ми пост ще дера земята, но ще дойда да карам на вашето състезание.

                            Щото и купона в Стара Загора не е за изпускане, та ще вкарате няколко човека в голяма дилема...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #29
                              От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Ъъъъ, направете го в различни дати бе... Моля ви!
                              Не искам да изпускам нито едно от двете мероприятия, а не съм само аз така.
                              Нищо не ви струва да е предната или следващата неделя...

                              Ако вземете под внимание този ми пост ще дера земята, но ще дойда да карам на вашето състезание.

                              Щото и купона в Стара Загора не е за изпускане, та ще вкарате няколко човека в голяма дилема...
                              Ми Събитието за Стара Загора се знае от 4години е винаги последната седмица на Януари месец и като гледам е опоменато в календара.
                              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                              "Mud Angels" Stara Zagora

                              Коментар


                              • #30
                                От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Почти бинго

                                Организатора ти дава GPS координатите на точката, и трябва да я намериш. Няма значение дали по права линия, или през Париж и Бомбай.

                                Бе не е за тебе
                                А Коле тамам днес потренирах с бабичката.Що да не се пробам -туку виж съм станал фотограф след туй състезание.Майтапа настрана усилено тренирам.Днес направо вземах тоците на бабичката та се наложи да ме дърпат до гаража .Утре ще видя бобината ли нещо прекъсна чукчето ли си прецака.Но най-важното за мен е да съм в играта.
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X