Обява

Свий
Няма добавени обяви.

NETWORX OFFROAD 2020- TEN YEARS OF RACING

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • NETWORX OFFROAD 2020- TEN YEARS OF RACING

    Networx Racing Ви кани за десета юбилейна година на Networx Offroad 2020- Ten years of racing в околностите на Русе на 20,21 и 22 ноември 2020. Както всяка година ще има два основни формата- рали и трофи. Ралито ще кара по Правилника и изискванията на АФБ. Класовете ще бъдат Т1, Т2, Т3. Клас Трофи ще бъде в три основни класа- Прото, Модифициран и Стандарт, като Стандарта ще бъде разделен на Стандарт+, Стандарт Н и Стандарт L и ще кара по Правилника на Първенството " Bulgaria Trophy Challenge " 2020. Всички класирания ще бъдат по класове. Заповядайте да се насладите на бързите ни трасета в ралито, и интересните закачки на трофито.
    Поради големия интерес и тази година ще има клас GPS Средна скорост, за неподготвени за състезания джипове. Ще бъде с прецизирзни правила . Ще се кара за средна скорост. Класирането ще е според това, кой е най- близо от зададената от нас средна скорост за съответния етап. Ще има яка интрига, защото, до последния момент няма да се знае кой, къде е в класирането.
    Както винаги, ще дадем максимума от себе си за да бъде всичко на ниво- организация, трасета, настроение и всичко останало. В тема за официална информация ще публикувам Програмата на състезанието, а заедно с нея ще кача и Правилниците. Там ще бъдат уточнени щабът на състезанието, условията за записване, регистрационните бланки и начините за плащане. Записвания могат да се правят и тук в темата, но имайте предвид, че за официално подадена заявка, се счита регистрационната бланка изпратена на посочения меил и платената такса(ще бъдат публикувани в официалната тема до няколко дни) . При записването уточнявайте формАта и класА, в който желаете да участвате. Очаквайте подробности тези дни.
    Моля, всички, които имат намерение да участват в Networx Offroad2020- Ten years of racing да го заявят тук и навреме, за да можем да да сформираме класовете и подготвим трасетата съобразно заявките за участие. Благодаря за разбирането и желаем на всички успех.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

  • #2
    Мехмед Мехмедов и Емил Методиев ДАЙХАТСУ F20 прототип.АСК Нова Черна.
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Това нещо започна ли да се движи?..

  • #3
    Първан Първанов/Добрин Чешмичков/Mitsubishi Pajero/Стандарт/Networx Racing.

    Коментар


    • #4
      Диян Пенев / Валентин Георгиев / Нисан Патрол / Стандарт +
      SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
      Nissan Patrol Y60

      Коментар


      • #5
        Мехата и Емко ще карат с нова машина и обещават да мачкат......трасето.И то защото са си разменили местата-Мехата кара,пък Емко навигира.
        И очакват бонус като първи записали се официално.Могат и по трак да карат,да се знае от Наско.
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • Кольо
          Кольо коментира
          Редактиране на коментар
          Само веднъж съм карал по трак-бях навигатор на Иван Попов на РФЦ дето беше в Челопеч.
          За мен е по-гадно, пътната книга си е по-добрия вариант. И по-интересния.
          Само да няма много азимути...

      • #6
        Валери Бисеров- Иван Ефремов.Стандарт +.Митсубиши Паджеро.

        Коментар


        • #7
          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Мехата и Емко ще карат с нова машина и обещават да мачкат......трасето.И то защото са си разменили местата-Мехата кара,пък Емко навигира.
          И очакват бонус като първи записали се официално.Могат и по трак да карат,да се знае от Наско.
          Нердееееее бонус бе Чаро .Ама пък може и да има някаква магия и да има бонус .Ама си прав че ще мачкаме .
          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

          Коментар


          • #8
            Бонус нанайсе.
            Моля всички да изтеглите от темата с информацията( втория пост), регистрационните бланки, да ги попълните и да ми ги пратите на мейла.
            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
            SSang Yong Kyron 2.0xdi
            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

            Коментар


            • meha1971
              meha1971 коментира
              Редактиране на коментар
              Насееее нали знаеш че те обичаме с Емко .....

          • #9
            Насе, мен ме брой от вашата страна на барикадата... След Варна няма парЕ за ремонт на патрула, а не мога да остана извън играта. За Кърджали не сколасах, ама Ноември няма да има толкова зор, та ще съм на линия.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #10
              Владимир Шопов / Стефан Стояновски - Стандарт +, Нисан Патрул

              Коментар


              • #11
                Днес имах възможност да се поразходим по трасето на Трофи 2ри ден - очертават се много интересни заиграфки, така че, екипажите трябва да се подготвят за истинско състезание... 8-9 Екстрема, свързани с рали преходи и интересни пресечени местности...

                Коментар


                • #12
                  Според изикванията зарад КОВИД19 ще има ли състезание.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • Кольо
                    Кольо коментира
                    Редактиране на коментар
                    С маски и скафандри в джиповете, хахаха...

                  • penev_dch
                    penev_dch коментира
                    Редактиране на коментар
                    Това съвсем сероизно , има ли някаква информация?

                • #13
                  Ако го има поне нека всички да сме със маски, не ми се умира тъпо.

                  Коментар


                  • s_s1
                    s_s1 коментира
                    Редактиране на коментар
                    Е, това е "бисер"!
                    А с маски по-умно ли се умира?

                  • Кольо
                    Кольо коментира
                    Редактиране на коментар
                    Споко бе Валерка, всички ще умрем...

                • #14
                  За мен честно казано , е без значение дали ще сме с маски или без . Важното е да покараме .
                  SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
                  Nissan Patrol Y60

                  Коментар


                  • #15
                    На всички състезания от моторния спорт всички брифинги,движение във бивака, асистенци и награждаване на състезатели са със маски.Само ние офроуда ли сме безсмъртни.Аз съм със високо кръвно и шансовете ми са 50/50 незнам какво чак се кефите.

                    Коментар


                    • Кольо
                      Кольо коментира
                      Редактиране на коментар
                      И аз съм с високо кръвно.
                      Не, че се кефя, ама не се и шашкам.
                      Чак толкова страх не бива... Ако наистина те е страх-ами просто не участваш и толкова. Не може заради страха на няколко човека да се налага неудобство на всички.
                      Правилно ли мисля?

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X