Обява

Свий
Няма добавени обяви.

”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

    Тя само за ориентация как са разположени една спрямо друга точките. Че на ГПС-а е малко трудно за ориентиране.


    Ахааа, хитра лисица си тиии...
    Искаш да не можем да си направим добра тактика...
    Ама се сещаме навреме, и няма да се дадем...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

      Аз да попитам.Колко от записаните имат резервация за спане и къде.Питам,защото съм се записал,а не знам дали това включва и резервация за спане.
      Навигатор на екипажа Никола Петров/малкото багерче/
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

        Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
        След кратък дебат между организатор и отговорниците на трасето ........ решихме :

        За първия ден /събота - 28.01.2012/ координати на точки от трасето /места за зрителите/ НЯМА да обявяваме !

        Това решение е крайно и не подлежи на обсъждане !
        Още в първият ми пост попитах за места за гледане (а не за места където ще се пречи на участниците)
        Вие сте организаторите и вие решавате как ще е.
        Освен мен мисля че още доста хора искат да гледат( не да пречат)
        А сега вие си представете 40джипа на 100км2 + доста зрители който обикалят безразборно наоколо с надеждата да видят участниците.( защото не знаят от къде ще минат и къде ще е безопасно да гледат).
        100км2 няма как да се отцепят.На всякъде безопасността трябва да е на 1во място.
        И на зрители и на участници.И отговорността се пада донякъде на вас.

        ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ ВЕСЕЛО И БЕЗАВАРИЙНО ПРЕКАРВАНЕ

        Аз ще уважа решението на организатора и в събота няма да съм сред зрителите по трасето
        Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

        Коментар


        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

          Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
          И аз така мислия .....но Коле, ако искаш си носи и атлас
          Абе ти кажи за кой район да си разпечатам карта, пък нека да е безполезно...
          Все пак картата трябва да е с достатъчно едър мащаб.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            Аз да попитам.Колко от записаните имат резервация за спане и къде.Питам,защото съм се записал,а не знам дали това включва и резервация за спане.
            Навигатор на екипажа Никола Петров/малкото багерче/
            Съгласен съм с Чаро.Ако може и един списък с резервациите,та да си знаем кой къде е настанен.

            Коментар


            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

              Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
              И аз така мислия .....но Коле, ако искаш си носи и атлас
              Един"глобус на България" ако вземе най- добре
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                Първоначално публикуван от nasko petkov Преглед на мнение
                Още в първият ми пост попитах за места за гледане (а не за места където ще се пречи на участниците)Вие сте организаторите и вие решавате как ще е. Освен мен мисля че още доста хора искат да гледат( не да пречат)А сега вие си представете 40джипа на 100км2 + доста зрители който обикалят безразборно наоколо с надеждата да видят участниците.( защото не знаят от къде ще минат и къде ще е безопасно да гледат).100км2 няма как да се отцепят.На всякъде безопасността трябва да е на 1во място.И на зрители и на участници.И отговорността се пада донякъде на вас.ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ ВЕСЕЛО И БЕЗАВАРИЙНО ПРЕКАРВАНЕАз ще уважа решението на организатора и в събота няма да съм сред зрителите по трасето
                Не се сърди ама формата на състезанието не е за Публика. Неделния ден е за вас. То и участниците няма да знаят къде да се движат пък зрителите ли. За събота по добре да се забавлявате в ресторанта
                Последно редактирано от banjo; 17-01-12, 19:42.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Не се сърди ама формата на състезанието не е за Публика. Неделния ден е за вас. То и участниците няма да знаят къде да се движат пък зрителите ли. За събота по добре да се забавлявате в ресторанта
                  Тук няма място за сърдене.
                  Специално аз мога да се забавлявам и като зрител и като участник...въпрос на избор (и на финанси )
                  Ресторантите не ме влекат много.

                  Ако човек не прави избор за нещата от живота си, друг ще го направи вместо него!

                  Коментар


                  • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Аз да попитам.Колко от записаните имат резервация за спане и къде.Питам,защото съм се записал,а не знам дали това включва и резервация за спане.
                    Навигатор на екипажа Никола Петров/малкото багерче/
                    Мисля че, от този пост става ясно ...
                    Моля, за резервации и настаняване се обърнете към => Отговорник за настаневането: Хр.Христов - 0 893 44 11 22

                    "Добре е това да стане навреме,за да знаем каква част от базата ще заемем.Желанието ни е всички да се съберем заедно там и няма да е приятно за някой да не остане място"



                    ВАЖНО !
                    Поради запълване на хотелската част в СПА комплекс "Островче",
                    нощувките на новозаписалите се от този момент нататък ще бъдат
                    пренасочени към Хотел "Централ" - http://hotelrazgrad.com/
                    Договорена цена на нощувка за двойна стая - 50лв

                    За резервация : (+359)84612121 или hotelcentralrz@mail.bg



                    ако нещо не е ясно ...питай конкретно по телефона,е-маила или на лични
                    Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                    Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                    Mercedes Benz ML55 AMG
                    Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                    Коментар


                    • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                      Обръщам отново внимание на това :
                      ВАЖНО !!!

                      Мнение на ico_net
                      *** С оглед осъществяване на добра организация по време на престоя във Ваканционен спа комплекс „Островче”, предлагаме примерни менюта за вечеря за двата дни. Молим, всеки, който е направил резервация за пребиваване в хотела, да избере варианти за вечеря и да ни уведоми на orga@offroad-mania.com в срок до 23.01.2012г. Всеки, който е избрал предварително меню, ще получи талон за него при настаняване в хотела от рецепция. Цената на тези две вечери ще бъде начислена към сметката на стаята, като по този начин ще бъдем улеснени и цялата сума ще се заплати наведнъж при самото настаняване. ***
                      ПРИМЕРНИ МЕНЮТА ЗА 27.01.2012г.
                      ВАРИАНТ „А” – 18.20лв.:
                      1. Салата „Овчарска” – 5.50лв.; 2. Предястие „Хрупкави сиренца” – 3.30лв.; 3. Свинска вратна пържола на скара с гарнитура зеле с моркови и ризото с гъби – 8.90лв. 4. Питка /земелка/ - 1бр. – 0.50лв.
                      ВАРИАНТ „Б” – 18.40лв.:
                      1. Салата „Шопска” – 4.50лв.; 2. Предястие „Пушено сирене с бекон на шиш” – 4.40лв.; 3. Пилешки руладини с моцарела и босилек с картофено пюре – 9.00лв. 4. Питка /земелка/ - 1бр. – 0.50лв.
                      ПРИМЕРНИ МЕНЮТА ЗА 28.01.2012г.
                      ВАРИАНТ „А” – 16.30лв.: 1. Лятна салата /домати, лук, пипер, патладжан, сирене/ – 4.30лв.; 2. Мариновано свежо сирене /мащерка, чубрица, чесън на прах, риган/ 100гр. – 2.00лв.;3. Рулца от свинско контра филе с бекон и топено сирене с картофено пюре – 9.50лв. 4. Питка /земелка/ - 1бр. – 0.50лв.
                      ВАРИАНТ „Б” – 16.40лв.:
                      1. Зелена салата – 5.00лв.; 2. Разядка от патладжан /патладжан, домати, сирене, чесън/ - 2.00лв. 3. Пилешка мешана скара /пържола, бут, филе, маринова крилца/ - 8.90лв. 4. Питка /земелка/ - 1бр. – 0.50лв.
                      В допълнение на предложените менюта, за тази вечер ще има кулинарна изненада от домакините.

                      Предвид евентуално по-късното прибиране в хотела на 28.01.2012г., за бързина и удобство предлагаме и обедно меню. Желаещите могат да заявят предварително своите предпочитания:
                      ВАРИАНТ „А”:

                      1. Пилешка супа, руло „Стефани”, две филии хляб, баклава – 8.00лв.
                      ВАРИАНТ „Б”:
                      2. Гъбена супа /манатарки/, пилешко с ориз, две филии хляб, бисквитена торта – 8.50лв.
                      МОЛИМ ДА ЗАЯВИТЕ СВОИТЕ ПРЕДПОЧИТАНИЯ НАЙ-КЪСНО ДО 23.01.2012г., ЗА ДА СИ ОСИГУРИМ БЪРЗО И СПОКОЙНО ОБСЛУЖВАНЕ В РЕСТОРАНТА НА ХОТЕЛА.





                      .... да нямя сърдити че поръчката им на свободна консумация е сервирана към 24 часа или към 1:30
                      Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                      Mercedes Benz ML55 AMG
                      Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                      Коментар


                      • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                        Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                        Съгласен съм с Чаро.Ако може и един списък с резервациите,та да си знаем кой къде е настанен.
                        утре ще ви пусна списъка .... в момента не е при мен
                        Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                        Mercedes Benz ML55 AMG
                        Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                        Коментар


                        • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                          Ако някой няма навигатор знайте че Геро ще е там на мероприятието и може да го ползвате. Няма да участва като пилот.
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                            Искам да попитам.Можели да дойда да карам само в неделя.Ако може каква ще бъде таксата и условията

                            Коментар


                            • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                              Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                              Искам да попитам.Можели да дойда да карам само в неделя.Ако може каква ще бъде таксата и условията
                              таксата -същата .... условията -същите
                              Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                              Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                              Mercedes Benz ML55 AMG
                              Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                              Коментар


                              • От: ”Изгубени в Лудогорието”(The lost)-Епизод 2012

                                Запишете ни и нас, нямам опит в губенето та да понатрупам:

                                Николай Динков / Иван Калайджиев - Сузуки Витара
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X